رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ابراز خوشحالی در حال تحول آیووا انجمن ظروف سرباز یا مسافر خواستار دموکراتیک شکست در دولت “غم” و “شرم آور” در حالی که گرفتن یک شات در پیت Buttigieg.

“اگر چه من نه بیش از حد خجالت آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده با یک پوزخند. “من می بینم این نشان می دهد این صبح به آنها گفت:” من این یک فاجعه است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و قصد کشتن ما را در این کار ، آنها درست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در اقتصاد در یک “فرصت در حال حاضر” اجلاس سران در شارلوت, N. C., نام, آیووا دموکراتیک حزبی نتایج “سرخ” و در زمان این فرصت برای اضافه کردن شک و تردید در مورد آخرین شمارش که نشان داد سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با یک تیغ نازک سرب بیش بهداشت ، برنی ساندرز در هيئت دولت حساب کند.

“شما باید همه این افراد ‘من برای اولین بار. من برای اولین بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: — به احتمال زیاد ارجاع Buttigieg و ساندرز که هر دو مدعی پیروزی است.

“و آن را تبدیل به پیت Buttigieg هر کس جهنم است که” نسبت ناروا گفت. “شهردار پیت. توضیح است که یکی به من است.”

آیووا حزب دموکرات و دموکرات کمیته ملی هنوز در تلاش به آمده تا با یک طرح به منظور بررسی نتایج حاصل از قفقاز و آسوشیتد پرس تا کنون کاهش یافته است به اعلام برنده.

روز جمعه دولت صندلی خواستار تحقیقات مستقل به دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت با دولت قفقاز که پرتاب شد به بی نظمی پس از برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج تجربه مشکلات فنی.

“با گزارش از 100 درصد از حوزه در ما در حال برداشتن گام برای اطمینان از صحت نتایج” تروی, قیمت, دولت, حزب, صندلی توییتی. “تحقیقات مستقل از آنچه اتفاق افتاده است لازم است پس ما نهایی نتایج.”

مغلوب ساختن پیشی جستن درو خنده و تشویق حضار از جمعیت در کارولینای شمالی به عنوان او انباشته شده بر روی دموکرات ها برای صرف “صدها میلیون دلار” در مبارزه اما نه چک کردن “برای دیدن اینکه آیا یا نه یک برنامه کار کرده است.”

“نبود” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “آن سرخ شده تمام آرا. آنها همه سرخ شده.”

جمعیت ورزشگاه به شعار “چهار سال بیشتر” شعار و تهمت افزود: “اگر شما می خواهید به درایو آنها را دیوانه به 12 سال بیشتر از 16 سال بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im