مغلوب ساختن پیشی جستن هل برای بازگشایی, کشور, اما خود نیروی کار نیست عجله پشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد امریکا برای بازگشت به کار, اما دولت او در تلاش برای بازگرداندن بسیاری از کارکنان خود.

با Covid-19 عفونت هنوز هم در حال افزایش در واشنگتن دی سی منطقه شهری و دیگر شهرهای بزرگ با دولت عملیات آن می تواند ماه قبل از کارگران فدرال پشت در اتاق در حالت عادی قبل از coronavirus سطوح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته گذاشته دستورالعمل برای بازگشایی ادارات دولتی و آوردن عملیات و دوباره به حالت عادی به دنبال به تدریج کاهش تعداد کارکنان که teleworking در سراسر کشور است. اما این یادداشت از دفتر مدیریت و بودجه و دفتر مدیریت پرسنل را تنظیم کنید تا هر زمان خطوط و یا حکم ترک قابل تشخیص به فرد سازمان است. قانونگذاران دموکرات رهبران کارگری و بیش از نیم دوجین کارکنان فدرال سیاسی صحبت کرد به گله و شکایت شده است وجود دارد کمی شفافیت یا هدایت روشن از سازمان در مورد راه رو به جلو است.

“مرکزی هدایت به آژانس های فدرال ضروری است به امن و موثر برای بازگشت به محل کار” گفت: حداکثر Stier, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از همکاری برای خدمات عمومی. “امیدوارم فدرال و رهبران نیز باید این اختیار را به ادامه راه دور کار که در آن شرایط بسیار خوب کار شده است حتی اگر یک بازگشت به مکان های فیزیکی ممکن است.”

در همان زمان آژانس کارکنان به خوبی آگاه هستند که رئیس جمهور و مقامات بالا هستند و مشتاق به نشان دادن این کشور به حالت عادی بازگشت.

“من مطمئن هستم که آن را در ذهن همگان است که آنها می خواهند برای ایجاد یک نمونه از کارگران فدرال و اپتیک از چیزی هستند که ما می تواند راه را برای از سرگیری کار” یک حرفه ای بهداشت و خدمات انسانی اداره کارمند گفت. اما “انجام آن بدون کافی تست در محل فقط پرتاب آتش بر چه رفتن به موج بعدی. آن را نه به عنوان اینکه این وضعیت تغییر کرده است.”

اگر دولت هل جلوتر به هر حال, آن می تواند بی درنگ مرحله نهایی مسابقات بین دولت آن نیروی کار و اتحادیه های کارگری که نمایندگی آنها.

“حتی اگر برخی از سیاستمداران فکر می کنم آن زمان برای روشن کردن صفحه و اعلام (coronavirus شیوع) بیش از ما می دانیم که در غیر این صورت” آمریکا فدراسیون کارکنان دولت ملی رئیس جمهور اورت کلی گفت در یک شهر با اداره امور کهنه کارکنان جمعه.

“ما می دانیم که خط مقدم کارکنان در VA نیاز به اقدام کنگره در PPE خطر پرداخت telework اداری ترک و جدید OSHA استاندارد و مسائل ناشی از هر روز که این بیماری همه گیر پیشرفت” گفت: با استفاده از علامت های اختصاری برای تجهیزات حفاظت فردی و ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت.

کلی اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 700,000 کارگران فدرال و واشنگتن, دولت در هفته گذشته اعلام کرد مجموعه ای از پیش شرط آن معتقد است باید قبل از بازگشایی از جمله تست سازگاری کامل با OSHA و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های مناسب PPE در هر پيشگيري و حذف از کارکنان که یا علامتی یا گزارش داده اند که تماس با آلوده کارگران است.

اتحادیه های دیگر مانند ملی خزانه کارکنان اتحادیه گرفته اند مراحل مشابه. NTEU که نشان دهنده 150,000 کارکنان ایجاد یک “#SafeReturn” در حال پرواز برای کارکنان خود و سازمان خود را. مورد نیاز خود را برای بازگشت به کار عبارتند از: stay-at-home سفارشات در حال برداشته; کامل از لوازم چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و دستکش; صورت را پوشش می دهد که ارائه می شوند; و متوسط-در نظر گرفتن روند قبل از اجازه دادن به مردم برای ورود به ساختمان است.

دولت بعید است به دیدار با تمام کسانی که استانداردهای اما. و اتحادیه ها باید کمی قدرت به زور این مسئله است. بر خلاف دولت های محلی و کارکنان آنها نمی توانند اعتصاب. “آن باقی مانده است و ما امیدواریم که این دولت را به میز و کار یک راه حل قرار می دهد که سلامت و ایمنی کارگران و خانواده و جوامع خود را برای اولین بار” کلی گفت.

در یک جفت از حروف ساخته شده در هفته گذشته در مجلس سنا دموکرات ها مطرح شده یک سری از سوالات را به دفتر مدیریت پرسنل و کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه در مورد اینکه چگونه دولت را بازگشایی شده است.

شش دموکرات ها در امنیت داخلی و امور دولتی کمیته شکایت به اقدام OPM مدیر مایکل Rigas که OPM “حاضر به ارائه منظم و به موقع جلسات” به پانل در مورد تلاش خود را برای حمایت از نیروی کار فدرال. آنها همچنین درخواست اطلاعات بیشتر در مورد چگونه OPM منتقل شده است به ارائه کارکنان فدرال و پیمانکاران کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

دومین نامه امضا شده توسط 22 حزب دموکرات و خطاب به Rigas و اقدام OMB مدیر راسل Vought به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد چگونه اداره خواهد شد حداکثر رساندن telework گزینه ها و ارزیابی هنگامی که آن را امن برای کارکنان فدرال به بازگشت به کار. دموکرات ها اظهار تاسف کرد که “برخی از کارکنان فدرال که کارهایی که انجام می شود از راه دور هنوز هم قادر به دسترسی به telework.”

در یک ایمیل یک OMB سخنگو در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور تهمت تضمین کرده است دولت باز می ماند و خدمات ضروری در ادامه ارائه می شود به آمریکا در سراسر این اورژانس است. این جای تعجب دموکرات ها همچنان به بازی سیاست اما واقعیت این است که سازمان داده شده روشن و ثابت ارشاد در طول این بحران به حداکثر رساندن telework و آنها در حال حاضر به بازگشت به عملیات عادی به عنوان شرایط حکم در سراسر هر دولت است. این دولت متعهد به خدمت به مردم آمریکا.”

همانطور که در حال حاضر سازمان ها عجله دارند به طور کامل بازگشایی دفاتر خود را. وزارت امور خارجه روز جمعه پرده برداری از یک “شرایط بر اساس رویکرد مرحله به مرحله” برای بازگرداندن کارگران در سراسر جهان بر اساس خطرات بهداشتی در هر فردی محل.

و حرفه ای کارمند در بهداشت و خدمات انسانی بخش گفت: این سازمان است “تلاش می شود بسیار تهاجمی در مورد” بازگشایی.

“من شنیده داخلی است که این طرح که آنها در حال بازی با الان است که بدیهی است که هنوز هم در جریان است که ما خواهد بود تا اوت و سپس سپتامبر, اکتبر, نوامبر خواهد بود اساسا انجام تغییراتکارمند گفت. “The big غذای آماده به نظر می رسید که هیچ قطعی برنامه, اما قطعا هیچ انتظار است که ما در حال آمدن به عقب در هر زمان در آینده ای نزدیک است.”

یک HHS سخنگو گفت: این سازمان زیر OPM دستورالعمل ها و همکاری با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای اطمینان از کارگران خود را در حال امن و انعطاف پذیری آنها نیاز به در “به سرعت در حال تحول وضعیت است.”

غذا و دارو است که ایفای نقش مرکزی در دولت coronavirus پاسخ, ارسال یک ایمیل به هفته گذشته به کارکنان اجازه تمدید telework حداقل تا ماه ژوئن 1st, دیرین FDA کارمند گفت. این کارمند افزود: “من نمی بینم که چگونه همه چیز در حال رفتن به طور قابل توجهی متفاوت به زمستان آینده.” کارمند اشاره کرد که بسیاری از مردم در FDA به اشتراک گذاری دفاتر در حالی که کارکنان پشتیبانی نشستن در میز در راهرو که در آن سخت تر به لحاظ اجتماعی فاصله.

اگر FDA تلاش می کند به زور کارکنان آن را به دفتر قبل از آن بسیاری از پزشکان و دانشگاهیان است که کار وجود دارد “رفتن به خیلی سر و صدا از آنجا که آنها در حال رفتن به می خواهید برای رفتن به عقب” کارمند گفت. “و چگونه آن را نگاه کنید اگر وجود دارد شیوع در FDA و یا شیوع در CDC یا NIH?”

FDA سخنگوی اشاره کرد که FDA کمیسر دکتر استفان هان “است گفت: کارکنان ما در حال مسابقه در برابر هر ساعت به بازگشت به FDA worksites و آژانس را همیشه حفظ سلامت کارکنان و رفاه در بالای آن قرار داده اند.”

در ماه مارس یک FDA کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از منحصر به فرد coronavirus FDA کارمند گفت. و در روز دوشنبه FDA ارسال یک ایمیل به گفته یک گارد امنیتی خود را برای یکی از ساختمان های در حال آزمایش مثبت با توجه به FDA کارمند.

بالا FDA, رسمی, جانت Woodcock مدیر مرکز برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق در FDA اذعان داخلی, مارس 20 تصویری که کارکنان باید به او گفت که آنها نگران رفتن به دفاتر خود را.

“من می دانم که چیزی است که در بالا از ذهن مردم چون مردم شده است به من ایمیل و ارسال به درخواست جانت و به این ترتیب” او گفت:. “مردم نگران هستند در مورد بازگشت به کار و فیزیکی خود ایمنی است.”

Woodcock گفت: سیاسی در یک ایمیل که “برخی از مردم بیشتر از ریسک گریزی بیش از دیگران است. … و ما باید برخی از پرسنل با تغییر شرایط اساسی قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر است. و آنها می توانند کار خود را به خوبی از راه دور.”

بیشتر واشنگتن در منطقه از جمله در حومه مریلند و ویرجینیا است که تا کنون بزرگترین غلظت از کارگران فدرال در این کشور — نزدیک به 300,000 نفر است. آن را نیز یکی از مناطق مترو که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر در ادامه به کوه. شهر نیویورک و حومه آن شده اند که در مرکز کشور شیوع به دومین شماره از کارکنان فدرال. صدها هزار نفر بیشتر کارگران فدرال در حال گسترش در سراسر کشور و جهان در مکان های که در آن ویروس های موجود است و دیگران که در آن به سرعت در حال گسترش.

پس از coronavirus شیوع آغاز شد و در ایالات متحده بیش از 10 ، 000 کارکنان فدرال را آزمایش مثبت برای Covid-19 دولت اجرایی گزارش هفته گذشته است.

بسیاری از این کارمندان در نظر گرفته شده ضروری کارگران اعم از پزشکان و پرستاران و کارکنان و بیمارستان ها و درمانگاه های حمل و نقل اداره امنیت کارکنان در فرودگاه ها و دیگران کار در امنیت ملی در زمینه های.

کلی شهادت در یک خانه مجازی میهن کمیته امنیت فروم در هفته گذشته که TSA کارکنان نیاز به پوشیدن ماسک در فرودگاه برای محافظت از کارگران فدرال از ابتلا به ویروس و مصرف آن خانه به خانواده خود را. بیش از 500 TSA کارگران در حال حاضر آزمایش مثبت برای Covid-19 و پنج فوت کرده اند.

در AFGE مجازی تاون هال هفته گذشته دموکراتیک بهداشت ، Sherrod قهوه ای از اوهایو ترویج پیشنهاد خود را برای خطر پرداخت سیاست — “همه گیر حق بیمه پرداخت” — که او را تحت فشار قرار دادند به شامل در بسته محرک کنگره می گذرد. و به نام او در OSHA به موضوع قوی تر استاندارد برای محافظت از کارگران است.

“به شما نمی بازگشایی این اقتصاد تا زمانی که شما مطمئن شوید که کارگران در حال امن” براون گفت: در چهار سالن شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر