مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به ‘احتمال’ آزمایش برای coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه که او را “به احتمال زیاد” تست برای COVID-19 coronavirus در پاسخ به پرسش خبرنگاران در باغ گل رز کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال تجربه هر گونه علائم بیماری بود اما مشاوره با پزشکان خود در مورد اینکه آیا و هنگامی که برای انجام این کار است.

“من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال” رئیس جمهور گفت: اگر او مرتکب نشده به اشتراک گذاری نتایج حاصل از یک امکان تست. “ما در حال کار کردن یک برنامه است.”

تهمت و اظهارات ارائه شده در طول یک کنفرانس خبری اعلام کرد او با استناد به اورژانس قدرت برای مبارزه با شیوع آمد پس از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت که او تا به حال آزمایش منفی برای ویروس.

Bolsonaro مورد مناقشه رسانه ها گزارش می دهند که او در ابتدا آزمایش مثبت برای این ویروس کمتر از یک هفته پس از جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا.

ریو دو ژانیرو-بر اساس روزنامه Jornal O Dia گزارش داد که Bolsonaro اولیه آزمون برای این ویروس دوباره مثبت اما مقامات در انتظار نتایج دومین آزمون جمعه برای تایید تشخیص است. رئیس جمهور برزیل در زمان به رسانه های اجتماعی به زور فشار پشت در گزارش.

Bolsonaro پسر ادواردو به سرعت رد تشخيص در رسانه های اجتماعی و سپس در یک مصاحبه با فاکس نیوز اما در اواخر صبح روز جمعه رئیس جمهور برزیل خود را ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی است که او تا به حال آزمایش منفی برای این بیماری است.

“باور نمی جعلی رسانه های خبری!,” او نوشت: در پرتغالی. “آنها در حال آنهایی که شما نیاز دارید!”

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید در باغ گل رز جلسه که Bolsonaro آزمایش منفی برای coronavirus و افزود که اعضای هیئت خود را در Mar-a-لاگو جلسه تا به حال “هیچ نشانه ای ندارند.”

“ما تا به حال یک جلسه با رئیس جمهور برزیل Bolsonaro بزرگ مرد. بسیار فوق العاده ای است. او انجام یک کار فوق العاده برای برزیل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و همانطور که می دانید او آزمایش منفی معنی هیچ مشکلی در این صبح و ما از این کلمه بیش از حد. چون ما شام با او. ما نشسته بودند و در کنار یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان است.”

برزیلی رسانه ها گزارش دادند که Jair Bolsonaro تحت تست سرعت گسترش ویروس پس از دبیر مطبوعاتی خود که او نیز ملاقات کرد و dined با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو بیش از آخر هفته آزمایش مثبت برای این بیماری است.

همچنین در روز جمعه میامی هرالد گزارش داد که شهردار میامی فرانسیس سوارز تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری پس از جلسه با هیئت برزیل از جمله Bolsonaro و Wajngarten.

و مغلوب ساختن پیشی جستن, پیروزی, کمپین جمع آوری کمک های مردمی عملیات ارسال یک ایمیل به برخی از شرکت کنندگان جمع آوری کمک در Mar-a-لاگو آنها اطلاع دهید که فردی که با حضور 8 مارس رویداد تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. یک RNC رسمی تایید ایمیل که برای اولین بار گزارش شده توسط مگی Haberman از نیویورک تایمز اما گفت که این فرد ناشناس تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور.

با وجود تماس نزدیک با افرادی که آزمایش مثبت تهمت اصرار داشت فقط یک روز قبل از آن که او “نگران نیست” در مورد آمدن به تماس با Wajngarten. کاخ سفید تایید نشده که آیا تهمت تست شده برای coronavirus اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او باز به حال تست شده است.

اوایل روز جمعه یک دولت استرالیا وزیر که هفته گذشته در تعامل با دادستان کل ویلیام Barr, مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی و کاخ سفید مشاور Ivanka Trump جمعه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“امروز صبح بیدار شدم با درجه حرارت و گلو درد. من بلافاصله تماس کوئینزلند وزارت بهداشت و پس از آن تست شده برای COVID-19. من توصیه Queensland Health این بعد از ظهر که تست کرده بود بازگشت و مثبت” پیتر داتون استرالیا وزیر امور خانه در بیانیه ای گفت.

“این سیاست Queensland Health که هر کسی که تست مثبت باشد به بستری در بیمارستان و من با پیروی از توصیه های خود را. من احساس خوب و ارائه به روز رسانی در موعد” Dutton گفت.

Dutton بیانیه می آید او پس از سفر به واشنگتن و ملاقات روز پنجشنبه گذشته با Barr, کانوی و Ivanka Trump — به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان “پنج چشم” اطلاعات بین المللی داد — به بحث در مورد تلاش برای مبارزه با آنلاین کودک بهره برداری.

Ivanka Trump ماند خانه از محل کار در کاخ سفید در روز جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یادگیری از Dutton بیماری سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

“کاخ سفید آگاه است که [استرالیا وزیر امور پیتر داتون] آزمایش مثبت برای COVID-19. او بدون علامت در طول تعامل” Deere گفت. “مواجهه از این مورد مورد بررسی قرار گرفتند و کاخ سفید واحد پزشکی تایید مطابق با CDC راهنمایی که Ivanka برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است. او از خانه کار می کرد امروز از فراوانی از احتیاط تا هدایت داده شد.”

در بیانیه روز شنبه, DOJ, سخنگوی Kerri Kupec گفت که بر “احساس است و نه نشان دادن هر گونه علائم. او ماندن در منزل و امروز و مشورت با CDC. CDC است و نه معرفی او آزمایش می شود در این نقطه است.”

هنوز روز جمعه وحی از عالی رتبه خارجی رسمی نشان دهنده آخرین نمونه از coronavirus آلوده رده بالای دولت ها در سراسر جهان و باز می شود تا مغلوب ساختن پیشی جستن به خیابان دیگری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به سرعت گسترش بیماری است.

خواسته جمعه در MSNBC را “صبح جو” آیا کسی که در حال ایستاده در کنار یک فرد که تست مثبت خود باید قرنطینه و آزمایش خود, Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: بله. اما او کاهش یافته است به طور خاص می گویند که آیا رئیس جمهور باید آزمایش می شود.

“من قصد دارم به ترک آن را به پزشک خود که بسیار خوب یک پزشک” Fauci گفت.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود quarantining برای 14 روز پس از اعلام روز شنبه که همسر خود را به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. ترودو “است که در سلامت خوب با علائم” دفتر او در بیانیه ای گفت و در نتیجه “نمی شود آزمایش در این مرحله است.”

کریستیانو لیما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>