مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Fauci شهادت خواهد داد قبل از سنا انفجار خانه ‘setup’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تایید کرد Dr. Anthony Fauci خواهد قبل از شهادت سنا در روزهای آینده و در دفاع از تصمیم خود برای جلوگیری از امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص از ظاهر شدن قبل از آنچه که او به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر” در خانه.

“خانه راه اندازی شده است. خانه یک دسته از تهمت متنفرم. آنها هر تهمت hater در کمیته. همان چیزهای قدیمی” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید افزود که Fauci “خواهد بود شهادت در مقابل سنا و او به نظر می رسد به جلو به انجام آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به متهم دموکرات کنگره از امید برای دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به شبهه ادعا کسانی که قانونگذاران “می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ” و “می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات است که آنها در حال رفتن را به نفع خود.”

رئیس جمهور نظرات تایید گزارشهای قبلی که Fauci احتمال شهادت قبل از جمهوریخواهان کنترل سنا مدتی در هفته آینده و همچنین آمریکا’ بیانیه جمعه گذشته که کاخ سفید تا به حال متوقف Fauci از ظاهر شدن قبل از خانه تخصیص بودجه در این هفته.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد Fauci شهادت نیز تضعیف راهنمایی جدید خود در کاخ سفید از کنگره برای محدود کردن دسترسی به اعضای دولت coronavirus نیروی کار.

در یک یادداشت به مجلس نمایندگان و سنا کارکنان مدیران — یک کپی از آن ارائه شد به سیاسی توسط یک منبع که تا به حال به دست آمده از آن — کاخ سفید دفتر امور قانونگذاری گفت: “هیچ وظیفه نیروی اعضا و یا کلید نمایندگان از نیروی کار اعضای ممکن است قبول شنیدن دعوت” برای باقی مانده از ماه.

“استثنا ممکن است تنها با بیان تصویب” از کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع این یادداشت بخوانید.

در اوایل روز شنبه, مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی هشدار قانونگذاران دموکرات در برابر انجام آنها “معمول ماهیگیری اعزامی” اگر آنها را بشنود شهادت از Fauci و گفت: آینده نگر خود را ظاهر در کاپیتول هیل باید آینه دیوان عدالت برت Kavanaugh را تایید جلسات — که خدشه دار شد اتهامات تجاوز جنسی.

“من فقط امیدوارم که افرادی که در حال پرسیدن سوال ها و درخواست, هوشمند, گویا سوال که در واقع مربوط به بهداشت آمریکا, از آنجا که ما دیده ایم آنچه آنها را قبل از” کانوی گفت: “فاکس و دوستان”.

“برای مثال آنها می گویند احمق چیزهایی مانند این است که یک مصاحبه شغلی — این است که یک مصاحبه شغلی برای یک عمر انتصاب’ در مورد برت Kavanaugh. ‘بیایید باور همه زنان’ — یا حداقل اون سه نفر بیشتر از آنها پس گرفت یا ندارد همخوانی شواهد,” او اضافه شده است.

کانوی گفت که او امیدوار و قانونگذاران با آنچه او مشخص می شود به عنوان یک الگوی حزبی سوالات راه اندازی شده توسط دموکرات ها که شامل سال گذشته استیضاح تحقیق و زودتر پروب به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“ما تا به حال دو سال از تبانی مزخرف و سپس ما تلاش برای استیضاح رئیس جمهور او را از دفتر حذف,” او گفت:. “هیچ کدام از آن کار می کرد. بهتر بود در مورد سلامت است.”

هنوز کانوی چپ باز احتمال این که Fauci یا دیگر وظیفه نیروی اعضا نشان داده می شود قبل از کنگره این ماه با این استدلال که خود را “شهادت می ریختن مقدار زیادی از نور.”

“گوش اگر رئیس جمهور است و هیچ مشکلی با آن وجود دارد هیچ اجرایی امتیاز متصل به آن بر اساس وظیفه نیروی مکالمات سپس من ترک که به وکلا و به های مختلف testifiers,” او گفت:.

اما کانوی کاهش یافته است به طور قطعی دولت “یک راه یا دیگری” که Fauci خواهد شهادت قبل از سنا و شهادت نیست قبل از خانه دوباره به تعویق انداختن دولت وکلای مدافع. “اگر آنها می گویند بله به آن — و من نمی گویم آنها گفت: بله که — پس از آن من قطعا امیدواریم که مردم خوب را, زمان,” او گفت:.

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر