مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه در فرد جمع آوری اعانه به عنوان قید آمده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگیری فرد رویدادهای مالی — بتن بیشتر حرکت می کند و در عین حال از سوی رئیس جمهور به راه اندازی مجدد نمونه در انتخابات سال فعالیت متوقف توسط coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به میزبان ژوئن 11, جمع آوری کمک در یک خانه خصوصی در دالاس و یک ژوئن 13 رویداد در بدمینستر, N. J., golf club, با توجه به رسمی و مهمانی آشنا با برنامه ریزی.

فرد تاکید کرد که سازمان در حال مصرف گسترده اقدامات برای اطمینان از ایمنی از رئیس جمهور و شرکت کنندگان. به جمع آوری اعانه خواهد بود کوچکتر از مغلوب ساختن پیشی جستن معمول حوادث تنها در حدود 25 شرکت کنندگان انتظار می رود در هر یک از.

کاخ سفید واحد پزشکی و خدمات را ارزیابی شرکت کنندگان قبل از آنها اعتراف کرد. آنها نیاز خواهید بود برای تست منفی برای این ویروس در روز از این رویداد تکمیل پرسشنامه سلامت و تصویب متوسط غربالگری. سایت های تمیز خواهد شد و مقادیر قبل از هر رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رئیس جمهور مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته پوشش هزینه های تست.

این حرکت به عنوان برگ برنده تمایل خود را برای این کشور به بازگشایی حتی به عنوان متخصصان پزشکی افزایش نگرانی ها در مورد خطرات بالقوه انجام این کار است. همه گیر مرگ و میر گذشت 100,000 این هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین مجموعه ای مرده در برگزاری روحانی در ماه اوت کنوانسیون ملی در شارلوت حتی به عنوان کارولینای شمالی مقامات در حال افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی. منطقه شارلوت دیده است یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در روز های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خارش به سر علامت تجاری خود را از تظاهرات اولیه او روش اتصال با طرفداران و پخش پیام خود را. رئیس ستاد انتخاباتی استفاده کرده است حوادث به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات از شرکت کنندگان استفاده شده است که به نوبه خود از رای دهندگان خود را.

رئیس جمهور اتحاد چپ محدوده کاخ سفید بیش از گذشته چند هفته به برگزاری ظاهرا رویدادهای رسمی در نوسان ایالات آریزونا و میشیگان که در آن نظر سنجی ها نشان داده اند او را انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. این حوادث گاهی به حال این احساس از یک رالی کامل با پیاده روی موسیقی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران می خواهید او را به دیده می شود به عنوان مشتاق به بازگشایی این کشور در حالی که دموکرات ها فشار برای اقامت در خانه سفارشات است که نگه داشتن اقتصاد توقیف. در اوایل این ماه به انتخاب مجدد تلاش منتشر شد یک دقیقه تبلیغات با عنوان “آمریکا باز گشت” تاکید رئیس جمهور تمایل به دوباره اقتصاد است. نقطه به این نتیجه رسیدند با مغلوب ساختن پیشی جستن را سرود که او را “امریکا بزرگ دوباره.”

رئیس جمهور قبلا مشغول جمع آوری کمک های مردمی برنامه را به توقف آمد در ماه مارس است. برنامه ریزی مارس 12 جمع آوری کمک با ایران megadonor Sheldon Adelson شد اوراق به عنوان یک جفت از وقایع ماه است که به عنوان اولین بانوی Melania Trump.

حتی با در فرد جمع آوری کمک های مالی, حوادث, کاهش, رئیس جمهور, را حفظ کرده است و قوی جمع آوری کمک های مالی در مجموع به لطف عظیم کوچک-دهنده عمل. مغلوب ساختن پیشی جستن در دستگاه سیاسی دقت outraised بایدن در مارس و $187 میلیون پول نقد در دست رهبری بیش بایدن و حزب دموکرات است.

بایدن سوگند خاموش در فرد جمع آوری اعانه در طول همه گیر به جای انجام آنلاین حوادث از دلاور صفحه اصلی.

ارتباط جنسی, نیاز به کمک مالی $580,600 برای حضور در دالاس جمع آوری کمک. تک شرکت کنندگان به نیوجرسی جمع آوری کمک خواهد نیاز به 250.000 دلار است. این پول را به ناروا پیروزی مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تهمت مبارزات انتخاباتی جمهوریخواه کمیته ملی و وزارت امور خارجه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>