مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های وصله پینه کردن کسب و کار کوچک کمک های اولیه به قانون اما مشکلات برچسبها

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا و به قانون, قانون طراحی شده برای آن را آسان تر برای میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک برای جلوگیری از گیر بودن با بدهی پس از مصرف تحت حمایت دولت وام در طول بیماری همه گیر.

این لایحه می دهد کسب و کار راه گریز بیشتر در مورد چگونه آنها صرف بودجه از طریق به اصطلاح چک حفاظت از برنامه که کنگره ایجاد شده در ماه مارس به مبارزه با اخراج های دسته جمعی در طول Covid-19 شیوع. این برنامه ارائه می دهد وام های کم بهره است که می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار موافقت خود را برای حفظ اشتغال — انگیزه ای که منجر به صدور 4.5 میلیون وام با مجموع بیش از $510 میلیارد.

رستوران ها و دیگر کسب و کار ضربه سخت اجتماعی در سراسر کشور فاصله اقدامات هشدار داد که قوانین برای استفاده از بودجه بودند اثبات می شود بیش از حد سنگین به عنوان بسیاری از اقتصاد باقی می ماند قفل شده است و برای بیش از قانونگذاران پیش بینی شده است. قانون جدید که در مجلس نمایندگان و سنا به تصویب رسید با حمایت قاطع می دهد کسب و کار زمان بیشتری را صرف پول — 24 هفته به جای هشت و توانایی به استفاده بیشتر از آن در غیر از حقوق و دستمزد هزینه در حالی که هنوز واجد شرایط برای وام بخشش.

“این لایحه را به عنوان یک ‘اواسط دوره اصلاح” توسط شل شدن محدودیت در کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر رو به چالش به اندازه کافی و به صاحبان کسب و کار انعطاف پذیری آنها نیاز به تصمیم گیری است که بهترین آنها از شرایط منحصر به فرد” سناتور. آنگوس کینگ (من-مین) گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این قانون در کاخ سفید به رویداد که او در آن زمان وزارت کار گزارش اوایل امروز که نرخ بیکاری به طور غیر منتظره کاهش یافته است در ماه مه و اقتصاد اضافه شده بیش از 2 میلیون شغل است.

اما قانون جدید این است که به هیچ وجه آخرین تغییر عمده در فروشگاه برنامه است که موضوع را به حال مجموعه ای از قوانین از کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری با عجله راه اندازی آن در آوریل 3. وجود دارد در حال رشد فشار بر کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر به وصله پینه کردن برنامه از جمله ساده روند که کسب و کار باید از طریق در هفته های آینده و ماه برای تبدیل وام به کمک های مالی.

سناتور در حال حاضر برنامه ریزی برای رسیدگی به آنچه آنها می گویند در حال تهیه پیش نویس خطا در لایحه تهمت امضا شده که می تواند عواقب ناخواسته.

یک نگرانی برای مجلس سنا کسب و کار کوچک صندلی مارکو روبیو (R-Fla.) و از سوی دیگر ، سوزان کالینز (R-مین) توسط راه این لایحه که سرچشمه در خانه خواهد سعی کنید به کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر به صرف پول در غیر هزینه های حقوق و دستمزد. آن را کاهش می دهد مقدار که باید صرف حقوق و دستمزد برای رسیدن به بخشش وام به 60 درصد از 75 درصد است. اما روبیو و کالینز استدلال می کنند که این لایحه را زبان باعث می شود که 60 درصد نیاز یک “صخره” است که در آن کسب و کار خواهد از دست دادن جزئی وام بخشش اگر آنها صرف مقدار قابل توجهی در حقوق و دستمزد اما سقوط کوتاه از آستانه.

SBA و خزانه داری نه علنا گفت که چگونه آنها را تفسیر زبان. روبیو گفت: دولت تعهد به پرداختن به این لایحه را “ناخواسته خطاهای فنی” اما او افزود که کنگره نیاز خواهد بود به تصویب ثابت اگر سازمان نمی توانید آن را انجام. SBA و خزانه داری سخنگویان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تعهدات روبیو اشاره شده است.

کالینز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که کارکنان شد تهیه پیش نویس یک ویژگی های تغییرات لایحه و او امیدوار است به بحث در مورد آن در هفته آینده با روبیو به عنوان به خوبی به عنوان سنسور. بن کاردین (D-Md.) و جین شاهین (D-N. H.).

در بیانیه ای جداگانه کالینز برجسته دو اولویت است. او می خواهد به “درست” این پیش نویس از 60 درصد حقوق و دستمزد نیاز به اجازه می دهد کسب و کار برای دریافت بخشی بخشش اگر آنها نمی رسید آستانه. او همچنین می خواهد اجازه می دهد تا وام مورد استفاده قرار گیرد برای دنده محافظ از جنس پلکسی گلاس محافظت و بازسازی برای دیدار با دستورالعمل CDC به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

و در حالی که انعطاف پذیری ممکن است کمک به پرش شروع flatlining تقاضا برای برنامه — $120 میلیارد باقی مانده استفاده نشده — برخی از وام دهندگان بر این باورند که یکی از تغییرات در این لایحه ممکن است منصرف کردن بانک ها از ارائه وام. که ارائه می دهد وام جدید حداقل پنج سال برای پرداخت وام یک تاخیر قابل توجهی از دو سال مهلت حال اجرا امروز. که ترک بانک ها در قلاب برای یک دوره دیگر با وام کم بهره در کتاب خود.

“من نمی می توانید ببینید بانک ها گسترش پنج سال 1 درصد وام” گفت: پل Merski گروه معاون اجرایی رئیس جمهور برای کنگره در روابط مستقل جامعه بانکداران آمریکا است. “این بیش از حد مخاطره آمیز است.”

وام دهندگان و گروه های مصرف کننده نیز فشار به ساده بخشش روند که آنها می گویند بیش از حد پیچیده و سنگین.

جامعه گروه بانک خواسته است که همه وام از $1 میلیون یا کمتر اعطا می شود “فرض پذیرش” تحت بخشش قوانین. آن را نیز می خواهد دولت برای ارائه وام بخشش ماشین حساب و قطع مدارک لازم. بزرگتر دهندگان ارائه شده توسط بانک موسسه سیاست و مصرف کننده انجمن بانکداران می خواهید قانونگذاران به طور خودکار اجازه می دهد وام از $150,000 یا کمتر خود را به کمک های مالی.

“این کسب و کار و کارکنان خود را ستون فقرات اقتصاد کشور ما و جوامع” بانک موسسه سیاست و مصرف کننده انجمن بانکداران گفت. “زمان و منابع خواهد بود بهتر است با تمرکز بر گرفتن اقتصاد با خیال راحت به بالا و در حال اجرا و پردازش سنگین کاغذ بازی.”

قانونگذاران نیز فشار برای راه برای مطمئن شوید که بودجه رسیدن به کارفرمایان ترک در حاشیه Covid-19 کمک برنامه از جمله اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار.

Cardin نماینده دموکرات در سنا کسب و کار کوچک کمیته بهداشت ، Cory Booker (D-N. J.) پیشنهاد تنظیم بودجه برای کوچکترین شرکت و اعطای بانک ها هزینه های اضافی برای خدمت در مناطق بیشتر نیاز به کمک است. آنها در معرفی قوانین پنج شنبه با سنسور. راب پورتمن (R-اوهایو) و جیم Lankford (R-Okla.) که اجازه صاحبان کسب و کار کوچک با سوابق کیفری درخواست برای چک حفاظت از برنامه وام.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر هل دادن دولت به ساده بخشش روند به گفته یک منبع نزدیک به نیویورک از حزب دموکرات. او همچنین به دنبال اطمینان حاصل شود که بودجه می رود به وام دهندگان مانند انجمن توسعه موسسات مالی و اقلیت موسسات سپرده گذاری برای کمک به دریافت پول برای کسب و کارهای کوچک در جوامع از رنگ. شومر معتقد است که دولت قدرت را به آدرس این مسائل اما اگر نیاز او را در نظر قانون این منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>