مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه بسته سفارشات با هدف کاهش هزینه های دارو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا چهار دستور اجرایی با هدف کاهش زیاد هزینه داروهای تجویزی — یک وعده انتخاباتی او هنوز به انجام برسانند.

سفارشات اعلام کرد در این بعد از ظهر خواهان آن است که ایالات متحده در سازمان بهداشت و درمان پایان “جهانی freeloading” در ایالات متحده نوآوری از طریق کاهش دارویی قیمت و حذف تخفیف است که داروسازان پرداخت به Medicare Part D برنامه.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به اصطلاح مورد علاقه ملت حکومت — لینک های سالمندان هزینه برای برخی از داروها به قیمت های پایین تر پرداخت می شود خارج از کشور — “پدربزرگ” سیاست امروز اعلام کرد که او وعده داده شده به رها کردن برنامه اگر شرکت های دارویی می تواند در حال حاضر یک گزینه بهتر است در ماه آینده. مدیران در جلسه ای در کاخ سفید در روز سه شنبه.

سفارشات بلافاصله قابل اجرا است. مقامات بهداشتی کار کرده اند که راه را برای اجرای برخی از طرح های پیشنهادی — یعنی راهنمای متحده برای پیاده سازی واردات در نظر دارد. اما این بعید است که هر گونه می تواند نهایی قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به خصوص از شاخص بين المللی برنامه ریزی نمی خواهد پیشرفت برای حداقل یک ماه.

دستورات دیگر را تشویق به واردات داروهای ارزان تر توسط کشورهای عمده فروشان و داروخانه و مستقیم برخی فدرال بودجه ارائه دهندگان خدمات سلامت به تصویب صرفه جویی در انسولین و EpiPens به طور مستقیم به بیماران است.

اجرای دربسته در محیط کوره در رفته 48 ساعت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان مقامات مورد بحث چه سیاست هایی باید گنجانده شود در این گروه کثیر از دستور اجرایی تا زمانی که تنها چند ساعت قبل از رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به امضای آنها.

سرنوشت به اصطلاح تخفیف حکومت بود و در برزخ تا آخر ساعت. HHS وزیر الکس آذر و رئیس ستاد علامت مراتع باید مورد حمایت سیاست. اما معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات کاخ سفید ابراز نگرانی می کند که حکومت را افزایش سالمندان’ حق بیمه و به عنوان اواخر به عنوان روز شنبه آن را از روی میز.

“چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی داروهای تجویزی بازار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی hearkening به خود 2016 وعده انتخاباتی به هزینه های بریده بریده.

آدم Cancryn و Susannah Luthi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>