مغلوب ساختن پیشی جستن هل مک کانل به آغوش ‘Obamagate’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جذاب است به طور مستقیم به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در فشار کنگره به شدت بررسی ریشه های 2016 روسیه بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست مک کانل (R-Ky.) پس از رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) به سرعت رد تهمت را خواستار پانل به مسافت در سابق رئیس جمهور باراک اوباما برای شهادت در مورد اف بی آی را از دست داده و این تحقیقات به سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

“میچ من شما را دوست دارم اما این 100% واقعی” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت صبح روز شنبه در پاسخ به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر اصرار مک کانل به طور کامل در آغوش فشار خود را به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سلف و سابق دولت اوباما مقامات.

“زمان در حال اجرا است. دریافت به سختی و به سرعت حرکت می کند و یا از آن خواهد شد خیلی دیر است. از حزب دموکرات هستند باطل اما گرفتار شدم” اضافه شده تهمت که ادعا بدون شواهدی وجود دارد که اوباما عمل نادرست. “آنها باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها انجام داده اند به کشور ما است. اجازه ندهید که آنها را دور با این!”

در یک جداگانه جیر تهمت نوشت: “اوباما باید بازی با همان قوانین و یا می میرند!”

یک سخنگوی مک کانل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مک کانل شده است محتاط وقتی که می آید به بررسی ریشه های روسیه بررسی است. اکثر جمهوری خواهان باید کاهش یافته و به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار به جای به تعویق انداختن به آمریکا وکیل جان دورهام بود که شنود گذاشته شده توسط دادستان کل ویلیام Barr به نگاه به ریشه های این کاوشگر با تمرکز خاص بر روی ضد جاسوسی جنبه.

در مصاحبه روز شنبه در فاکس نیوز برای مثال مک کانل گفت: سزاوار به دانستن بیشتر در مورد اولیه تحقیقات به فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در سال 2017 اما دیدم او پرونده جنایی کاهش یافته است توسط وزارت دادگستری در اوایل این ماه. اما مانند گراهام مک کانل کاهش یافته و به حمایت از تلاش برای تماس اوباما قبل از سنا به تعویق انداختن قوه قضائیه رئیس کمیته.

گراهام گفت: پنل شروع خواهد شد و با برگزاری جلسات در ماه آینده در فلین مورد که تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به عنوان آنها ادعا می کنند که رئیس جمهور و همکارانش بودند ناعادلانه هدفمند توسط دولت قبلی. جلسات نیز مرکز در اتهام سوء استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند که مستند توسط وزارت دادگستری بازرس کل در سال گذشته گراهام گفت.

اما او هشدار داد که به دنبال اوباما شهادت خواهد تنظیم یک سنت خطرناک — و او تلویحا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن که او بیش از حد می تواند موضوع را به تلاش های مشابه در سال های آینده اگر این کمیته می رود پس از اوباما.

“من درک می کنم رئیس جمهور تهمت سرخوردگی اما مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” گراهام گفت: POLITICO. “فقط مراقب باشید آنچه که شما برای آرزو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت تضاد که او را به وزارت دادگستری است که به طور معمول استدلال کرد که روسای سابق و مشاوران ایمنی بدن از کنگره شهادت. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فزاینده ای آوازی در تلاش های خود برای مجازات مقامات سابق که در راه اندازی و به دنبال بی شمار تحقیقات که نیرنگ او و همکاران و ناظران سیاسی به تقویت آن پیام است.

رئیس جمهور است و لقب جنجال “Obamagate” یک اصطلاح حامیان او را در آغوش گرفت. و در اوایل این هفته سناتور جمهوریخواه منتشر شده یک لیست از سابق دولت اوباما مقامات که ممکن است درگیر شده اند و در تلاش است که “آشکار” فلین به نام از هوش ره. این لیست شامل معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هر چند اوباما اذعان کرد که به سادگی که در لیست نیست معنی تخلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>