مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او گفت: Kemp: “من کاملا مخالفم با حرکت به بازگشایی گرجستان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او می خواهم به اطلاع رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرجستان که او “به شدت” مخالفت با فرماندار تصمیم به آغاز بازگشایی بخش هایی از دولت به عنوان به زودی به عنوان جمعه با مشخصات بالا از جمهوری متحد.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعات جلسه به طور آهسته از ستایش برای “قوی مصمم” گرجستان ساکنان.

کمپ اوایل این هفته اعلام شد که او اجازه می دهد که انواع خاصی از کسب و کار — از جمله مو و ناخن سالن آرایشگاه, ورزشگاه, تا تو سرو و بولینگ alleys — برای بازگشایی آغاز روز شنبه به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار تمرین خاص کاهش, تلاش برای افزایش عفونت کروناویروس در دولت است.

کمپ همچنین اعلام کرد که گرجستان به زودی خواهد بود قادر به از سرگیری اجتماعی فاصله ناهار خوری در رستوران و رفتن به سینما در دولت در چند روز.

حرکت درو سریع واکنش از منتقدان که با اشاره به شاخص های که گرجستان تعداد موارد جدید بود و هنوز هم در یک مسیر رو به بالا بود و نه ملاقات کاخ سفید خود معیار برای بلند کردن اجسام اجتماعی-فاصله گرفته است. حتی جمهوری خواهان از کشورهای همسایه ابراز نگرانی در مورد وسعت کمپ طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تأکید کرد که کمپ نورد-بازگشت محدودیت “در” نقض ” در مرحله اول از دولت او را مرحله به مرحله طرح به حالت عادی بازگشت و احیای اقتصادی متوقف.

در همان زمان تهمت نشان داد او بود و نه مخالف به کمپ تصمیم که او از دولت فدرال به گام در.

“او باید انجام آنچه او فکر می کند درست است. من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است اما من مخالفت با او در آنچه که او انجام شده است” گفت. او استدلال کرد که او احساس کمپ منتقل شده بود “فقط بیش از حد به زودی” و به نظر می رسید و نه به حکومت فدرال مداخله “اگر من چیزی کاملا فاحش کاملا خارج از خط.”

“من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی و من به عشق مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دوست دارم کسانی که با استفاده از همه آن چیزهایی که از چشمه های معدنی سالنهای زیبایی ، آرایشگاه تاتو سرو و من آنها را دوست دارم. اما آنها می توانند کمی دیگر صبر کنید فقط کمی — نه خیلی زیاد — به دلیل ایمنی به غالب است.”

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص تکرار تهمت را رد.

“اگر من مشاوره فرماندار, من می خواهم به او بگویید که او باید مراقب باشید” Fauci گفت: در چهار جلسه با اذعان به “طبیعی” میل “به جلو حرکت می کند به سرعت.”

“من توصیه او را نه فقط به نوبه خود سوئیچ و چون این خطر وجود دارد ارتجاعی” او ادامه داد. “اما رفتن جلوتر و دخالت به مرحله که در آن شما نمی باید بود من توصیه او را به عنوان یک مقام بهداشتی و به عنوان یک پزشک به انجام این کار است.”

کمپ نیز زیر آتش آمدند در اوایل این ماه که اعلام یکی از آخرین کشور ایالت پناهگاه در محل سفارشات او گفت: او می خواهم تنها به تازگی کشف کرده اند که Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus می تواند گسترش asymptomatically — یک واقعیت است که برای ماه می باشد.

اما فرماندار به دفاع از تصمیم خود در طول هفته با وجود مقاومت مواجه و حتی تهمت صبح روز چهارشنبه به نظر می رسد به تشویق فرمانداران که انتخاب شدند برای بازگشایی کشورهای خود را.

در حالی که رئیس جمهور اذعان کرد که او می خواهم به سمت چپ مسئولیت بازگشایی این کشور به دولت و رهبران محلی اقتدار او منحرف در هفته گذشته قبل از انتشار خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح نظرات خود را به نظر می رسد به طور موثر جعبه فرماندار در.

شکاف بین این دو می آید در میان بزرگتر ملی, بحث در مورد چگونگی و زمانی که شروع به پوسته پوسته شدن پشت های اجتماعی-فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر تجدید حیات از عفونت. کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که عقب کشیدن محدودیت های وابسته در یک آزمایش ظرفیت هنوز رسیده است.

در ضمن ناآرامی شروع به حباب بالا به دلیل اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور و فروپاشی اقتصادی چپ در پی خود. مخالفان سفارشات از جمله خود رئيس جمهور در زمان ادعا کرده اند که اقتصادی خرید اینترنتی از دقیق اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های بیشتر خطر ابتلا به این ویروس.

به عنوان برخی از فرمانداران جمهوریخواه باید نقل مکان کرد و به سرعت بازگشایی خود کشورهای دیگر را تشکیل منطقه ای پیمان با کشور همسایه رهبران سعی کنید برای جلوگیری از یک درهم آمیخته از محدودیت های مختلف در سراسر کشور است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از کمپ تصمیم حتی به عنوان او اعتراف کرد که او مطمئن نیستید از آنچه که دقیقا فرماندار اعلام کرده بود.

“او بسیار توانمند ، او می داند آنچه که او انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده برای صحبت با کمپ به زودی. اما زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که چگونه اجتماعی فاصله می تواند به دست آورد در “سالن مو و ناخن سالن و تو سرو” رئیس جمهور به نظر می رسد به عقب گرفته شد.

“از کجا است ؟ که در آن است که از او پرسید: روزنامه نگار.

در حالی که کمپ این هفته اذعان کرد که تصمیم خود را بدان معنی است که “احتمالا ما در حال رفتن به مجبور به دیدن ما موارد همچنان به بالا رفتن” او تأکید کرد که دولت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بودند “خیلی بهتر آماده شده است که در حال حاضر از ما بیش از یک ماه پیش.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به نظر می رسد به صراحت بیشتری به خود جلب کرد یک خط بین کمپ را شل محدودیت و بیشتر coronavirus مرگ و میر.

“آیا من با او موافق هستید ؟ هیچ. اما من به احترام او و من به او اجازه دهید تصمیم خود را” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “می توانم انجام دهم ؟ من آنها را کمی طولانی تر. من می خواهم برای محافظت از زندگی مردم است.

“اما من قصد دارم به او اجازه تصمیم خود را, اما من به او گفتم که من کاملا مخالفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>