مغلوب ساختن پیشی جستن میاد سریع coronavirus آزمون با وجود FDA هشدار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ابراز اعتماد به نفس در سریع coronavirus آزمون استفاده می شود به نمایش در کاخ سفید کارکنان و بازدید کنندگان با وجود نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان می دهد ممکن است دست به نیمی از عفونت های شناسایی شده توسط تست های دیگر در بازار است.

“این یک آزمون بزرگ,” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز با تمرکز بر توسعه واکسن با اشاره به 15 دقیقه تست تولید شده توسط Abbott Laboratories.

“این یک تست سریع و آن را همیشه می تواند بسیار به سرعت در حال دو بررسی اگر شما تست مثبت یا منفی” او گفت:. “این همیشه می تواند دو بررسی می شود اما این یک تست بسیار خوب. بسیار قابل حمل است. بسیار سریع است.”

رئيس جمهور در سخنان آمد بعد از محققان در دانشگاه نیویورک در بر داشت در اوایل این هفته که ابوت آزمون اجرا بر روی یک دستگاه به نام ID در حال حاضر نمی شناخت بسیاری از عفونت سکس با Cepheid را Xpert Xpress تست PCR که می تواند بازگشت نتایج در کمتر از 45 دقیقه.

تحقیقات مقدماتی که بوده است نه په-بررسی همچنین نشان داد که ابوت آزمون از دست رفته یک سوم از عفونت در هنگام نمونه سواب بودند ذخیره شده در مواد شیمیایی به منظور حفظ نمونه و بیش از 48 درصد زمانی که نمونه سواب بودند خشک نگه داشته شود.

در اوایل روز شنبه, Dr. Stephen هان کمیسر سازمان غذا و دارو در دفاع از این داده ها استفاده می شود به اعطای آزمون اضطراری با استفاده از مجوز به عنوان “بسیار قوی” اما گفت: آژانس به طور منظم به بررسی داده های اضافی مانند NYU پژوهش به “بررسی برای ما اصلی تصمیم گیری است.”

“در این مورد آنچه که ما در حال گفتن است وجود دارد برخی از داده ها نشان می دهد که ممکن است اشتباهی منفی کاذب با ابوت آزمون. وجود دارد بسیاری از کاربرانی که با ما تماس گرفته اند و نه تا به حال این مشکل” هان گفت: “فردا صبح.”

“بنابراین FDA حفر به آن و ما در حال کار با ابوت به واقع نگاهی به آنچه که داده ها در دسترس هستند برای دریافت بیشتر تا به روز و اطلاعات دقیق در مورد آزمون عملکرد,” او اضافه شده است.

هان نیز گفت: FDA همچنان به استفاده از توصیه ابوت آزمون که در آن در دسترس است در بازار تجاری و اما “ما می خواهیم به مطمئن شوید که ارائه دهندگان اطلاعات در مورد ویژگی های عامل از آزمون — در مورد آنچه که تست می کند.”

در روز پنج شنبه آژانس ارسال شده یک هشدار بیان کرد که ابوت آزمون ممکن است بازگشت کاذب-نتایج منفی که “ممکن است نیاز به تایید” با دیگر روش های تست.

که هشدار پس از آن ابوت حرکت ماه گذشته به اصلاح دستورالعمل خود را برای تست به احتیاط در برابر حمل و نقل نمونه در مواد شیمیایی پس از یک مطالعه از کلینیک کلیولند در بر داشت که انجام این کار باعث منفی کاذب نرخ تا 15 درصد است.

هفته گذشته ابوت آزمون گزارش شده است که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets و کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات و کاخ سفید مشاور استفان میلر به حال هر دو آزمایش مثبت برای Covid-19 — باعث تهمت و پنس به محدود کردن خود را در شخص تماس در روزهای اخیر و هان به خود را وارد کنید-قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض میلر.

“او مورد آزمایش قرار گرفت بسیار به تازگی و آزمایش منفی است. و پس از آن من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از میلر در آن زمان شکایت او “آزمایش مثبت از آبی” و با این استدلال که “این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است.”

کاخ سفید مدیریت کرده است پس از صدور یادداشت نیاز به بال غربی کارکنان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در همه زمان ها در ساختمان به جز در خود میز و اکثریت کارکنان در حال حاضر تحت آزمایش روزانه.

فشرده جمعه در مورد اینکه آیا کاخ سفید ادامه خواهد داد با استفاده از ابوت آزمون در آخرین تحقیقات هان گفت: “ما در حال ارائه راهنمایی به کاخ سفید در مورد این آزمون است. ما شده اند بر اساس مداوم و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است. خواهد شد که کاخ سفید تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>