رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه اعلام کرد او تعویق انداختن G-7 قله تا سقوط و قصد دارد به دعوت چهار اضافی غیر عضو سازمان ملل از جمله روسیه است.

رئیس جمهور در صحبت با خبرنگاران سرنشین نیروی هوایی یک پرواز بازگشت به واشنگتن از مرکز فضایی کندی گفت که او امیدوار است برای گسترش نشست سالانه ترین در جهان از لحاظ اقتصادی کشورهای پیشرفته که شامل استرالیا و هند و روسیه و کره جنوبی با توجه به یک گزارش.

“من احساس نمی کنم که به عنوان یک G-7 آن را به درستی نشان دهنده اتفاقاتی است که در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد. “این بسیار قدیمی کشور است.”

“ما می خواهیم استرالیا, ما می خواهیم هند, ما می خواهیم, کره جنوبی. و آنچه ما داریم ؟ که یک گروه خوب از کشورها به سمت راست وجود دارد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف به تازگی گسترش یافته جمع آوری به عنوان “G-10 یا G-11” و گفت که او “تقریبا” در مورد مفهوم با رهبران کشور های اضافی.

اما رئیس جمهور به نظر می رسید مطمئن نیستید از زمان پیشنهاد غرق در افکار با صدای بلند در مورد زمانی که آن را نگه دارید.

“شاید من آن را انجام دهد پس از انتخابات گفت:” در یک نقطه قبل از معکوس خود را.

“من فکر می کنم زمان خوبی خواهد بود قبل از انتخابات” او سپس گفت: پیشنهاد آخر هفته قبل یا بعد از U. N. مجمع عمومی است که میله میله برای شروع در سپتامبر. 15

گروه هفت کشور قبلا G-8 شامل روسیه تا زمانی که عضویت خود را به حالت تعلیق در آمد در سال 2014 بیش از الحاق کریمه در اوکراین است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه کاهش یافته و مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت به شرکت در یک اجلاس واشنگتن موکول در ماه ژوئن با استناد مداوم coronavirus همه گیر سیاسی گزارش شده است.

این نشست قرار بود به اتفاق از طریق ویدئو کنفرانس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس scrapped برنامه ریزی شده در فرد اجلاس سران در کمپ دیوید با توجه به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نشان داد او می خواستم به نگه داشتن بخشهایی از ژوئن جمع آوری در فرد در کاخ سفید و کمپ دیوید.

در اوایل روز شنبه تهمت صحبت با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به بحث در مورد پیشرفت در تشکیل این گروه با توجه به کاخ سفید بازخوانی ارائه شده است که چند جزئیات اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im