مغلوب ساختن پیشی جستن هل مدارس برای بازگشایی شده است. DeVos می گوید: برخی از کلاس ها ممکن است باقی می ماند آنلاین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار کامل بازگشایی مدارس سقوط می آیند. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos نیست بنابراین مطمئن شوید.

“من نمی در نظر گرفتن کشور ما در آینده اگر مدارس تعطیل هستند,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته. و “هیچ پرسش” آموزش و پرورش آمریکا باید “به طور کامل عملیاتی” با سقوط یک DeVos سخنگوی گفت.

اما DeVos می افزاید: یک نکته تهمت نمی مانند — بسیاری از سیستم های مدرسه را به چوب با مجازی تحصیل اگر آنها آماده نیست به صورت کامل بازگشایی.

“دانش آموزان به خوبی ممکن است بازگشت به یک محیط یادگیری است که ترکیبی از فرد آنلاین و تجربی,” DeVos سخنگو آنجلا Morabito اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه برای انتخاب مجدد است که نزدیک به یک بهبود اقتصادی است که به طور جدایی ناپذیری به بازگشایی مدارس بنابراین پدر و مادر کار می فرستادن بچه های خود را پس از ماه از کشتی با در خانه کلاس با استفاده از بسته های اطلاعاتی از مقالات و یا محدود مجازی درس و تکه تکه فن آوری است. رهبران مدرسه و پدر و مادر گروه می گویند که آنها نمی باید روشن هدایت پول یا وسیله ای برای پرتاب باز کردن درب مدرسه — در حالی که اطمینان از ایمنی کودکان شلوغ با هم در اتوبوس و در lunchrooms و بزرگسالان که نظارت بر آنها. آنها می خواهند سیاستمداران برای گوش دادن به کارشناسان پزشکی.

این تفاوت های جزئی بین تهمت و رئیس آموزش و پرورش منعکس بسیار پر سر و صدا مبارزه در سطح محلی به عنوان فرمانداران و شهرستان تخته مدرسه در سراسر کشور بحث با آموزش فعالان و پدر و مادر بیش از چگونه مدارس خواهد بود قادر به بسته بندی کودکان عقب به یک محیط کلاس درس. حتی در بهترین روز, کلاس های درس با کودکان پر هستند germaphobe بدترین کابوس. در حال حاضر بچه ها می تواند تبدیل به پتانسیل بردار برای یک ویروس مرگبار است.

کاخ سفید دستورالعمل می گویند خفته مدارس باید بسته ماندن تا زمانی که کشورهای ورود هفته کاهش آنفولانزا مانند بیماری و مستند Covid-19 موارد قبل از در نظر گرفتن یک فرد در بازگشت به کلاس. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: مدارس پس از ماه مارس به در نظر گرفتن تمدید واخراج از دو هفته یا بیشتر, وقتی, وجود دارد “قابل انتقال” از این بیماری در یک جامعه است. دولت فدرال کمی رسمی قدرت به اجرای دستورالعمل برای مدارس, اما آنها حمل نفوذ است.

جدید CDC پیشنهادات در حال حاضر می گویند مدارس نیاز به آماده برای محافظت از کودکان و کارکنان که در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید و آماده برای صفحه نمایش از همه برای علائم و سابقه قرار گرفتن در معرض این بیماری قبل از بازگشایی درهای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن زبان مطابقت ندارد که. “اگر هر چیزی که ما را از کاخ سفید است ‘باز مدارس در همه هزینه ها,'” گفت: Daniel A. دومنک که اجرا می شود AASA مدرسه Superintendents انجمن.

مسن معلمان ممکن است مجبور به ماندن در خانه برای سلامت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان دارد. و او می گوید آن را به استانداران برای ایجاد تماس تلفنی در مورد اینکه آیا مدارس باید بازگشایی شده است. “اما دولت خود را باز نمی شود اگر مدارس هستند باز نمی,” او گفت:. “پس آن را به حال تاثیر بسیار کمی بر روی افراد جوان و من فکر می کنم آنها باید خود را باز مدارس.”

محاسبات برای بازگشایی در حال دلهره آور است.

مدیران و معلمان باید در نظر بگیرید که آیا صندلی و میز باید حداقل شش فوت از هم جدا, آیا زمین های بازی و lunchrooms باید بسته شود و این که آیا در پردیس روز مدرسه باید شروع و پایان در زمان های مختلف برای گروه های مختلف دانش آموزان است. مدارس باید به حساب برای دانش آموزان, های, iPads ها, کتاب های درسی, قالبهای Bunsen مشعل راکت تنیس و دیگر تجهیزات در طول روز است. آنها را به آماده شدن برای ورزشکاران پخش تماس های ورزشی است که می تواند به راحتی گسترش میکروب ها به یکدیگر است. گرفتن دانش آموزان به مدرسه می تواند نیاز به اضافی رانندگان اتوبوس های جدید به حمل و نقل عمومی و سیاست های بنیادی برنامه ریزی تغییرات اجتماعی را حفظ فاصله.

و همه از آن خواهد شد پول هزینه مدارس ندارد و با برخی از طرفداران گفت: حتی 100 میلیارد دلار آمریکا شامل آموزش و پرورش در یک دور جدید از بودجه محرک کافی نیست.

DeVos شده است به طور آهسته از میلیاردها فدرال کمک به ایالات متحده است که می تواند صرف به منظور بهبود دسترسی به کلاس های آنلاین تحت آخرین coronavirus امداد بسته است. او تبلیغ نمونه از اینترنت-مجهز به اتوبوس های نورد از طریق مناطق روستايی به طوری که بچه ها بدون در خانه Wi-Fi می توانید مدرسه و معلمان با استفاده از تلفن برای بررسی در دانش آموزان و یا به رسانه های اجتماعی برای ارتباط با بچه های خود را.

او تاکید شده است که یادگیری برای همه دانش آموزان از جمله شکننده ترین و یا کسانی که دارای معلولیت می تواند و باید اتفاق می افتد در خارج از فیزیکی در کلاس های درس.

“در نهایت ما می دانیم که هر کس دست و پنجه نرم کردن با چالش نگه داشتن دانش آموزان امن و سالم در حالی که همچنین ظرفیت سازی از راه دور و یادگیری است. این لحظه ای مهم برای تحقق بخشیدن به یادگیری است که می تواند — و — اتفاق می افتد در هر نقطه و در همه جا” Devos گفت: در اواخر ماه مارس است.

وقتی که می آید به جزئیات بازگشایی مدرسه, ساختمان, اما, DeVos, مانند, برگ برنده, برگ, تصمیم گیری برای ایالات متحده. DeVos’ سخنگوی به نام تصمیم به بازگشایی “بهداشت عمومی سوال” و گفت که این گروه را “کمک به سوالاتی که خواهد آمد تا به عنوان ساختمان مدرسه بازگشایی شده است.”

آموزش و پرورش گروه نگرانی سیاستمداران را دستور بازگشایی بدون ارائه پول برای نیروی انسانی بهداشت و حمل و نقل — و یا به طور منظم تست و متوسط گرفتن از دانش آموزان است. چندین گفت: آنها می خواهند دولت را به گوش دادن به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که تهمت لعنتی برای اصرار محتاط رویکرد به بازگشایی مدارس گفت: “من کاملا مخالفم” با Fauci و او را متهم به پخش “هر دو طرف معادله است.”

Fauci هشدار داد که نیاز به دقت و توجه, به ویژه هنگامی که آن را به چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد و با اشاره به موجی از موارد نادر بیماری التهابی گزارش در کودکان جوان با پتانسیل لینک کلیک کنید برای coronavirus.

“شما در سمت راست اعداد است که کودکان به طور کلی در انجام این کار بسیار بهتر از بزرگسالان و افراد مسن و به خصوص کسانی که با شرایط اساسی,” Fauci گفت: بهداشت ، رند پل (R-Ky.) در جلسه این هفته اضافه کرد که اطلاعات بیشتر در ادامه به ظهور در مورد رمان پاتوژن.

“من بسیار مراقب باشید و امیدوارم فروتن در دانستن است که من نمی دانم همه چیز در مورد این بیماری و همین دلیل است که من بسیار می باشد در ساخت گسترده ای پیش بینی های” Fauci گفت.

ملی PTA جمهور لسلی Boggs به خبرنگاران گفت: در این هفته مهم برای والدین احساس امنیت خود را به ارسال دانش آموزان به مدرسه و اضافه کرد که او از دست رفته خود را 12 ساله و نوه در ماه فوریه است. پسر جان از عوارض با یک بیماری خود ایمنی به گفته یک سخنگوی.

“لطفا قرار ندهید این کودکان در معرض خطر و اجازه می دهد تا پدر و مادر و خانواده به سرند در یک وضعیت که هیچ کس باید از طریق” او به خبرنگاران گفت: در طی تماس با رئیس ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه معلمان. “لطفا گوش دادن به دکتر Fauci و همه پزشکان که می گویند این را به آرامی و به عمد.”

مربیان cobbling همراه خود را playbooks برای امن بازگشایی. دومنک از مدرسه superintendents گروه تبدیل به یک سند به بیرون درز از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به توصیه همکاران خود را و راه اندازی یک superintendents’ نیروی کار به توصیه راه برای بازگشایی شده است. این ستاد برای تغییر گروه آموزش و پرورش با همکاری محققان دانشگاه جانز هاپکینز به صنایع دستی پیشنهادات خود را برای رهبران مدرسه در مورد چگونگی تغییر شکل تقویم مدرسه و نیروی انسانی شیوه های.

“ما نیاز به سیاستمداران به گام تا و به ما مدارس چه آنها نیاز به ارائه آن دسته از مربیان با ایمنی کسانی که پدر و مادر انتظار برای دانش آموزان خود” NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا به خبرنگاران گفت: “یا این یک فاجعه این است که یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>