مغلوب ساختن پیشی جستن رد گزارش از آذر شلیک می گوید: وزیر بهداشت “انجام یک کار عالی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه را رد کرد و گزارش های خبری است که مقامات کاخ سفید وزن یک طرح به جای بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اصرار دارد که خود را وزیر بهداشت است “انجام یک کار عالی.”

“گزارش می دهد که H. H. S. Secretary @AlexAzar رفتن به ‘اخراج’ من جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این Lamestream رسانه ها این را می داند اما آنها از جان گذشته برای ایجاد درک از هرج و مرج & ویران کردن در اذهان عمومی است. آنها هرگز حتی به نام بپرسید.”

صدای جیر جیر — که به سرعت بازتوییت شده توسط Azar خود را — در آمد کمتر از یک روز پس از, سیاسی و وال استریت ژورنال برای اولین بار منتشر شده در شنبه شب که مقامات کاخ سفید بودند با وزن یک طرح به جای آذر. دیگر رسانه های خبری از جمله سی ان ان و واشنگتن پست را تایید کرد ، تهمت نیز صرف مقدار از روز شنبه حمله به رسانه های خبری از جمله نیویورک تایمز و, فاکس نیوز برای پوشش خود را از ریاست جمهوری خود.

مقامات کاخ سفید شده اند نا امید با آذر سبک مدیریت پس از درگیری با معاونان او. برخی او را سرزنش برای ماه بی مهارت برای دست زدن به coronavirus بحران از جمله اجرای از coronavirus تست سراسر مه. اما آنها نگران جایگزینی HHS در وسط یک جهانی همه گیر.

در حالی که تهمت ادعا کرد که خبرنگاران “هرگز حتی به نام به سوال” در مورد آذر, وضعیت سیاسی داستان در شنبه شامل نظرات از کاخ سفید و HHS سخنگویان.

آذر همچنین در زمان به توییتر برای دفاع از خود در جمعه شب در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“گزارش جمهور تهمت به دنبال جایگزین من در حال #FakeNews,” آذر توییتی. “رسانه ها همچنان به لام @POTUS و دولت خود را مبارزه با #COVID19 و به شدت چشم پوشی تاریخی تمام-از-پاسخ دولت است که ما شده ایم تحویل رئیس جمهور تحت رهبری است.”

این HHS تا چند متحدان در غرب گرا و نقش خود را کاهش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی حذف آذر به عنوان رئیس coronavirus پاسخ و جای او را با معاون رئیس جمهور مایک پنس در پایان ماه فوریه. مقامات کاخ سفید تا به حال صحبت های قبلی در مورد جایگزینی آذر در ماه های اخیر اگر چه زمان بحث ها جدی تر در پی افزایش سرخوردگی با آذر را از دست داده و مسائل داخلی از جمله شرایط اطراف بیمارستانها در حال تمام واکسن متخصص ریک روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>