به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافت گذشته 400 روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان آمریکایی ها که همه چیز خوب خواهد بود و که آن را تمام می شود به زودی.

حتی به عنوان او اذعان رمان coronavirus به عنوان نامرئی دشمن که حمله به بیش از 140 کشور خود اعلام کرد در زمان جنگ رئیس جمهور پیش بینی کرد “یک پیروزی بزرگ” در آمریکا است.

“جاوا باشد یک پیروزی است که به نظر من اتفاق بسیار زودتر از اصل انتظار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در 90 دقیقه کنفرانس خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن لرزاند کردن تعدادی از منابع دولت فدرال فرستاده بود به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن که در آن یک ترکیب 242 نفر کشته شده اند از ویروس. لیست مواد شامل ماسک فولاد, ماسک, لباس بارانی یا روپوش و دستکش.

این حجم بالا از آیتم های در حال ارسال به برخی از کشور نقاط داغ برجسته شدت تهدید است که کشور و جهان صورت می شود. بیمارستان ها هشدار کمبود مواد از جمله کمبود تخت های بیمارستانی و تجهیزات حفاظتی. در ضمن فرمانداران سراسر کشور بسته اند و مدارس و رستوران ها و مکانهای دیگر در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس که رسید به فراتر از 33,000 موارد در ایالات متحده برخی از رهبران رفته اند تا آنجا که به سفارش ساکنان به پناهگاه در محل و یا دیدار با یک حکومت نظامی.

تهدید کرده است و حتی نفوذ کنگره که در آن سه عضو قرارداد ویروس و چند نفر دیگر هستند که خود quarantining در خانه. دو کنگره و سناتور. رند پل از کنتاکی باید آزمایش مثبت در روزهای اخیر. افشای پل تشخیص روز یکشنبه به سرعت منجر به حداقل دو مجلس سنا جمهوری خواهان میت رامنی و مایک لی از یوتا انتخاب خود قرنطینه ترک ایران با یک باریک 48-47 اکثریت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد اعضای آلوده خواهد “تمام خوب” و تمسخر رامنی که عبور خطوط حزب در اوایل سال جاری و حمایت خود را از استیضاح. “رامنی در انزوا?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “Gee که بیش از حد بد است.”

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او نمی بینم هر گونه تهدید به $1.6 تریلیون نجات اضطراری بسته حتی اگر چندین جمهوریخواه عضو قادر به رای دادن در این قانون در حالی که آنها خود را منزوی در خانه.

“آن را کار” او اصرار داشت. در عرض یک ساعت یک رویه رای گیری در مورد این لایحه شکست خورده است.

در گسترده ترکیبی از اظهارات تهمت همچنین استدلال کرد که این کشور “بسیار متحده” هشدار داد که این ویروس شده خواهد بود “فاجعه بار” اگر نه به صورت گسترده کاهش مالیات او به قانون امضا شده در سال 2017 ادعا کرد در انتخابات ریاست جمهوری بود و شخصا او را هزینه میلیاردها دلار شکایت کرده است که هیچ کس او را برای امتناع از ریاست جمهوری حقوق و دستمزد پیش بینی اقتصاد خواهد “موشک وار رفتن یک بار این است که بیش از”تبلیغ خود Department of Veterans Affairs برای داشتن “بالاترین نظرسنجی شماره در تاریخ” VA و پیشنهاد کرد که هیچ یک از پیشینیان خود می تواند به او بگویید هر چیزی صرفه جویی در زندگی اگر او به دنبال مشاوره خود را.

“من باید بهترین افراد در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نگاهی به تصویب اعداد در کار ما در حال انجام است. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار باور نکردنی, بنابراین من نمی خواهم مزاحم آنها زحمت آنها. من فکر نمی کنم من میخوام خیلی یاد بگیرند. و شما می دانید, من حدس می زنم شما می توانید می گویند احتمالا وجود دارد یک تمایل طبیعی به تماس. در حال حاضر اگر من احساس کردم که اگر من به نام من می خواهم چیزی یاد بگیرند و آن را ذخیره کنید یک زندگی را نجات دهد یک زندگی خوب است ؟ — من می خواهم به تماس در 10 دقیقه, اما من نمی بینم که اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ارتباط خوبی با Govs. اندرو کومو نیویورک و گاوین Newsom کالیفرنیا که هر دو حزب دموکرات. اما او با انتقاد از رسانه های خبری گفتن یک گزارشگر “از شما خواسته یک سوال” و دیگری که سوال خود را صدا مانند آن بود که “100 درصد اشتباه است.”

او همچنین ابراز خوش بینی است که یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا می تواند یک درمان برای coronavirus یادآوری است که وجود دارد “فوق العاده ای از نشانه های آن می تواند کار کند.”

“چرا ما باید آن را تست در یک لوله آزمایش برای یک سال و نیم که ما باید هزاران نفر از مردم هستند که بسیار بیمار است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “آنها بسیار بیمار بود و ما استفاده از آن می توانید بر روی این افراد و شاید آنها را بهتر و در برخی موارد شاید صرفه جویی در زندگی خود.”

“ما فکر می کنیم ممکن است در این کار بر اساس شواهد مبتنی بر شواهد بسیار قوی. ما میخوایم ببینید. ما میخوایم دانید پس از مدتی سهشنبه,” او اضافه شده است. “من نمی خوام کسی بیش از حد هیجان زده اما من بسیار هیجان زده هستم که چشم انداز آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در مواد مخدر است که در تقابل با Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. در مصاحبه ای در روز یکشنبه صبح در CBS’ “چهره ملت” Fauci گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود “تلاش که امید را به مردم” با ترویج مواد مخدر است.

“اما من برای اثبات قطعی از نظر علمی که کار می کنند,” او گفت:, توضیح خود, دیدگاه متفاوت. “من در گرفتن صرفا پزشکی و علمی نبوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im