مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ‘بزرگ’ محرک مراحل اما دستیاران در حال شک و تردید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد ‘به بزرگ در یک بسته محرک مالی برای مبارزه با اقتصادی عدم قطعیت ناشی از کوروناویروس اما خود در کاخ سفید و مشاوران و سرد باقی می ماند به یکی از محور های بسته — موقت مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

در یک جلسه اقتصادی افغانستان در دوشنبه شب رئیس جمهور و مشاوران مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin ملی اقتصادی شورای مدیر لری Kudlow و سرپرست دفتر مدیریت و بودجه اهل Vought همه گسترده توافق بر روی ایده های مانند پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران ساعتی و وام برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus با توجه به دو مقامات دولت در جریان این نشست است.

اما Mnuchin, Kudlow و Vought بودند به مراتب کمتر مشتاق در مورد موقت مالیات بر حقوق برش ایده این استدلال آن است که خیلی زود به این نوع از اندازه گیری. “رئیس جمهور به نظر می رسد مانند ایده وجود دارد اما تعداد زیادی از مردم در اطراف او بودند که نه به عنوان شیفته از آن گفت:” دولت رسمی.

سناتور جمهوریخواه نیز به نظر نمی رسد پذیرای. در شب دوشنبه سناتور جمهوری خواه John Cornyn سیاسی گفت: “من معمولا دوست دارم کاهش مالیات, اما من فکر می کنم این کمی زودرس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه رفت به کاپیتول هیل شخصا به زمین جمهوری خواهان بر این ایده است. Mnuchin و Kudlow پیوست رئیس جمهور داد و گزارش مختصر و مفید از پیشنهادات هفتگی خود در سیاست ناهار.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مالیات بر حقوق و دستمزد بود: “یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت,” اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ایده را دریافت کرده بود.

“من فقط با سناتور جمهوریخواه و آنها فقط در مورد همه وجود دارد بیشتر از همه وجود دارد و وجود یک احساس بزرگ در مورد انجام بسیاری از چیزهایی که” او گفت:.

حتی قبل از اینکه رسما اعلام کرد دولت او قصد دارد برای مبارزه با کروناویروس اقتصادی, کشیدن, مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نشانه آمادگی خود را برای کاپیتول هیل مبارزه با دموکرات ها که حمایت از او را در جهت نیاز به تصویب بسیاری از کاخ سفید پیشنهاد.

“نانسی پلوسی فقط گفت:” من نمی دانم اگر ما می تواند آماده این هفته است.’ به عبارت دیگر آن را به تعطیلات برای انجام هیچ چیز دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت از مجلس. “که داستان با آنها را برای 1 1/2 سال!”

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد ایده beacuse او می خواهد به تکان خوردن اقتصاد و امیدوارم تقویت ضعیف بازار سهام است. وی به مالیات بر حقوق برش به عنوان یکی از راه های برای به انجام رساندن است که در حالی که همچنین ارائه طبقه متوسط و انواع خاصی از کسب و کار با یک مالیات موقت قطع شده است. پشت صحنه دولت او به طور جداگانه در حال کار بر روی یک مالیات cut 2.0 بسته است که ارائه مالیات اضافی امداد به خانواده های طبقه متوسط به عنوان 2020 گشتند.

“حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است پاسخ درست به رکود اقتصادی, اما از آن است که بیش از حد گسترده ای به تاثیر قابل توجهی در منبع این بحران بالقوه است. این ممکن است کمک به بازار سهام در کوتاه مدت اجرا شود اما از آن خواهد شد گران” گفت: پل Winfree سابق معاون مدیر داخلی شورای سیاستگذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن ، “آن را نمی خواهد کمک به افرادی که یا نمی توانند کار کنند چرا که آنها خانه بیمار یا مراقبت از کسی که بیمار است. و نه بیشتر انگیزه برای مردم به کار از طریق تامین سمت سیاست به کمک شامل coronavirus بیماری همه گیر.”

مشاوران به خوبی از این پتانسیل سکوت نسبت به اقدامات محرک اقتصادی به خصوص مالیات بر حقوق برش و آنها می گویند به اندازه و محدوده هر بسته خواهد شد و در نهایت بستگی به بازخورد دریافت می کنند از اعضای کنگره از جمله دموکرات ها.

در دو هفته گذشته بالای اقتصادی مقامات در وزارت خزانه داری و کاخ سفید کار کرده اند در یک منو اقتصادی اقدامات لازم برای جبران خسارت ناشی از کوروناویروس. دیگر گزینه های مورد بحث شامل مالیات deferrals برای شرکت هایی که کسب و کار کاهش یافته است و در میان coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>