مغلوب ساختن پیشی جستن و پرش جلسه میان ترس از overexposure

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قلم خود را روزانه coronavirus جلسه توجیهی در روز شنبه نگرانی در میان جمهوری خواهان و کاخ سفید مشاوران که نزدیک به حضور ثابت در تلویزیون کاهش خود ایستاده و می تواند خرابکاری خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتقاد از یک سری از اشتباه در دست زدن به او از coronavirus بحران دیده است عمومی تصویب عملکرد خود را در طول همه گیر رها در هفته های اخیر و نظرسنجی شماره لغزش در کلید میدان نبرد متحده است. برخی از مشاوران اصرار او را به کوتاه شدن خود را طولانی روزانه جلسه را ترک و مشاوره پزشکی به کارشناسان.

این نگرانی به سر آمد و در روز پنج شنبه زمانی که رئیس جمهور مطرح کرد این ایده که خوردن مواد ضد عفونی کننده می تواند کار به عنوان یک coronavirus درمان است. تهمت بی اساس توصیه های پزشکی مواجه شد با جهانی نزدیک اعتراض — او مواجه انتقاد از متخصصان پزشکی و حتی تولید کنندگان از محصولات تمیز کردن.

“یادآوری: Lysol ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کارگردان و در خط با استفاده از دستورالعمل” این Lysol نام تجاری در توییتر نوشت پس از رئیس جمهور ، “ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال راه رفتن او ادعا می کند روز بعد گفته بود که “طعنه آمیز” زمانی که او پیشنهاد درمان ویروس ها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و که او شنیده ام یک “بسیار خوب شایعه” است که گرما و نور خورشید می تواند کشتن ویروس.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد خود را تغییر برگزاری یک جلسه مطبوعاتی که در آن او در کمتر از 30 دقیقه و در زمان نه سوال. توسط شنبه رئیس جمهور رفته بود و تاریک. کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی ملاقات خصوصی اما برگزاری یک جلسه.

اگر چه او بود قابل مشاهده در جلسه اتاق تهمت فعال بود آنلاین در روز شنبه. رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او “خوشحال” با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که اجازه برخی از کسب و کار در دولت خود را در این آخر هفته از جمله ناخن سالن و ورزشگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز پشتیبانی از معترضان در تعدادی از کشورها که حمایت برای بازگشایی کسب و کار در میان همه گیر اما او را شکست با کمپ در اوایل این هفته و پیشنهاد گرجستان باید بماند بسته شده است.

“اگر وال استریت ژورنال ‘سرمقاله’ نویسندگان به نام به حال به عنوان آنها باید آنها را به راحتی یافت می شود که من ” خوشحال نیست با گرجستان فرماندار در روز سه شنبه شب.” گفت: شما مخالف است و آن را اشتباه به عنوان شما اغلب فراموش!” مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین نوشت: ظاهرا اشاره به یک مجله سرمقاله شب جمعه که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن “دمدمی مزاج عبارات ریاست جمهوری بستم.”

رئیس جمهور همچنین با توییتی درباره ایالات متحده ونتیلاتور عرضه coronavirus تست اعداد و کشتی گیر حرفه ای سه گانه H. در حالی که تهمت اجتناب اتاق جلسه روز سه شنبه نظر خود را در مورد راه هایی برای درمان این ویروس و در نتیجه خرید اینترنتی — هنوز هم در ذهن خود.

“فقط اطلاع داد که این خبر جعلی از روز شنبه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی من با صحبت کردن و سوال پرسیدن از دکتر دبورا Birx. اشتباه من صحبت میکرد و به آزمایشگاه ما متخصص نه دبورا در مورد نور خورشید و غیره. & CoronaVirus. این Lamestream رسانه های فاسد & بیمار!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

او سپس به ارائه یک توضیح برای عدم وجود خود را از تریبون شنبه.

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت. آنها را ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!” او نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>