تهمت قرار داده و 200 نفر در بازیابی پانل—فقط 20 زنان هستند و هفت می

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در مواجهه با یک cratering اقتصاد را تهدید می کند که انتخاب مجدد او شانس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کشف یک حقیقت: قدرت او دارای محدود هستند.

در طول هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا این ایده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال محو شدن به اندازه کافی اجازه می دهد تا آمریکایی ها برای آغاز از سرگیری عادی اقتصادی توابع. و او اعلام کرد که او “کل” اقتدار بیش متحده به آنها را وادار به انصراف با بهداشت عمومی محدودیت در تعقیب که همانند “دوباره افتتاح.”

اما طی 24 ساعت تهمت را از خود می بالد تا حد زیادی آشکار شده است به توخالی. فرمانداران باید رد ادعاهای او را به عنوان یک دانش سطحی از فدرال قانونگذاران جمهوری خواه. عمده کسب و کار مانند لیگ اصلی بیس بال گفته اند که آنها نمی خواهد با عجله به رزومه کاری خود را اقتصادی توابع بدون امضا از مقامات بهداشت عمومی. و قانونگذاران دموکرات همچنان به بلک جمهوریخواه در کمک که آنها پرتاب پول بیشتر به یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام بدون منابع اضافی برای کارگران و تجهیزات پزشکی.

در مواجهه با چنین موانع و تهمت به نظر می رسد برای شماره گیری دوباره قدرت خود را ادعا می کند و بیشتر تبدیل به مراسم به جای. در طول روز سه شنبه جلسه او گفت که او می خواهم اجازه “هر فرد فرماندار…به پیاده سازی یک re-opening…در یک زمان و در یک شیوه ای به عنوان مناسب ترین”—بدون توضیح چه نوع از اختیارات قانونی اجازه چنین خواهد داشته باشد. بعد در آن جلسه اعلام کرد تشکیل “بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه” به “نمودار مسیر رو به جلو به سوی یک آینده بی نظیر آمریکایی رفاه.”

معلوم نیست که چگونه بسیاری از کسانی که در گروه عضو توافق کرده بود بخشی از تلاشهای دولت هر چند برخی از آنها گفت: می خواهم با شوق و ذوق شریک شدن در آن است. اما ترکیب این تیم مطرح شده سوالات در مورد چه نوع از بهبود اقتصادی رئیس جمهور بود تجسم و فقط که در واقع از آن بهره مند شوند.

از 202 عضو نام منتشر شده توسط کاخ سفید فقط 20 زن بودند و فقط هفت آمریکایی آفریقایی تبار بودند با توجه به بررسی های روزانه وحش. در مقابل حداقل 27 عضو اهدا شد به تهمت و یا کمیته های مرتبط با انتخابات مجدد تلاش.

کسانی که اهدا کنندگان باید با توجه به ترکیب $41.2 میلیون پس از 2015 به تهمت و مبارزات آن دو مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته رئيس جمهور در افتتاحیه کمیته کمیته ملی حزب جمهوری خواه و امریکا اولین اقدام تهمت رسمی فوق العاده PAC, با توجه به روزانه یک جانور بررسی فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است.

این لیست همچنین شامل تعدادی از رهبران کسب و کار به طور مستقیم درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن در دستگاه سیاسی. دالاس رستوران نجیب زاده ری Washburne ریاست یک جمع آوری کمک های مردمی کمیته برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. هارولد هام رییس اجرایی شرکت نفت و گاز قاره منابع نشسته در امریکا اولین اقدام هیئت مدیره. وینس مک ماهون شوهر از امریکا اولین صندلی لیندا مک ماهون نیز برداشت. مدیر عامل شرکت اوراکل لری الیسون نشده اهدا به ناروا شخصا اما او میزبان جمع آوری کمک برای رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین در ماه فوریه است.

اتفاقا اوراکل یکی از تنها سه شرکت با بیش از یک اجرایی در کاخ سفید را coronavirus بهبود صنعت پانل. دیگران غول سهام خصوصی استون که مدیر عامل شرکت Stephen شوارتزمن است اهدا بیش از 1.3 میلیون به ناروا گروه و Home Depot که موسسان کن Langone و برنی مارکوس داده اند یک ترکیب $1.5 میلیون.

کاخ سفید بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور قرار بود به چهار تماس های تلفنی در طول دوره از روز شنبه با گروه جدید خود با شورای مشورتی است. در حال حاضر دولت او بوده است نمودار کردن کمک مالی و کمک های مالی برای بسیاری از کسانی که به گروه ها از جمله شرکت های هواپیمایی صنعت غذا غول و هتل و سرگرمی بخش است. اما کارشناسان هشدار داده است که فراتر از آن مسلما قوی نجات اقدامات رئیس جمهور را توانایی به جرقه اقتصادی رنسانس بود تا حدودی محدود است. بسیاری از تصمیم گیری عملی خواهد با استراحت متحده است.

“وجود دارد هیچ قانون اساسی بند یا اساسنامه که او را از چنین [“کل”] قدرت او نیست اشاره به هر گونه گفت:” دیوید Pozen یک قانون اساسی استاد در کلمبیا مدرسه قانون است. “بنابراین به نظر می رسد مانند بسیاری از هیاهو.”

در داخل کاخ سفید, مشابه وجود دارد به رسمیت شناختن است که اقتصادی خود را در آرسنال است تا حدودی محدود است. چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن خود lieutenants اقدام به وکیل او در روزهای اخیر در محدودیت های خود را واقعی قدرت یادآوری کرد که هر دستورالعمل های فدرال او مسئله می تواند تأثیر عمده ای بر دولت ها و کسب و کار تصمیم گیری, اما نه به طور خودکار به supercede فرمانداران’ coronavirus مربوط به سفارشات دو مقام ارشد دولت مقامات می گویند. و حتی متحدان جمهوری خواه رئیس جمهور—در حالی که خود تمایل به ملاحظات اقتصادی به عنوان, اگر نه بیشتر, برجسته از بهداشت عمومی آنهایی که باید هشدار داد که تصمیم نهایی نیست بقیه در 1600 خیابان پنسیلوانیا.

در صبح روز سه شنبه جیر دیابت مارکو روبیو (R-FL) اشاره نمی مغلوب ساختن پیشی جستن با نام اما طرفه با اقتدار از فرمانداران در طول بحران بهداشت و درمان. سناتور. رند پل (R-KY) ساخته شده و همان نقطه را به عنوان میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش که گفت: در روز دوشنبه بعد از ظهر که رئیس جمهور بود به کار با فرمانداران چرا که او “می داند آنچه که مقامات ایالات متحده هستند و چه فرمانداران هستند و چه رئیس جمهور ایالات متحده هستند.”

یک وضعیت مشابه بازی های انجام شده در ماه گذشته. به عنوان رئیس جمهور علنا دفاع و پشتیبانی بازگشایی این کشور در عید پاک, جدول زمانی برخی از عربستان فرمانداران شد و سریع به اخراج این ایده و به سادگی نقل مکان کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تکیه بر دشمنان سابق برای کمک به نگه داشتن اقتصاد شناور. فدرال رزرو اجرا شده توسط رئیس جمهور است متنبه بارها و بارها و علنا گرفته شده فوق العاده پولی اقدام برای کمک به نگه داشتن اقتصاد شناور. و دموکرات ها در کنگره که مغلوب ساختن پیشی جستن به استهزا و تمسخر گردد عظیم اقتصادی اقداماتی را که بالا برده اند محرک درخواست های فراتر از آنچه رئیس جمهور پیشنهاد کرده است.

با رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای وادار متحده برای کمک به او را دوباره اقتصاد از دولت محافظه کاران می گویند آنها راحت با جدید تعادل از قدرت.

“من امیدوار هستم که ما در حال کشف فدرالیسم. مکالمه من با کاخ سفید است این خواهد بود اجرا شده توسط محلات موفق توسط دولت و نظارت دولت فدرال گفت:” آدم براندون رئیس جمهور محافظه کار مردمی گروه FreedomWorks. “من فکر می کنم اگر دولت تصمیم می گیرد آن است که شما را به ماندن در و قفل کردن 100 درصد آن را به دولت است. در حال حاضر فدرال وجود دارد چیزهایی مانند فرودگاه ها و بزرگراه ها که در آن رئیس جمهور است و قدرت بیشتر. اما در نهایت ماندن در خانه دستور نمی توانند از فدرال.”

—با گزارش های اضافی توسط thecourtpoet و جکی کوسینیچ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>