مغلوب ساختن پیشی جستن: خدمات پستی است که یک “شوخی” است که باید افزایش قیمت برای دریافت پول کمک مالی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او نمی توانست از تصویب هر گونه کمک مالی برای ایالات متحده خدمات پستی مگر اینکه آن را به طور چشمگیری افزایش قیمت آن است.

خدمات پستی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “شوخی” هشدار داده و از آن جدی پریشانی مالی برای سال. اما با اقتصاد ایالات متحده مبهوت coronavirus USPS گزارش 30 درصد کاهش در حجم. خدمات درخواست کرده است تا آنجا که 75 میلیارد دلار به صورت نقدی وام و کمک های مالی به شناور باقی می ماند.

در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnunchin گفت: او در حال کار با USPS وام مجاز از طریق coronavirus امداد قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن و پریدن کرد و متهم آژانس بودن “دنج” با شرکت های بزرگ باعث آن را به از دست دادن پول هنگام تحویل بسته های آمازون و دیگر خرده فروشان آنلاین است.

“اداره پست در صورتی که افزایش قیمت یک بسته حدود چهار برابر آن خواهد بود یک کل جدید ballgame” رئیس جمهور گفت: در طول مراسم برای آخرین coronavirus امداد بسته است. “اما آنها نمی خواهند به منظور بالا بردن آن را به دلیل آنها نمی خواهند به توهین آمازون و آنها نمی خواهند به توهین شرکت های دیگر شاید که آنها می خواهم. اداره پست باید افزایش قیمت بسته به شرکت. نه به مردم به شرکت. اگر آنها که این امر می تواند کل یک داستان متفاوت است.”

Mnuchin توافق با تهمت و اضافه کرد که وجود خواهد داشت معیار های خاصی برای پستی برنامه اصلاحات به عنوان بخشی از موافقتنامه وام. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و رفتن یک گام بیشتر است.”

“اگر آنها نمی, افزایش قیمت, من امضای همه چیز را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به طوری که آنها افزایش قیمت, به طوری که آنها تبدیل شدن به سودآور اما به طوری که آنها از دست دادن پول کمتر. اگر آنها آن را انجام نمی, من نمی امضای هر چیزی و من نه اجازه شما را به انجام هر کاری, استیو.”

علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی کارگران, اتحادیه اروپا روز جمعه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را آشکار “نیت واقعی” به “زور یک بحران در اداره پست به طوری که خود را سیاسی حامیان در شرکت های بزرگ شرکت های باربری خود را افزایش می دهد سود شرکت در هزینه از مردم است.”

“نظرات خود را در حال توهین به چهل و چهار پستی کارگران که فوت کرده اند انجام حیاتی خود خدمات عمومی در میان این همه گیر” بیانیه ای گفت:. “آن را نیز مأیوس کننده به 600,000 افتخار کارگران پستی که در ادامه به انجام ما ضروری ماموریت به کشور در زمانی که نیازهای عمومی قابل اعتماد و مقرون به صرفه خدمات پستی بیشتر از همیشه.”

بسته ائتلاف یک گروه لابی گری شکل گرفته در پاسخ به رئیس جمهور حمله USPS و آمازون نیز با صدور بیانیه ای در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن “تهدید” علیه USPS. این ائتلاف شامل کسب و کار مانند آمازون و eBay به فدراسیون ملی خرده فروشی اسکریپت اکسپرس و دیگران.

“رئیس جمهور تهمت و تهدید به تحمیل یک بسته مالیاتی مجبور خدمات پستی به دلخواه چهار برابر هزینه های تحویل بسته خواهد شد و تنها افزایش قیمت برای مصرف کنندگان افزایش قیمت برای کسب و کارهای کوچک و بالا بردن قیمت برای جوامع روستایی” در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر زمانی که آمریکایی ها باید مقرون به صرفه و قابل اعتماد بسته خدمات تحویل بیش از هر زمان کنگره باید مبارزه برای تضمین کمک های اضطراری برای خدمات پستی و متوقف کردن این بسته مالیاتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای لینک USPS به آمازون چیزی جدید است. او ناودان مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس برای سال, متهم شرکت خود را از scamming USPS. بزوس علاوه بر داشتن آمازون نیز صاحب واشنگتن پست, روزنامه که تحت پوشش شده است یک منبع سرخوردگی برای رسانه ها-وسواس جمهور.

“در حالی که ما در مورد این موضوع گزارش شده است که ایالات متحده ارسال خواهد شد و از دست دادن $1.50 به طور متوسط برای هر بسته آن ارائه می شود برای آمازون. که مقدار به میلیاردها دلار” رئیس جمهور ارسال شده در توییتر در مارس سال 2018 است. در دومین توییت او افزود: “این اداره پست اومدی باید متوقف شود. آمازون باید پرداخت هزینه های واقعی (و مالیات) در حال حاضر!”

بحث بر سر اداره پست کمک مالی متوقف نمی شود با تهمت و خصومت نسبت به این موضوع است. در حالی که دموکرات ها ساخته امداد پول در اولویت چهارم coronavirus بسته جمهوریخواهان در کنگره توبیخ ایده — به جای آن به دنبال برای قرار دادن پول بیشتر به سمت چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

مجلس نانسی پلوسی روز جمعه به خبرنگاران گفت که USPS است “لازم است اتصال به مردم آمریکا” که استفاده از آن برای به دست آوردن دارو, بسته بندی و برای ارتباطات است. او گفت که او می بیند یک “خطر بسیار بزرگ” در جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاقه به خصوصی اداره پست — یک مفهوم او گفت: مردم آمریکا باید “آگاه و رد.”

“مردم فکر می کنم آن را به این دلیل که رئیس جمهور می خواهد به آمده پس از آمازون — هر آنچه در آن است. اما من فکر می کنم که آن را predates که. من فکر می کنم آن است که خصوصی سازی چرا که آنها ضد حکومت. و این که آنها چه کسانی هستند و آن را مشروع بحث در کشور ما و ما آن را داشته باشد.”

به عنوان پلوسی راه می رفت دور از تریبون او تبدیل شده است که برای اضافه کردن وجود دارد برخی از حمایت هر دو حزب در سنا برای USPS مالی امداد.

“اما کاخ سفید, و آنها به من بگویید آمد آن حق را از رئیس جمهور: هیچ پول برای اداره پست” پلوسی گفت.

رئیس جمهور زده مثبت تن در توییتر در روز جمعه بعد از ظهر ارسال که او “هرگز اجازه دهید ما اداره پست شکست.”

“آن بوده است نامناسب برای سال به خصوص پس از ظهور اینترنت و تکنولوژی مدرن روز,” او نوشت. “افرادی که کار می کنند وجود دارد و ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را خوشحال و سالم و خوبی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>