مغلوب ساختن پیشی جستن, RNC دقت outraise بایدن, Dems در مارس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی عملیات دقت outraised جو بایدن در ماه آوریل با توجه به جمع آوری کمک های مالی بالغ دوشنبه منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی raked در $61.7 میلیون آنها گفت: اواخر روز دوشنبه در حالی که بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد آنها در $60.5 میلیون.

کل مطرح شده در مارس — بایدن برای اولین بار به عنوان تنها نامزد حزب دموکرات — کمک کرده است تا سوخت معاون سابق رییس جمهور استخدام ولگردی و قانونی شکنی و تقریبا همسان ترکیب $61.8 میلیون بود که مطرح شده در مارس 2016 توسط نامزدهای دموکرات هیلاری کلینتون و سناتور. برنی ساندرز.

در این سال ساندرز ترک نژاد در 8 آوریل به طور رسمی تایید بایدن پنج روز بعد توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.). تحکیم حمایت اجازه بایدن به اعتصاب مشترک-جمع آوری کمک مالی توافق با کمیته ملی حزب دموکرات به مبارزات انتخاباتی خود بزرگ مالی افزایش دهد.

ماه قبل از بایدن به گزارش کمپین بالا بردن $46.7 میلیون. مارس ماه اول مبارزات انتخاباتی و DNC گزارش خود را در مجموع با هم.

اما بایدن است محزون می خوانی انتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده که از ماه مارس تا به حال پول نقد استفاده بیش از دموکرات در حدود $187 میلیون.

در حالی که بایدن نیست انتشار پول نقد در دست مجموع برای آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات گفت: آن را به حال بیش از $255 میلیون دلار در بانک.

“یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عظیم مالی مسافت تعهد که رئیس جمهور تهمت منجر خواهد شد غیر قابل توقف نیروی عظیم منهدم کننده در ماه نوامبر گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale.

بایدن تلویحا اذعان کرد در یک بیانیه نوشته شده است که ویرانی اقتصادی از coronavirus همه گیر ساخته شده بود پول کمیاب است.

“من به خصوص با فروتنی از آنجا که من می دانم آنچه یک قربانی آن است که به در بار اقتصادی به عنوان سخت به عنوان ما یکی هستیم” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “زمانی که خیره به پایین صورت عدم اطمینان اقتصادی شما تصمیم به قرار دادن پول خود را پشت سر من. که برای من همیشه تا ابد خدا را شکر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه پرقدرت دیجیتال جمع آوری کمک های مالی دستگاه است که اجازه داده او را به ساخت یک کمپین گسترده دستگاه. نشانه های وجود دارد حمایت خود را از دلار همکاران در غلبه بر این فاجعه اقتصادی بر آورده توسط coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات گفت: آن را مطرح کرده بود بیش از $742 میلیون در طول دوره مبارزات انتخاباتی 288 میلیون دلار بیشتر از باراک اوباما و دستگاه سیاسی را مطرح کرده و در همان نقطه خود را در سال 2012 انتخاب مجدد پیشنهاد.

“در حالی که روز به روز زندگی ممکن است آهسته این ماه گذشته شور و شوق و حمایت از این رئیس جمهور است” گفت: RNC رئیس Ronna McDaniel.

هر دو کمپین تاکید کرد آنها با تکیه به شدت در اهدا کنندگان. این بایدن اردوگاه گفت: در انتشار اخبار است که متوسط آن آنلاین اهدا شد $32.63, “نمایش ادامه داد: مردمی قدرت حتی در این زمان بحران.”

گیر هر چند نیز کمک کرد بایدن صرفه جویی در پول. ماندن در خانه بایدن است نه ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی در نزدیک به دو ماه. بنابراین کمپین نه صرف یک سکه در تظاهرات و یا پرواز نامزد و کمپین کارکنان در سراسر کشور برای حوادث. وقتی پول, تنگ, کمپین نیز برگزار شد در استخدام کارکنان بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر