مغلوب ساختن پیشی جستن مجرد از میت رامنی پس از تبرئه توییتر-بیهوده گویی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست اجازه سن. میت رامنی در دوران پس از تبرئه victory lap.

چهار روز پس از پایان استیضاح محاکمه رئیس جمهور صرف یک یکشنبه آفتابی در سی ادامه یک آخر هفته tweetstorm در برابر اقدامات و درک دشمنان — به خصوص هدف قرار دادن رامنی تنها جمهوری خواه که رای به بوت شدن او از کاخ سفید است.

رئیس جمهور را بازتوییت کرد که اظهارات رامنی “چاقو مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت” با پیوستن به حزب دموکرات در تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات و یوتا سناتور متصل شد به ادعاهای بی اساس که هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که فساد درگیر با Burisma منابع انرژی شرکت در اوکراین.

“میت رامنی به هانتر بایدن را Burisma فساد است. این است که چرا او خم شد به عقب برای رسانه ها با این نمایش ‘گناه’ رای” خواندن یک مغلوب ساختن پیشی جستن retweet از وب سایت لیگ بزرگ سیاست’ post. “او نمی خواست این داستان را در معرض!”

نه رئيس جمهور و نه لیگ بزرگ سیاست ارائه هر گونه مدرکی که رامنی درگیر شده بود با Burisma یا هانتر بایدن.

رئیس جمهور همچنین اخراج خود را ضد رامنی توییتهایی. “رامنی صدمه دیده است برخی بسیار خوب سناتور جمهوریخواه و او اشتباه بود در مورد استیضاح جعل. هیچ سرنخی!,” او نوشت: بر اساس یک توییت که رامنی آسیب واقعی خواهد بود به مجلس سنا جمهوری خواهان در سختی انتخاب مجدد نژادها.

او بعدها در سن. Joe Manchin غرب ویرجینیا قرمز-دولت دموکرات بود که به عنوان یک چرخش رای در استیضاح و چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب “ضعیف & احساساتی” پس از Manchin رأی به محکوم کردن.

“آنها واقعا دیوانه سناتور جو Munchkin در غرب ویرجینیا” به رئیس جمهور نوشت. “او نمی تواند درک متن. رامنی می تواند اما نمی خواهم به!” این به نظر می رسید به یک مرجع به یک بازخوانی از جولای تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین که منجر به استیضاح پرس و جو.

مغلوب ساختن پیشی جستن 50-plus توییتهایی و رسانهها در روز یکشنبه شامل انتقاد از مجلس نانسی پلوسی برای پاره کردن یک کپی از خود را در ایالت متحده آمریکا و تشویق برای جمهوری سنسور. لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی چاک Grassley آیوا و ران جانسون از ویسکانسین برای پیدا کردن “که آغاز شده در اوکراین ‘تبانی’ روایت.” سناتور متعهد شده اند به بررسی هانتر بایدن فعالیت های کسب و کار حتی پس از استیضاح دادگاه را تکمیل.

ظاهر می شود در “چهره ملت” در صبح روز یکشنبه گراهام به طور مستقیم خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ریشه های دولت بررسی به دخالت در انتخابات 2016: “اگر او را به تماشای نشان می دهد, در اینجا چیزی است که من می خواهم بگویم رئیس جمهور: من قصد دارم برای رسیدن به پایین [Foreign Intelligence Surveillance Act] روند چرا که این یک سوء استفاده از قدرت در وزارت دادگستری و اف بی آی است.”

گراهام افزود: “ما می خواهیم مطمئن شوید که هانتر بایدن را تضاد منافع پرداخته شده است چرا که آن را مشروع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نوشت که رئیس اف بی آی حال اذعان کرد که FISA حکم و نظارت خود را در کمپین 2016 غیر قانونی بودند. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ادعا بدون شواهد است که باراک اوباما رئیس جمهور شد استراق سمع مبارزات انتخاباتی خود.

“FBI مدیر کریستوفر Wray فقط اعتراف کرد که FISA حکم و Survailence از کمپین من بودند غیر قانونی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “بنابراین جعلی بود پرونده. بنابراین کل کلاهبرداری تحقیقات مولر گزارش و هر چیز دیگری برای سه سال بود ثابت جعل. که پرداخت قیمت؟….”

او ادامه داد: “این بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون. به سادگی قرار دادن حزب در قدرت به طور غیر قانونی جاسوسی در مبارزات قبل و بعد از انتخابات به منظور تغییر و یا لغو نتایج انتخابات. آن را در ادامه با استیضاح جعل. وحشتناک است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها درو در ورای شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در هفته گذشته.

Wray گفت: او در توافق با یافته توسط وزارت دادگستری بازرس عمومی, Michael Horowitz که دادگاه نظارت بر برنامه های کاربردی با هدف قرار دادن کارتر صفحه — زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور — بودند و سنن. Wray اضافه شده که کسانی که شکست “نمی تواند تکرار شود.” اما تا آنجا که او اغلب با اشاره به قانونگذاران این گزارش هنگامی که درباره جزئیات یافته است.

Rep. جان Ratcliffe (R-تگزاس) خواسته FBI مدیر در ظاهر خود را: “در این گزارش اذعان دارد که … این بود که غیر قانونی نظارت با توجه به حداقل چند تا از این FISA برنامه چرا که نه وجود دارد علت احتمالی یا مناسب بررسی صحيح است؟”

“حق” Wray گفت: بازرس کل گزارش. Wray نیست, اما, آدرس اتهامات که دولت اوباما در حال جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>