مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت پیام: Coronavirus ‘بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه جدا از خود خوش بین و بی اعتنا لفاظی در مورد تهدید Covid-19 در طول اولین coronavirus جلسه در نزدیک به سه ماه ورزش نظم و انضباط او به عنوان خوانده شده تا حد زیادی از یک اسکریپت و اذعان واقعی دامنه ویروس به عنوان موارد و مرگ و میر صعود به سطح رکورد در سراسر کشور است.

صحبت کردن به تنهایی از این تریبون در جلسه کاخ سفید اتاق تهمت صادر یکی از قوی ترین درخواست در عین حال برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت و اذعان کرد که این بیماری همه گیر “بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” — پذیرش می آید که به عنوان تایید برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر و تصویب به طور کلی کاهش یافت و قرار دادن او در موقعیت های فلک زده کمتر از چهار ماه از روز انتخابات.

هنوز شش ماه پس از این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده سواحل مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که دولت او بود “در روند در حال توسعه یک استراتژی” برای از بین بردن ویروس پس از ماه از ایالات متحده در پاسخ به یکی از بهترین ها در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر در تن همراه با بازگشت از coronavirus جلسه می آید به عنوان آخرین موج در موارد تبدیل شده است غیر ممکن است به چشم پوشی است. نزدیک به 4 میلیون آمریکایی به قرارداد این ویروس هر چند اطلاعات از CDC نشان می دهد که تعداد واقعی از عفونت می تواند 10 برابر بیشتر است.

نظرات خود را نیز به کشور بازگشت و به یکی دیگر از گریم نقطه عطف ضبط بیش از 1000 روزانه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس برای اولین بار از ماه مه.

“به عنوان یکی از خانواده ما سوگواری هر قیمتی زندگی که گم شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آغاز آماده اظهارات یکی از خاص ترین گواهينامه در برخی از زمان بیش از 140,000 آمریکایی کشته شده توسط ویروس. رئیس جمهور متعهد به توسعه یک واکسن برای ویروس “خود افتخار” هر چند او بعد از واگردانی به او اصرار که پاتوژن خواهد فقط یک روز ناپدید می شوند.

رئیس جمهور تبلیغ پیشرفت در تحولات coronavirus روش های درمانی از جمله داروهای ضد ویروسی remdesivir که او گفته بود “به طور قابل توجهی کاهش می یابد شدت و طول مدت بیماری است.” دولت سهمیه بندی آن محدود تامین دارو ،

قابل توجه غایب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی هیچ اشاره ای به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای Covid-19the بیماری ناشی از کوروناویروس. آن ثابت شده بی اثر در برابر این ویروس در چند بالینی و می تواند باعث مشکلات قلبی است.

تهمت نیز تکرار وعده داده است که یک coronavirus واکسن در راه است, اما خود مقامات بهداشتی باید محتاط بوده است نه به وعده ها در مورد یک جدول زمانی خاص برای یک واکسن موثر.

وجود دارد تعدادی از پتانسیل واکسن نامزدها در حال حاضر در دادگاه. یک نامزد توسعه یافته توسط مدرن در همکاری با موسسه ملی بهداشت است که انتظار می رود برای ورود به مرحله نهایی آزمایشات انسانی در پایان ماه.

هنوز رئيس جمهور در جلسه بود دراماتیک خروج از تنها چند هفته پیش زمانی که او به دنبال ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد “کاملا بی ضرر” (در روز سه شنبه او در توصیف این ویروس به عنوان “شریر و خطرناک”), equivocated در موضوع با پوشیدن ماسک در کاهش انتقال (مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید که “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر”) و با بازی کردن افزایش تعداد مورد به عنوان کوچک “embers” از شیوع بیماری های ناشی از تست بیشتر و به عنوان یک محصول جانبی از بازگشایی اقتصاد است.

به عنوان برگ برنده گیر تا حد زیادی به اسکریپت خود او صحبت کرد روز سه شنبه یک “در مورد ظهور” در موارد و در بیشتر قسمت ها روشن سازی برخی از بیشتر قابل توجه سیاسی است که رهبری یک بار-روزانه جلسات به لغو در وهله اول — از جمله پیشنهاد او که کارشناسان نگاه به تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان بالقوه.

این معلوم نیست که آیا تهمت که به مدت طولانی تلاش با ثبات و پیام انضباط خواهد بود قادر به حفظ حتی تغییر کوچک او نشان داده در روز سه شنبه. اما بازگشت از این جلسه و کارهایی نظم و انضباط آمده میان متعدد علائم هشدار دهنده است که خود کمپین انتخاب مجدد دچار مشکل است.

نظرسنجی همواره نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود را به احتمال زیاد دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دو رقمی در سراسر کشور. رای گیری در بحرانی نوسان متحده و حتی به طور سنتی قرمز متحده همچنین نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن در خطر ناک خاک.

در حالی که همه تهمت را تصویب امتیاز دارای چهار به عنوان رئیس جمهور شده است نگهداری می شود خاموش مبارزات انتخاباتی توسط ویروس. زمانی که او اولین تجمع در ماه در ماه گذشته در Tulsa, Okla., کمتر از نیمی از ورزشگاه پر بود. کمپین لغو چه بوده است مغلوب ساختن پیشی جستن دوم رالی چند هفته پیش با استناد به نزدیکی یک طوفان گرمسیری. و رئیس جمهور در هفته گذشته مجموعه ای در حرکت یک کمپین بزرگ لرزش demoting مبارزات انتخاباتی خود مدیر و نامگذاری یکی از جدید به عنوان آخر ماه از مبارزات انتخاباتی.

زمانی که او شروع به گرفتن سوال از خبرنگاران از رئیس جمهور کمتر مبارز بیش از حد معمول و حتی به عنوان او منحرف در یک سوال در مورد اینکه آیا رای دهندگان باید تصمیم ماه نوامبر انتخابات یک همه پرسی در دست زدن به او از وقوع.

هنوز هم زمانی که خواسته خود را در مورد تغییر در تن مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اصرار داشت که کروناویروس “ناپدید خواهد شد” و این که او تا به حال هرگز مخالفت با دانشمندان توصیه های اجتماعی فاصله با وجود یک مهاجم با فشار به این کشور برای بازگشایی, از جمله, در هفته های آینده مدارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید جلسه با اذیت کردن بیشتر از آنها بود اما او نشان داد که آنها می تواند به عنوان گذشته جلسات تا به حال لمس کردن در موضوعات درک به افزایش خود را از انتخاب مجدد چشم انداز.

“ما به شما در حفظ پهلو به پهلو از این و بحث در مورد موضوعات دیگر مانند اقتصاد است که به خوبی انجام می دهند,” او گفت:, و اشاره کرد که “بازار سهام تا به حال یک روز خوب” و نسبت دادن آن به “مثبت همه چیز اتفاق می افتد در این جبهه است.”

Brianna Ehley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>