مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید CDC توصیه می کند ماسک—اما او نمی پوشیدن یک

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر توصیه می کنند که آمریکایی ها پوشیدن پارچه یا پارچه ماسک صورت عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus—اما به سرعت اضافه شده است که او نمی خواهد با پوشیدن یک.

در طول coronavirus جلسه روز جمعه—که در آن هیچ کس به نظر می رسد در یک ماسک صورت—رئیس جمهور تهمت بارها و بارها تاکید کرد که این پیشنهاد از CDC است “داوطلبانه”.

“شما لازم نیست به آن را انجام دهد” او اصرار داشت.

دلیل گزینه بود چرا که مطالعات نشان coronavirus منتقل می شود توسط افرادی که اصلا علائم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که “یک بازی بیشتر نقش مهمی در گسترش این ویروس بیش از پیش قابل درک است.”

“پایه پارچه یا پارچه” ماسک می تواند خریداری آنلاین و یا در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و می تواند قابل استفاده مجدد. او روشن ساخته CDC توصیه است نه برای “درجه پزشکی یا فولاد درجه ماسک.”

دستورالعمل های اجتماعی فاصله و حرکت دیگر هنوز اعمال ناروا گفت.

“شما می توانید آن را انجام دهید, شما لازم نیست که برای انجام آن ناروا” گفت. “من انتخاب نمی به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و این خوب است. ممکن است خوب باشد. احتمالا خواهد شد.”

مردم در حال حاضر گرفته شده به پوشیدن ماسک در حالی که در در مکان هایی مانند فروشگاه مواد غذایی محلی در طول بحران بهداشتی هر چند قبل از پنج شنبه وجود داشته است هیچ در سراسر کشور دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی فشرده در طول روزانه خود را coronavirus نیروی کار جلسات در مورد اینکه آیا عموم مردم نیز باید با پوشیدن ماسک در یک زمان که در آن تجهیزات حفاظت فردی کمبود عمیقا نگران ملت های پزشکی حرفه ای است.

کمتر از 24 ساعت پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار انتظار بود تا اعلام کند که این امر می تواند توصیه همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک در ملاء عام.

وقتی پرسید که آیا می شود با پوشیدن ماسک کردن تهمت اجتناب پاسخ مستقیم چهارشنبه. برخی از مردم آن را دوست ندارم, او گفت:, “از آنجا که شما در حال گرفتن آن دور از متخصصان پزشکی.”

“من نمی بینم که آن لطمه می زند” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “و آن را ندارد به یک ماسک. می توان آن را یک شال گردن. شال بسیار توصیه شده توسط حرفه ای ها. من نمی بینم که در آن لطمه می زند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>