مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به جاده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به ضربه جاده ها است.

همانطور که خود مقامات بهداشت در ادامه به هشدار می دهند در برابر غیر ضروری سفر مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی خواست دستیاران در طول هفته گذشته شروع به اضافه کردن رویدادهای رسمی به برنامه های خود را از جمله عکس ops و بازدید سایت است که اجازه می دهد او را به خندق واشنگتن برای چند ساعت. این سفر در روز خواهد بود شبیه به کسانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس ساخته شده است که بازدید از کسب و کار در طول ویروسی همه گیر با توجه به سه نفر آشنا با برنامه ریزی.

صحبت در coronavirus نیروی کار جلسه این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر او نیست “چپ کاخ سفید در ماه” به جز برای ارسال کردن USNS راحتی از ویرجینیا پایگاه دریایی و بازدید از سازمان مدیریت اضطراری فدرال مرکزی در ماه مارس است. رئیس جمهور است و در غیر این صورت باقی ماند در اجرایی مجتمع به مدت شش هفته فوق العاده کشش حبس برای یک رئیس جمهور که — حتی در حالی که در گیر واشنگتن — به گلف و بازدید خود را کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سفر بزرگ در خارج از کمربندی به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا به پایان رسید و با سه روز جمع آوری کمک های مردمی نوسان در فلوریدا که در طی آن او خود باقی ماندند Mar-a-لاگو باشگاه ساحل و golfed در نزدیکی یک دوره او صاحب.

خود را خارش به دور از واشنگتن می آید به عنوان دولت فشارهای فرمانداران شروع به شل شدن محدودیت های بین ایالتی, سفر, عملیات کسب و کار و تجمعات عمومی — بخشی از یک سه فاز طرح دولت فدرال در هفته گذشته منتشر شد به بازگشایی اقتصاد آمریکا پس از نزدیک به خاموش کردن کل با توجه به Covid-19. نقشه راه مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از مقامات دولتی که می گویند آنها فاقد تست ظرفیت مورد نیاز به با خیال راحت بازگشایی جوامع مطابق با رئيس جمهور در جدول زمانی. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اصرار دارند به اندازه کافی تست در حال حاضر در دسترس برای رسیدگی به فاز اول بازگشایی.

اولین گام دولت را “باز کردن امریکا دوباره” استراتژی حفظ محدودیت در تجمعات اگر جسمی فاصله اقدامات نمی تواند رعایت شود و مانع از آمریکایی ها از دنبال کردن غیر ضروری سفر تنظیم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پتانسیل البته برخورد با چرخش دولت فرمانداران هستند که تمایلی به میزبان او و یا presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به صورت رسمی و یا رویدادهای سیاسی در آینده نزدیک.

“اگر ما در حال گوش دادن به ما بهترین پزشکی ذهن در این کشور رویدادهای سیاسی در حال رفتن به برخی از آخرین فعالیت هستند که مرحله به مرحله در ما راه اندازی مجدد اقتصاد ما” گفت: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات است که sparred با مغلوب ساختن پیشی جستن بر پاسخ به بحران بهداشت و درمان و توانایی دولت برای ارائه تست کیت هواکش و بحرانی دیگر منابع به دولت است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از هر کسی فکر می کند آن را امن برای بزرگ گردهمایی” Whitmer در مصاحبه ای گفت:. “این مهم است که همه ما بسیار آگاه و می رود که برای تجمعات انتخاباتی در هر دو طرف راهرو.”

دیگر مقامات از سال 2020 میدان نبرد متحده گفت: آنها دریغ اجازه اتفاقاتی که منطبق نیست با دولت فدرال دستورالعمل. مغلوب ساختن پیشی جستن است که تقریبا همیشه همراه با همراهان از مشاوران و سرویس مخفی ایالات متحده پرسنل در طول رسمی و سیاسی سفر, ساختن آن دشوار برای عمل اجتماعی فاصله دستورالعمل در خط با دولت فعلی توصیه.

در طول سفر خود در ماه گذشته به ایستگاه نیروی دریایی در نورفولک., او به یک پارکینگ خالی و سفر با یک گروه محدود از مشاوران و خبرنگاران در نیروی هوایی. هنوز در ترکیب حضور, امنیت کارکنان و رسانه ها در زمین بیش از اندازه محدودیت های دولت او قرار داده شده در گروه تجمعات در اواسط ماه مارس.

“اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن رئیس جمهور در تلاش بود تا به نقض خود را با دستورالعمل های ما قطعا در یک گفتگو در مورد آن گفت:” انتقاد فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین گفت: رئيس جمهور در سال 2020 به بهره برداری خواهد ماند دیجیتال (persian) بودن زمان و نه در حال حاضر هر گونه “نگه داشتن امریکا بزرگ” تظاهرات — مشخصه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی — و یا فیزیکی جمع آوری اعانه برای برنامه ریزی باقی مانده از آوریل یا مه. اما همین مقام گفت: کاخ سفید را بر عهده دارد و رئیس جمهور برنامه و می تواند اضافه کردن حوادث در هر لحظه است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد برنامه های خود را برای تحویل این سال را شروع آدرس در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت. او در ژوئن 13 ظاهر خواهد رخ می دهد در آکادمی پردیس 50 مایلی شمال شهر نیویورک است که دیده می شود بیش از 10 ، 000 coronavirus مربوط به مرگ و میر پس از آوریل 1. کاخ سفید کاهش یافته است یک درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد رئيس جمهور در برنامه.

“من درک می کنم آنها باید فاصله. آنها باید برخی از بزرگ فاصله و پس از آن می تواند بسیار متفاوت تر از آن تا کنون نگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه.

پنس تحویل یک شروع آدرس در آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز در روز شنبه. نزدیک به 1000 دانشجوی نشسته هشت پا از هم جدا در مدرسه رژه زمینه در طول این رویداد ارائه وهم آور نگاه اجمالی به آنچه در مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر خود در وست پوینت می تواند مانند نگاه کنید اگر سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند از طریق اواسط ماه ژوئن.

پنس نیز به تازگی از سفر به خارج مرکز توزیع در ویرجینیا و به خبرنگاران گفت: سرنشین نیروی هوایی دو روز سه شنبه طی یک سفر به یک ویسکانسین کارخانه که او را دیدار جنرال موتورز کارخانه خود را در در ایالت ایندیانا در هفته آینده. معاون رئیس جمهور استفاده از این بازدیدکننده داشته است به برجسته کردن نقش بخش خصوصی در تولید و توزیع حیاتی لوازم و تجهیزات برای مراقبت های بهداشتی و امکانات در سراسر کشور است.

در برخی موارد مقامات دولتی گفت: کاخ سفید و مشاوران ارائه شده محدود اطلاع قبلی به یک دیدار از رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور. با توجه به Evers aide, پنس تیم اطلاع فرماندار ویسکانسین دفتر معاون رئيس جمهور در سفر خود به مدیسون مبتنی بر GE Healthcare گیاه تنها پس از آنها در حال حاضر نهایی سفر است.

“ما متوجه آن شد و در حال حاضر برنامه ریزی شده بود ‘ما خواهید بود در شهر'” بازگو دستیار. “این یک ایده خوب را به یک دسته از مردم را به یک مرکز در حال حاضر و آنها را هماهنگ با ما در همه.”

یک مقام کاخ سفید مورد مناقشه این حساب و گفت: پنس تیم اول تماس Evers’ رئیس ستاد در تاریخ 12 آوریل به آنها هشدار پنس آینده سفر به ویسکانسین و به پیشنهاد یک فرد در نشستی با فرماندار و معاون رئیس جمهور. دو مرد به پایان رسید تا صحبت کردن با تلفن پنج شنبه صبح ساعت قبل از پنس وارد مدیسون.

“دفتر معاون رئیس جمهور رسیده به دفتر والی چندین بار در دو هفته گذشته و اوایل این هفته به عنوان ما شروع به تشکیل برنامه های ما. دفتر والی را نشان نمی دهد که آنها را مانند یک جلسه در شخص در حالی که معاون رئیس جمهور بود در ویسکانسین گفت:” پنس سخنگوی کتی میلر.

کشورهای دیگر است که تعیین نتیجه انتخابات نوامبر هنوز نمی نظر می رسد که حتی در نظر گرفته شود دستورالعمل مربوط به کمپین حوادث و یا ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است در coronavirus عصر. در مورد permittance از فعالیت های سیاسی در ماه های آینده یک سخنگوی لیبریا تام گرگ سیاسی با اشاره به پنسیلوانیا وزارت خارجه گفت که دولت به وزارت بهداشت بهترین و مجهز به پاسخ.

“وزارت امور خارجه نیست و به هیچ وجه اجازه یا منع و یا حتی ارائه راهنمایی در مورد سیاسی تظاهرات” مدیر ارتباطات واندا Murren نوشت: در یک ایمیل.

در جای انرژی بالا تجمعات انتخاباتی او به طور معمول نگه می دارد به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل James S. بردی اتاق جلسه را به خود سیاسی roadshow — ربودن جلسات خود coronavirus نیروی کار به تنها مخالفان سیاسی و نبرد با اعضای رسانه ها. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط C-SPAN ویدئو کتابخانه تهمت ساخته شده است که 41 حضور در جلسات روزانه که از شنبه شب بیش از هر عضو Covid-19 نیروی کار از جمله رهبر آن مایک پنس.

یک جمهوری خواه که صحبت می کند به رئیس جمهور گفت: به طور منظم تهمت بوده است و روحیه خوب در طول بحران بهداشت عمومی اما مانند بسیاری از آمریکایی ها مشتاق به خارج از خانه خود را. این فرد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به زودی به دنبال پنس سرب و شروع سفر دوباره اما فقط برای سفر های رسمی و رویدادهای سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو فرد در حوادث و جمع آوری اعانه به دلیل همه گیر است و به جای آن برگزار مجازی weeknight گردهمایی با حامیان و رای دهندگان بالقوه.

“من امیدوارم که ما می توانیم انجام تظاهرات. آن را بزرگ برای این شهرستان است. این روح بزرگ. برای من این یک راه فوق العاده ای برای گرفتن کلمه. ما برنده که در آن ما باید تظاهرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نیروی کار جلسه جمعه گذشته است.

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است می گویند اگر رئیس جمهور اضافی حوادث در برنامه خود علاوه بر ظاهر خود در وست پوینت در ماه ژوئن. اما تهمت های اخیر تمرکز در زمینه بیمارستان های ساخته شده توسط Army Corps of Engineers — همراه با میل شدید برای میهنی تنظیمات می تواند به معنای او می تواند تکیه به گزینه نظامی به عنوان او با نورفولک مراجعه کنید.

در آنچه شاید یک داستان بگویید نشانه ای از احساسات خود را به عنوان او وارد یکی دیگر از تعطیلات آخر هفته پر از سوراخ در کاخ سفید اقامت مغلوب ساختن پیشی جستن شکست از آمریکا مقامات بهداشتی در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه به حمایت از تظاهرکنندگان که جمع آوری شده در وزارت امور خارجه پایتخت در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.

“آنها به نظر می رسد بسیار مسئول از مردم به من,” او گفت: با بالا انداختن.

آنیتا کومار کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>