مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طور موقت به حالت تعلیق همه مهاجرت به آمریکا—و نه فقط زمانی که

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او خواهد بود صدور یک فرمان اجرایی به “به طور موقت به حالت تعلیق در مهاجرت به ایالات متحده” با توجه به طولانی تهدید جدید کروناویروس.

اعلام که نشان دهنده یکی از دراماتیک ترین حرکت یک رئیس جمهور بیش از سیاست های مهاجرتی در حافظه های مدرن ساخته شده بود از طریق توییتر. کاخ سفید نمی ارائه هر گونه فوری روشن از جمله زمانی که چنین EO خواهد بود را امضا کردند که تهمت مشخص نیست در صدای جیر جیر.

رئیس جمهور لذت بردن از عرض جغرافیایی گسترده ای وقتی که می آید به طور یک جانبه تنظیم سیاست های مهاجرتی به عنوان تأیید توسط دادگاه. اما معلوم نیست اگر یک پتو خاموش کردن همه مهاجرت خواهد با تصویب قانونی جمع اوری و یا اگر این چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی پیشنهاد. شیطان را در جزئیات به عنوان است که معمولا مورد با این دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی ممنوعیت از جمله کسانی که مربوط به چین و اروپا به عنوان coronavirus گسترش بودند متخلخل و شامل استثنا برای شهروندان (که مهم نیست اینجا) و منافع تجاری (که به خوبی می تواند).

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ساخته شده است تا از مهاجرت restrictionists مهمترین بالا aide استفان میلر. و آن را پیشنهاد کرده است کاهش مهاجرت قانونی قبل از. شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس است جسارت این طرز فکر در میان رئیس جمهور و دستیاران خود را به عنوان آنها به دنبال بستن مرزها برای جلوگیری از جریان ویروس, پیاده سازی سخت تر از خط مهاجرت و سياست و هنر و صنعت یک چشم انداز جدید برای اقتصاد داخلی. در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت, منشی, Wilbur راس و حتی پیش بینی شده که coronavirus را در نتیجه رشد اشتغال در آمریکا به عنوان مصرف کنندگان شروع به تبدیل شدن به تامین کنندگان داخلی و اعتماد آنها را بیشتر.

که بدیهی است که اتفاق رخ نداد. از دست دادن شغل سر به فلک کشید است که همه گیر است و تعطیل بسیاری از کشور است. و آن سخت است برای دیدن چگونه توقف مهاجرت به طور کامل کاهش خواهد که مشکل اساسی به عنوان بسیاری از مردم به احتمال زیاد برای مهاجرت به هر نقطه در حال حاضر با سفر آینده به توقف و همه گیر بودن جهانی و تمام. با این وجود بسیاری مرتکب تهمت حامیان خود را در آغوش گرفت صدای جیر جیر به عنوان یک عمل الهی سیاسی حکمت.

تهمت قول به امضای یک فرمان اجرایی “در پرتو”—به عنوان او آن را—”حمله از نامرئی دشمن” می آید به او پایدار است ادامه داد: انتقاد بیش از دولت فدرال ناتوانی در ایستادن قوی تست رژیم است. همچنین در حال آمدن است تقریبا همان زمان که او شروع به تشویق متحده در نظر گرفتن بازگشایی اقتصاد و شل شدن اجتماعی فاصله دستورالعمل به دلیل پیشرفت او می گوید: ساخته شده در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>