تهمت قرار می دهد پنس مسئول coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه منصوب شد معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر به یک نیروی کار برای مبارزه با گسترش coronavirus هجوم خواستار انتصاب یک متخصص برای هماهنگ کردن پاسخ.

صحبت در انظار عمومی ظاهر در جلسه کاخ سفید اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس تجربه دست زدن به سلامت بحران به عنوان فرماندار ایندیانا واجد شرایط او را به آن تهدید در حال رشد جهانی شیوع کروناویروس. حرکت آمد و به عنوان مراکز کنترل بیماری تایید یک عفونت کروناویروس در کالیفرنیا بود که مربوط به خارج از کشور سفر مربوط به توسعه آورده است که تعداد کل ایالات متحده عفونت به 15.

کاخ سفید شده بود وزن انتصاب coronavirus تزار در سرب تا از اعلام به عنوان آن مواجه انتقاد بیش از آن در تعارض پیام در طول بحران در حال ظهور. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس نخواهد بود “تزار” چرا که “او یک بخشی از دولت است.” در عوض, او را ظاهرا نظارت بر نیروی کار در حال حاضر مدیریت مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش پنس را از دست داده و سلامت بحران در طول زمان خود را به عنوان فرماندار ایندیانا.

“نگاهی به ایندیانا مدل آنها شده اند بسیار موفق وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. کاخ سفید است “با استفاده از مایک چرا که او بسیار خوب در انجام آنچه او می کند,” او اضافه شده است.

در کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور در مورد تجربه دست زدن به اولین مورد ابتال به بیماری مرس یک بیماری تنفسی ویروسی که از آن پدید آمده در ایندیانا در سال 2014. پنس گفت که او خواهد بود با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وزارت امور خارجه و کاخ سفید مشاوران برای مبارزه با کروناویروس. پنس اضافه شده که در ادامه هماهنگی با دولت و مقامات محلی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من می دانم که به خوبی به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری, رهبری, اهمیت مدیریت رهبری و نقش حیاتی مشارکت دولت و دولت های محلی و مقامات بهداشت در پاسخ به این تهدید بالقوه خطرناک بیماری های عفونی” پنس گفت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر قبلا پیشرو دولت coronavirus پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعدا در این کنفرانس خبری که او می خواست آذر به تمرکز بر روی موارد دیگر را در دستور کار خود از جمله کاهش قیمت دارو و در حال اجرا در این بخش است. اما آذر اشاره کرد که او هنوز رئیس دولت وظیفه نیروی هماهنگی coronavirus واکنش نشان می دهد پنس خواهد بازی در یک نقش نظارتی.

کارشناسان بهداشت و درمان به احتمال زیاد به کنایه مغلوب ساختن پیشی جستن ارزیابی پنس رکورد به عنوان فرماندار نظارت بر بهداشت بوده است ،

در حالی که پنس شد فرماندار ایندیانا دولت Scott County تجربه بزرگترین شیوع HIV که ایندیانا دیده بود در دهه شیوع کارشناسان بهداشت عمومی گفت قابل پیشگیری بود. نزدیک به 200 نفر با استفاده از مواد مخدر رو بیمار پس از مردم قرارداد ویروس های کثیف سوزن. پنس در نهایت لغو ممنوعیت سوزن استریل تبادل برنامه های دولت در حوزه بهداشت عمومی طرفداران’ اصرار.

به طور گسترده تر تهمت افتخار در مورد این کشور توانایی دفع coronavirus. وی جانز هاپکینز دانشگاه رتبه بندی نشان دادن ایالات متحده در میان اکثر کاملا آماده کشورها برای رسیدگی به شیوع ویروسی. و او در تلاش برای کاستن از نگرانی با این استدلال آنفولانزا تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر تاثیر بر بهداشت عمومی آمریکا در این سال است.

بیش از 50 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در ایالات متحده بسیاری از آنها در بازگشت به کشور پس از قرنطینه در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از 15 نفر در حال حاضر آلوده هشت نفر را مجبور به ترک بیمارستان و پنج نفر دیگر را به طور کامل بهبود یافتند. او نه آدرس کالیفرنیا مورد که ممکن است ایالات متحده برای اولین بار coronavirus عفونت بدون شناخته لینک به خارج از کشور سفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری از جمله جلوگیری از ورود شهروندان خارجی که از چین و قول داد یک واکسن توسعه داده شد.

“از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت هیچ برنامه ای برای لغو محدودیت های مسافرتی از چین است.

“این چیزی است که ما را نجات داد” او گفت:.

کشورهای دیگر نیز گزارش موارد بیشتری از این بیماری از جمله یکی در برزیل و چند در ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا است. فرانسه اعلام کرد مرگ یکی از شهروندان روز شنبه در علاوه بر این به یک شهروند چینی که مرده بود در پاریس در بیمارستان. موارد در کره جنوبی افزایش یافته و به بیش از 1200.

وقتی پرسید که آیا او می خواهد تحمیل محدودیت های مسافرتی در کره جنوبی و ایتالیا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او رئیس جمهور آن کشور بود و نه مسئول برای پاسخ خود را. او با این حال اعتراف محدودیت های مسافرتی نمی شد از روی میز.

تهمت نیز نه به طور مستقیم رد quarantining شهرستانها اگر شیوع بیماری به شدت پیشرفت شبیه به قرنطینه اعمال شده در ووهان چین که در آن شیوع آغاز شده است.

“من فکر می کنم هر جنبه ای از جامعه ما باید آماده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آمده است. … واژه ها, ‘فقط در مورد.'”

سارا Owermohle کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>