مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را اعلام اعضای ‘باز در کشور ما شورای’ هفته آینده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی یک شنبه اعلام نام اعضای جدید کاخ سفید نیروی کار متمرکز بازگشایی نقاط کشور شده اند که توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما نیز در حال راه اندازی یک شورای بسیار عالی — پزشکان و تجار ما در حال رفتن به اعلام آن در روز سه شنبه برخی از مردم بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عموم mulled تشکیل دومین گروه از مشاوران را به تمرکز بر روی بهبود اقتصادی به غیر از گروه مقامات بهداشت عمومی در نیروی کار اجرا شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس.

این گروه جدید می آید به عنوان رئیس جمهور ابراز اشتیاق خود را برای چند هفته در حال حاضر به لرزش کشور را از آن خود اعمال اجتماعی و اقتصادی مستند هر چند کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که از سرگیری کسب و کار به طور معمول قبل از این ویروس را تحت کنترل و گسترده اقدامات تشخیصی می تواند اجرا شود می تواند عواقب وخیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه نشان داد که این گروه جدید را نگاه کنید بیشتر از احیای کندوپاش اقتصاد است.

“این است که فراتر از, اقتصادی,” او توضیح داد. “این است که واقعا من اسمش را” باز کشور ما نیروی کار ” یا ” باز کردن در کشور ما شورای بنابراین ما آن را دریافت نمی اشتباه با مایک نیروی کار که انجام داده است ، و ما در حال رفتن به کسب و کار بزرگ رهبران بزرگ پزشکان ما در حال رفتن به یک گروه بزرگ از مردم است.”

در همراهی با اجتماعی فاصله توصیه ها هنوز در جای خود به بلانت گسترش coronavirus تهمت پیشنهاد این گروه دیدار خواهد کرد با تلفنی “از آنجا که ما واقعا نمی خواهید آنها را در سفر برای اهداف خود را دارند.”

در حالی که رئیس جمهور باقی ماند و مادر در هر بالقوه نام او به خبرنگاران گفت: او می خواست به اولویت بندی جغرافیایی تنوع و نمی شود با قرار دادن هر ایدئولوژیک محدودیت در اعضای آن است.

او تصدیق او برنامه ریزی شده برای گسترش دعوت به حداقل یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران در آمریکا سخت ترین ضربه توسط ویروس.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به قرار دادن برخی از فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و توضیح داد که او می خواهم “به دست آورده احترام زیادی” برای یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران سراسر بحران و رفتن تا آنجا که به می گویند این بیماری همه گیر کرده بود به او اجازه همراهی “برخی از فرمانداران دموکرات که من نمی خواهد واقعا باید به حال امتیاز گرفتن به دانستن است.”

در میان نام او ذکر شده بودند دموکراتیک Govs. فیل مورفی نیوجرسی جان ادم ادواردز از لوئیزیانا گاوین Newsom کالیفرنیا, اندرو کومو, نیویورک, ایران و رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو.

“بنابراین من می خواهم برای قرار دادن بر روی هر دو طرف من می خواهم به برخی از فرمانداران i’m not gonna همه فرمانداران اما من می خواهم برای قرار دادن برخی از نماینده فرمانداران در شورای.”

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او در حال حاضر می خواهم تمدید دعوت به یک “زن و شوهر” اعضای آینده نگر و اضافه کرد که تا کنون همه او می خواست را پذیرفته است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است موجب ترس است که او می تواند نونهالان با درخواست برای بازگشایی اقتصاد در اعتراض از کارشناسان بهداشت عمومی او به دنبال برای اطمینان از خبرنگاران جمعه او خواهد توجه خود را مشاوره و نمی رد سازندگان: نقاط کشور دوباره اگر موج جدیدی از عفونت های فنر.

“من مشخص نیست هر چیزی — حقایق در حال رفتن برای تعیین آنچه که من انجام,” او گفت: این تصمیم مهم خود را در انتخابات ریاست جمهوری. “اما ما نمی خواهیم به این کشور باز است. بنابراین مهم است. بنابراین من یک وظیفه نیروی من باید یک شورای, آن است که رفتن به اعلام روز سه شنبه با نام است که شما یک مقدار زیادی از احترام بسیاری از نام های مختلف کسب و کار های مختلف مردم است.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>