مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین با وجود دانشمندان نگرانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز دوشنبه که او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر او را به تبلیغ به عنوان درمان بالقوه برای Covid-19 با وجود دانشمندان نگرانی در مورد اثربخشی آن است.

“یک زن و شوهر از هفته پیش شروع کردم به گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت که او می خواهم مشورت با ریاست جمهوری خود را با پزشک در مورد مواد مخدر است.

داده های اولیه از مطالعات مشاهده ای نشان داده اند که این دارو را محدود و یا بدون مزایای ثابت برای coronavirus بیماران و حتی ممکن است مضر استفاده می شود که در ترکیب های خاص.

رئیس جمهور ساخته شده خیره کننده اعلام در یک میزگرد با مدیران رستوران رد این مطالعات و به جای استناد به شواهد حدیثی که او ادعا کرد که شنیده می شود از پزشکان و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او می خواهم مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای هفته گذشته و نیم همراه با یک دوز روزانه از روي و اولیه دوز از آنتی بیوتیک آزیترومایسین یک ترکیب است که مرتبط با افزایش بروز ایست قلبی.

این زمان مصادف با ناگهانی افزایش موارد در بال غربی — on May 7, رئیس جمهور نوکر شخصی آزمایش مثبت برای coronavirus و تنها چند روز بعد از آن معاون رئیس جمهور مایک پنس بالا, سخنگوی آزمایش مثبت نیز هست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قهرمان از هیدروکسی کلروکین در اوایل این بیماری همه گیر به نقل از کاخ سفید اتاق جلسه تریبون شواهد از دارو کمک coronavirus بیماران تنها به هشدار مقامات وزارت بهداشت لحظه بعد که مواد مخدر را از مزایای بالقوه اثبات نشده باقی مانده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مواد مخدر مرکزی به یک whistleblower گزارش از سابق بالا واکسن رسمی در دولت که می گوید او سرنگون شد و پس از امتناع از بازگشت به دولت فشار برای هیدروکسی کلروکین.

FDA مجاز اضطراری استفاده از این دارو در برابر coronavirus در ماه مارس با وجود پراکنده شواهدی وجود دارد که این می تواند کار کند. اما بعدا آن را هشدار داد در برابر استفاده از درمان خارج از آزمایش های بالینی با استناد به پتانسیل “تهدید کننده زندگی” مشکلات قلبی است.

در حدود همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی شروع به اخراج و ارتقاء خود را از مواد مخدر و ذکر آن به ندرت اگر در تمام در هفته قبل از روز دوشنبه وحی است.

در حالی که رئیس جمهور را تکذیب کرد که با پزشک خود در کاخ سفید توصیه کرده بود او را هیدروکسی کلروکین او نشان داد که خود را دکتر نمی شی به درخواست او برای مواد مخدر است.

“کاخ سفید دکتر او نیست توصیه من پرسید:” چه شما فکر می کنید؟’ او گفت: “خوب اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.’ من گفت: “آره, من می خواهم آن را دوست دارم. من می خواهم به آن را'” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: این ادعا که “بسیاری از مردم در حال گرفتن مقدار زیادی از کارگران خط مقدم هستند و مصرف هیدروکسی کلروکین.”

او به خبرنگاران گفت که او می خواهم دریافت “بسیاری از” حروف مانند او هفته گذشته از یک پزشک در نیویورک به حومه که ادعا او داده بودم هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و روي به “بیش از 300 بيمار” و تا به حال از دست رفته یک تک.

رئیس جمهور در روز دوشنبه بارها و بارها تأکید کرد که “بسیاری از” خط مقدم کارگران و پزشکان مصرف هیدروکسی کلروکین یک ادعا می کنند که به نظر می رسد به غلط در حال انجام مطالعات میان کارکنان مراقبت های بهداشتی با نتایج قطعی نشده است.

به چالش کشیده خبرنگاران به فاش کردن را دارد که مواد مخدر می تواند کار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه — مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ادامه داد: برای تست منفی در نزدیکی روزانه coronavirus تست شده است و نمایش “صفر” نشانه ها” — رئیس جمهور تا به حال هیچ کدام.

“در اینجا ما بروید. آیا شما آماده ؟ در اینجا من شواهد. من تعداد زیادی از مثبت و تماس در مورد آن” او در پاسخ گفت: تنها منفی او شنیده می خواهم در مورد مواد مخدر بودند نتایج یک مطالعه توسط وزارت امور سربازان سابق که نتایج آن او به نظر می رسد پیشنهاد شده بود به لحاظ سیاسی آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>