این استراتژی به سرزنش چین برای شیوع کروناویروس شروع هفته پیش در واشنگتن دی سی در حال حاضر گسترش آن به سایر نقاط کشور است.

در ویسکانسین یک سناتور ایالت معرفی یک لایحه انتقاد از “غفلت و اقدامات خصمانه” دولت چین. در ویرجینیا یک بحث محافظه کار رادیو میزبان بحث راه تهمت و دولت می تواند مجازات چین برای تحمیل یک بیماری همه گیر در جهان است. و در کلرادو یک فعال معترض stay-at-home سفارشات مواجه مراقبت های بهداشتی کارگران در یک خیابان شلوغ. “رفتن به چین اگر شما می خواهید کمونیسم!” او فریاد زد. “رفتن به چین است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تمرکز خود را coronavirus خشم در چین, امریکا بالای اقتصادی رقیب بخشی از یک محور برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم آن را به عنوان تصدیق به تجدید نظر در یک کمپین پیام است که تا به حال شده است با تمرکز بر رفاه مالی. در حال حاضر با اقتصاد در یک coronavirus ناشی از کما مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در حال کار به جای ایجاد 2020 مسابقه یک همه پرسی که سخت تر خواهد بود در چین — مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جو بایدن. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حتی لقب رئیس جمهور دموکرات به احتمال زیاد حریف “پکن بایدن.”

این پیام به نظر می رسد طنین انداز می شود. جان Fredericks های ویرجینیا میزبان بحث های رادیویی و تهمت حامی گفت: او تماس گیرنده بسیاری از کار در مناطق روستایی اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله به مثل در برابر چین است.

“من تماس گیرنده می دانم که آنچه در چین انجام داده است,” او گفت:. “وجود خون در دست خود.”

اما در حالی که حزب جمهوری خواه ناظر انتخابات فرانک Luntz پیش بینی کرد چین خواهد بود که بزرگترین مسئله در انتخابات ریاست جمهوری دوم تنها به کروناویروس خود گفت: مشخص نیست که این موضوع به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سوال نظرسنجی پاسخ می دهد در حال حاضر این است که آیا این کمک می کند تا تهمت یا بایدن” Luntz گفت: “دقیق تر هر دو نامزد خواهد بود برای انتقاد از گذشته و حال نظرات آنها را ساخته ام. این روشن نیست که کدام نامزد خواهد شد صدمه دیده بیشتر با چین است.”

در واقع در هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن اردوگاه به نظر می رسد فکر می کنم آنها یک دست برنده در چین است.

نظرسنجی های انجام شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کمپین سناتور جمهوریخواه نشان می دهد چین خواهد بود موثر موضوع برای جمهوری خواهان در ماه نوامبر با توجه به سه نفر که باید دیده می شود که منجر به توافق برای خرید یک سراسیمگی از تلویزیون و Facebook تبلیغات داش کردن ایمیل به حامیان و افزایش سختی و بس.

“بر خلاف خواب آلود جو بایدن و بقیه کج دموکرات رئیس جمهور تهمت خود را نگه می دارد وعده داده است که چرا ما اجازه نمی چین دور با استفاده از امریکا به عنوان یک قربانی” یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Facebook آگهی بخوانید.

اما بایدن و دموکرات ها هم فکر می کنم با تمرکز بر چین بلند خواهد شد شانس خود را در ماه نوامبر. آنها انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا برای ستایش پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر و او را متهم به مراقبت بیشتر در مورد معامله تجارت با چین از آمریکا زندگی می کند. دموکراتیک گروه آمریکایی پل فقط راه اندازی یک آگهی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اعتماد به چین است.

هر دو نامزد نیز باید درک نقاط ضعف در این موضوع است.

بایدن در سال گذشته به نظر می رسد به تطهیر چین به عنوان یک جغرافیای سیاسی رقیب است و در حال مبارزه ادعا می کند که شرکای کسب و کار خود و پسر شکارچی فرود آمد 1.5 میلیارد دلار معامله روز پس از سفر به چین در کسب و کار رسمی زمانی که او معاون رئیس جمهور حتی اگر هیچ شواهد مستقیم از ناشایستگی.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است منحرف بارها و بارها در چین مجرمیت برای این بیماری همه گیر. او در ابتدا با تمجید از کشور و رهبر آن رئیس جمهوری چین بیش از ده بار در اوایل روز از وقوع اغلب تاکید اخیر معامله تجاری دو کشور را امضا کرده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد معکوس البته هر چند آغاز شده و excoriating این کشور برای دست زدن به آن ویروس است. محوری آمد و به عنوان برگ برنده رو نقد است که او در ابتدا به عنوان شیوع و شکست خورده را به سرعت تولید و کشتی آزمایشات و تجهیزات پزشکی به کشورهای. امریکا در حال حاضر از گذشت 1 میلیون coronavirus موارد با بیش از 60 ، 000 نفر در حال مرگ از بیماری است.

“او می داند خود را در انتخابات ریاست جمهوری افزایش می یابد و در بسیار همه گیر او رد شد یک بیماری همه گیر است و او از جان گذشته برای سعی کنید برای مقابله با این روایت است که مجموعه ای که در او نیست به کار” گفت: Rep. جری کانلی (D-Va.), که ذکر coronavirus زمانی که او تایید بایدن ماه گذشته. “این یک ویرانگر نقد. شما نمی توانید انتخاب مجدد با این روایت است.”

در پاسخ به تهمت است تبلیغ روایت است که چین نه او مقصر است. این یک پیام است که نقش به آمریکا فعلی احساسات در مورد چین است. حدود دو سوم از این کشور نامطلوب نظر از چین بالاترین تعداد در 15 سال بر اساس یک نظرسنجی توسط مرکز تحقیقات پیو. این رقم نیز تا نزدیک به 20 درصد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد در سال 2017.

“میل به چین برگزار می شود مسئول گسترش Covid-19 است و دیگر محدود به تهمت حامیان” گفت: Brian Swenson یک استراتژیست جمهوریخواه در فلوریدا که کار را برای بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.), اشاره به بیماری است که نتایج حاصل از coronavirus. “وجود دارد یک رشد دو حزبی تماس در سطح محلی برای چین برگزار می شود مسئول عدم شفافیت با جامعه جهانی خود را گسترش تبلیغات و اطلاعات غلط و عدم به کاهش گسترش Covid-19.”

کایل Hupfer رئیس حزب جمهوری خواه در ایالت ایندیانا گفت: ساکنان انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدن به پایین از این بیماری همه گیر. “قطعا وجود دارد یک سطح بی اعتمادی مربوط به چه چین انجام داده است و چگونه به آنها نزدیک این,” او گفت:.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا امکان استفاده از آن در حال رشد احساسات خصومت — nicknaming ویروس “چینی ویروس” متهم چین از دروغ گفتن در مورد آن تعداد از موارد و مباهات او موجود شیوع بیماری با محدود کردن سفر از چین در ماه ژانویه, حتی اگر بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این ممنوعیت صرفا خریداری آمریکا زمان که تهمت نیست استفاده برای آماده سازی به اندازه کافی.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خود دولت بررسی شد که آیا چین پوشش داده شده تا آنچه در آن می دانست که در مورد زود گسترش coronavirus. دستیاران خود را در حال بحث در مورد راه هایی برای مجازات این کشور است.

“ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا به اعتقاد ما آن شده است می تواند در متوقف منبع آن شده است می تواند به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که گسترش در سراسر جهان است. و ما فکر می کنیم که باید اتفاق افتاده است.”

پیتر ناوارو, تهمت است, مشاور اقتصادی, است تحت فشار قرار دادند رئیس جمهور برای کاهش دولت وابستگی به واردات از چین می آید به تجهیزات پزشکی و مواد مخدر. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در سراسر کشور ضامندار بر روی ناوارو تلاش.

“به امریکا بزرگ دوباره ما نیاز به وابسته به خودمان گفت:” رالف پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در بدفورد اوهایو که تاسیس این گروه محافظه کار خیابان اصلی میهن پرستان. “ما نباید وابسته به کشورهای دیگر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان گویند پس از رفتن چین خصوص قانع کننده موضوع برای رئیس جمهور چرا که او به طور مداوم مورد انتقاد قرار پکن در حالی که در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 متهم این کشور از در نظر گرفتن مشاغل آمریکا, جاسوسی در ایالات متحده کسب و کار و سرقت تکنولوژی آمریکا.

“او باید بماند در پیام او تا به حال برای بسیاری از سال گفت:” یک جمهوری خواه که صحبت می کند به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن عناصر و دستیاران مانده اند که پیام صحبت کردن در مورد چین روزانه در کمپین آنلاین حوادث. امریکا اولین اقدام, بازی, نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن سوپر پک منتشر شده جدید, آگهی های تلویزیونی, حمله بایدن در چین جمعه در میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است.

در هفته های آینده تهمت انتخاباتی که انتظار می رود برای راه اندازی یک شبیه آگهی حمله رعد اسا.

“ما داخلی داده ها نشان می دهد که جو بایدن نرمی در چین است که عمده آسیب پذیری در میان بسیاری از” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh هر چند او کاهش یافته است به انتشار رای گیری شماره.

در حال رشد وجود دارد نشانه مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی در حال کار است.

هفته گذشته در ایالت میسوری شد اولین دولت به شکایت دولت چین برای نقش خود را در گیر آن را متهم به عدم هشدار به کشورهای دیگر از ویروس و اجازه دادن به مردم برای سفر به خارج از کشور, در میان چیزهای دیگر. می سی سی پی به دنبال با کت و شلوار خود را.

قانونگذاران در کشورهای دیگر با توجه به اقدامات خود در حالی که برخی از فعالان محافظه کار در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات ذکر چین است.

برخی از وزیران خارجه از جمله عراقچی جاش هالی از میسوری و تام پنبه از آرکانزاس را تحت فشار قرار دادند برای اقدامات اضافی به آمار چین است. روبیو می خواهد به توقف چین را نگه دارید و بر روی دارویی زنجیره تامین است. هالی می خواهد برای اثبات این ویروس آغاز شده در ووهان چین. و پنبه می خواهد به اطمینان حاصل شود آمریکایی ها می تواند شکایت مقامات چینی برای این بیماری همه گیر.

استراتژیست جمهوری خواه مجلس سنا نیز به تازگی توزیع شده یک یادداشت ارائه مشاوره به کدام یک از کاندیداهای اصلی به تمرکز بر روی چین و سرزنش کشور برای پوشش این ویروس را متهم به دموکرات بودن “نرم بر چین” و استرس است که جمهوری خواهان را فشار برای تحریم پکن.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تشویق شرکت های پزشکی برای جلوگیری از انجام کسب و کار با چین و کاوش تعطیل منافع دولت در خارج از چین است. او می خواهد همه بدانند که او را سخت در چین — فقط مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من را فراموش کرده اند که در مورد چین” DeSantis به خبرنگاران گفت: به تازگی. “در واقع, برخی از شما ممکن است بخواهید به دنبال این اما وجود یک حزب کمونیست مخزن فکر می کنم که آیا یک گزارش در ماه فوریه و آنها را مورد تجزیه و تحلیل فرمانداران در ایالات متحده — که تندرو بود که دوستانه و کسی که ناشناخته بود. وجود دارد پنج فرمانداران که تندرو در برابر چین است. که در آن شما فکر می کنید من بود؟”

Arek Sarkissian کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر