به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کسب و کار در سراسر کشور برای بازگشایی و آمریکایی برای بازگشت به کار او و دولت او در حال طرح ریزی یک حس عادی پس از ماه ها اختلال به دلیل coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن است هزینه های این هفته نشست با فرمانداران و مدیران رستوران در کاخ سفید در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به فلوریدا برای دیدار با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و تحویل تجهیزات حفاظت شخصی به خانه سالمندان.

نه چندان دور پشت صحنه, غرب گرا, با این حال, عادی است که هنوز هم یک راه ، مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا کارکنان به طور فزاینده ای به کار از خانه. کاخ سفید آغاز شده است به برنامه بیشتر جلسات تلفنی پس از دو کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 از جمله یکی از رئيس جمهور نظامی valets. دستیاران در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در اطراف کاخ سفید و در جلسات حضوری اگر آنها رخ می دهد در تمام برگزار می شود در بزرگترین اتاق کنفرانس امکان پذیر است.

حتی کاخ سفید ظروف سرباز یا مسافر که در آن کارکنان گرفتن ناهار و قهوه تعطیل شده و باز است و تنها از طریق, را از پنجره.

برجسته ترین در امریکا — با تمام, تست, منابع و پزشکان به آن نیاز دارد — این است که هنوز در تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود و رهبران امن حتی به بیش از یک دوجین متحده بازگشایی کسب و کار و رستوران ها و پارک ها و سواحل است. کاخ سفید مبارزات و مداوم آن تجدید نظر از سلامت آن اقدامات ارائه یک پنجره را به چالش های بی شمار است که هزاران نفر از شرکت ها و کارفرمایان به عنوان آنها در نظر آوردن به عقب غیر ضروری کارگران است.

راهرو از آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری در سراسر خیابان را از کاخ سفید عمدتا خالی ارشد مقامات دولت می گویند — به جز معاون رئیس جمهور است. او به رهبری جلسات در ساختمان که هفته گذشته در یک اتاق امن توسط تلفن به جای برگزاری دادگاه در اتاق وضعیت پس از دبیر مطبوعاتی خود, کتی میلر آزمایش مثبت است.

“من دیده نمی مایک پنس و من او را از دست ندهید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز چهارشنبه در دیدار با فرمانداران. یک مقام کاخ سفید گفت: پنس تا به حال نشده است به بال غربی در کمی بیش از یک هفته است.

مثبت تشخیص میلر و رئیس جمهور نوکر سرعت طرح میتوانست بال غربی این روال حتی اگر برخی از مشاوران نگران اقدامات احتیاطی را. برای هفته کاخ سفید به نظر می رسد به یک نسبتا گاه به گاه رویکرد به پتانسیل قرار گرفتن در معرض coronavirus — با رئیس جمهور امید بستن به پوشیدن ماسک حتی زمانی که او در دیدار با رهبران کسب و کار و فرمانداران و یا سفر خارج از واشنگتن است.

“مردم احساس نمی مانند این است که در ابتدا گرفته شده تهدید coronavirus جدی” یک ارشد سابق دولت رسمی گفت. “این غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در بال غربی.”

“همه چیز وجود دارد که اغلب معتاد به اسب دوانی, به ویژه هنگامی که مردم در حال گرفتن نشانه خود را از بالا” رسمی اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور کارکنان انتظار می رود به بازگشت به آن “روال عادی” در این هفته یک مقام رسمی گفت: حتی به عنوان میلر در ادامه به خود قرنطینه در خانه. او نمی رود پشت در بال غربی برای هفته ها و دیگر پنس مطبوعات دستیار به طور موقت گرفته شده بیش از وظایف خود است. در انزوا و همچنین است شوهرش استفان میلر یکی دیگر از مقامات ارشد کاخ سفید مشاور کار کرده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن از کمپین 2016.

کتی میلر تست مثبت برای coronavirus نگرانی دیگر کاخ سفید دستیاران فوق العاده از آنجا که هر دو او و شوهر او صرف زمان زیادی در غرب بال — با استفان میلر نوشتن همه از رئیس جمهور سخنرانی و رفتن از دفتر به دفتر برای جمع اوری مواد برای کسانی که سخنان. او همچنین به دیگر دستیاران دیرین از جمله معاون رئیس ستاد دن Scavino و اعضای خانواده رئیس جمهور مانند Ivanka Trump و جارد کوشنر.

به عنوان یکی دیگر از کاخ سفید انتقاد قرار داده و آن کتی میلر تشخیص داد این تصور بسیار “نزدیک تماس بگیرید.”

علنا تهمت است نه به طور کامل اذعان کرد که چگونه نزدیک تهدید coronavirus آمد به بال غربی و خود مدار. او و دستیاران شده است بسیار مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد است که آنها را به عنوان یک نقطه فروش کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات است که آنها نمی خواست به انجام هر کاری برای تعدیل این پیام از جمله ساخت کاخ سفید به نظر می رسد بیش از حد نگران Covid-19 در دیواره های خود.

“این کشور آماده است برای شروع با خیال راحت بازگشایی. کاخ سفید در موارد یادآوری ما باید سخت کوش اما شما می توانید همچنان به کار با خیال راحت با پیروی از اقدامات احتیاطی سلامت” یک سوم مقام کاخ سفید گفت. “در حالی که بسیاری نگران بودند که دو مورد مثبت در بال غربی می تواند منجر به شیوع بسیاری از موارد کاخ سفید به دنبال دستورالعمل برای بازگشایی آمریکا دوباره و قادر به شامل موارد اضافی مثبت. کسب و کار در سراسر کشور در حال رفتن به باید برای تنظیم به روش های جدید مانند کاخ سفید انجام داده است.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است پریمیر برای بازگشایی این کشور و وعده داده است قوی تر عملکرد در سه ماهه سوم این سال بالای اقتصادی مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان صرف تعطیلات آخر هفته ارائه به مراتب بیشتر اندازه گیری ارزیابی.

“این رفتن به یک در حالی که برای ما به عقب” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک مصاحبه نادر برای فردا’ “60 دقیقه.” “اقتصاد را بهبود می یابند. ممکن است در حالی که. آن را ممکن است یک دوره از آن می تواند کشش از طریق پایان سال آینده است. ما واقعا نمی دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مارک دومی نیمی از این سال به عنوان “گذار به عظمت” برای اقتصاد حتی به عنوان تعدادی از آمریکایی ها بیکار افزایش به حدود 36 میلیون نفر در هفته گذشته است.

“بخشی از محوری به دور از نگرانی های سلامت به اقتصاد می آید از رئیس جمهور, طبیعی, علاقه,” گفت: یکی جمهوری خواه به کاخ سفید است. “او بسیار راحت تر در سیاست های اقتصادی لین از مراقبت های بهداشتی و [شورای اقتصاد ملی مدیر] لری Kudlow یک مقدار خوبی از آب با رئیس جمهور. من نمی دانم هر یک از سلامت مردم با کسی که رابطه حتی اگر او تا به رشد علاقه دکتر دبورا Birx” — کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

موانع پیش روست. بسیاری از عمده کسب و کار می خواهم بعد از امداد و بسته محرک اقتصادی به تبرئه آنها از مسئولیت باید کارگران سقوط بیمار با Covid-19 پس از بازگشت به دفاتر و گیاهان است. کاخ سفید در حمایت از این حرکت, دولت, مقامات می گویند و در عین حال کنگره به نظر می رسد هفته دور از گذشت یکی دیگر از بسته بزرگ به عنوان خواهان رشد با احتیاط از تریلیون ها دلار در حال حاضر به سر برد.

رئیس جمهور همچنان بر مثبت حتی در میان نشانه هایی که چالش ها باقی می ماند. به عنوان او صحبت کرد در مورد وعده و امید برای توسعه یک واکسن در باغ گل رز در جمعه تهمت احاطه شده بود خود را بالا مقامات بهداشتی. آنها پشت سر او ایستادند stoically پوشیدن ماسک صورت او به عنوان ترویج “باز از امریکا می باشد.”

“ما در حال رفتن به یک سال شگفت انگیز در سال آینده,” او گفت:. “ما در حال رفتن به یک گذار بزرگ به سه ماهه چهارم,” او گفت:.

Gabby Orr کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im