تهمت زدن کنگره برای نصب وفاداران در پنتاگون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید با استفاده از یک راه گریز برای نصب وفاداران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازیگری نقش های ارشد در پنتاگون به طور موثر skirting سنا تایید روند.

در حالی که تعدادی از جای خالی نیست جدید — یک سوم از وزارت دفاع را 60 سنا تایید موقعیت های پر شده به طور موقت — کاخ سفید در ماه های اخیر شده است ارسال بیش از مردم برای پر کردن لکه های باز را به عنوان مخالف به روش سنتی بهره برداری مردم در پنتاگون.

کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد که آن را اختصاص مایکل Kratsios a 33-year-old کاخ سفید افسر ارشد فناوری به عنوان رئیس پژوهش و مهندسی برای کل DoD. Kratsios که دارای مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی است جایگزین مایکل گریفین سابق ناسا مدیر با مدرک دکتری در رشته مهندسی هوا و فضا.

این دولت همچنین در مورد نصب آنتونی تاتا بحث انگیز سحام نیوز منظم که نامزد شده است به پنتاگون بالا سیاست رسمی در ارشد وزارت دفاع, نقش در یک اقدام اساس, به گفته یک مقام آشنا با مباحث. حرکت خواهد سر آنچه که انتظار می رود به یک کبودی تایید شنوایی متمرکز در حال حاضر حذف شده Islamophobic توییتهایی.

کارشناسان و قانونگذاران دموکرات به طور یکسان تقبیح مبارزه برای ریشه کن کردن آن دیده می شود به عنوان بی وفا و جایگزینی آنها را با تهمت همراهی دستیارش برخی از آنها underqualified. آنها نگران هستند که آب و هوا است که ارزش وفاداری بیش از تخصص می ترساند دور بهترین چشم انداز و سیاست تزریق به یک سازمان است که تلاش می کند به عمل بالاتر از تعصب.

لیندسی Cohn عنوان استاد در کالج جنگ نیروی دریایی متخصص در نظامی-روابط صحبت کرد که در ظرفیت شخصی ابراز نگرانی کرد که “معیار است که به نظر می رسد این خاص جوان بی تجربه مردم در شخصی است وفاداری به رئیس جمهور.”

“این در واقع می تواند به تضعیف کل ایده شایسته سالاری دموکراسی, چرا که آن را ایجاد قدرت با ارتباط با مشتری به عنوان مخالف به قدرت در درون ساختار سیستم,” او گفت:.

“این دولت کشید هایی سنا تایید فرآیند نصب حزبی عروسک در ارشد پنتاگون پست” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.). “با بهره برداری از نقاط ضعف آنها به دنبال فرار کنگره و نظارت عمومی از این underqualified مقامات. این یک تهدید برای امنیت ملی ما و من را حفظ خواهد کرد مبارزه برای اطمینان از نظارت دقیق اجرایی شعبه انتصاب.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

تحت خالی عمل یک فرد است که سنا تایید نمی تواند در خدمت به عنوان یک اقدام وزارتخانه یا بالاتر. اما در عمل اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعطای استثنا در سه مورد: کسی تایید به یک موقعیت در یک سازمان دیگر است; “دستیار اول”; و کسی که به کار گرفته شده توسط آژانس برای حداقل 90 روز پرداخت می شود و حداقل در یک GS-15 رای دادن.

Kratsios که قبلا به عنوان یک دستیار به سرمایه داری Peter Thiel شد که پنتاگون فناوری رئیس در اولین استثنا. Kratsios خود را حفظ خواهد کرد کاخ سفید کار در حالی که با پوشیدن پنتاگون کلاه, یک متعادل کننده عمل می کنند که منتقدان می گویند آن را غیر ممکن به انجام پنتاگون کار خوبی است.

“شما نمی تواند دو hatted و کار در پنتاگون گفت:” جیم تونسند که در خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر دفاع برای اروپا و ناتو سیاست از سال 2009 تا سال 2017. “این است که الگوی تهمت تا به حال از قرار دادن actings در آن وجود دارد. آنها در آن وجود دارد تنها برای یک سال آنها مرهون او آنها را به انجام آنچه او می گوید.”

“مشکل واقعی این است که برگ برنده دولت به سادگی نمی تواند جذب ردیف بالا استعداد برای این مهم مطالب” اضافه شده تراشه Unruh سخنگوی رتبه نیروهای مسلح سنا از حزب دموکرات جک رید از رود آیلند. “رئیس جمهور اولویت کور fealty به او بالاتر از صلاحیت و آن را نشان می دهد.”

برخی از امنیت ملی کارشناسان باید در دفاع از Kratsios’ رکورد در مسائل مربوط به فن آوری از هوش مصنوعی به 5G ، او به اتفاق آرا تایید توسط سنا به کاخ سفید CTO.

“مایکل بوده است در پیشبرد هوش مصنوعی برای ایالات متحده شده است اما به همان اندازه موثر در توسعه و اجرای یک استراتژی برای اطمینان از ایالات متحده و متحدان و شرکای حفظ مجزا اقتصادی و امنیتی مزایای دیگر در حال ظهور و مخل technologies” سرهنگ ژنرال جک Shanahan مدیر وزارت دفاع مشترک AI مرکز گفت: یکی از خروجی جولای 13. “من نمی تواند فکر می کنم از هر کسی بهتر به قدم در پشت سر دکتر مایک گریفین.”

کمیته نیروهای مسلح سنا هنوز به برنامه تایید شنوایی برای تاتا نامزد برای پنتاگون بالا سیاست ، اگر خود را تایید اصطبل, رئیس جمهور, را با استفاده از گزینه سوم استثنا تحت خالی عمل می کنند و به نام او را به عنوان “سرپرست” در یک موقعیت است که به تازگی خالی رسمی با دانش گفت. تاتا که انتظار می رود به سختی روبرو تایید شنوایی با توجه به Islamophobic توییتهایی است که خدمت در یک ارشد اجرایی خدمات موقعیت به طور رسمی تعیین شده به عنوان “مشاور ارشد” با توجه به DoD سخنگوی چارلز پریچارد. او “انجام وظایف به عنوان کارگردان وزیر دفاع [علامت] Esper” پریچارد گفت.

سیاست خارجی برای اولین بار در گزارش ممکن است که تاتا خواسته شد به نشستن در جلسات به عنوان مشاور ارشد به Esper. چندین دموکراتیک اعضای کمیته نیروهای مسلح سنا در مخالفت با نامزدی خود را.

سناتور. جیم Inhofe یک اوکلاهما جمهوری خواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا در دفاع از دولت اخیر پرسنل حرکت می کند و استدلال می کند که کاخ سفید است که با استفاده از جای خالی قانون “برای آن اهداف در نظر گرفته شده.”

“من هنوز هم فکر می کنم این مهم است که به عنوان بسیاری از سنا تایید مقامات در پنتاگون نقش رهبری به عنوان امکان پذیر است و کمیته خدمات مسلح ادامه خواهد داد به نگه دارید تا مسئولیت های خود را به مطمئن شوید که مورد” Inhofe گفت. “این است که با استفاده از نقاط ضعف — اما به سادگی با ساخت مطمئن شوید که ما دولت فدرال کاربردی در تمام زمانها و من دیده نمی شود رئیس جمهور تهمت یا دولت او سوء استفاده از این فرایند است.”

یک کمیته نیروهای مسلح سنا دستیار اشاره کرد که قانون ممنوع می تاتا از هر دو خدمت به عنوان سرپرست وزارتخانه دفاع برای سیاست و همزمان بودن نامزد.

دیگر قانونگذاران دموکرات محکوم تاتا نامزدی.

“وزارت دفاع مسئول امنیتی آمریکایی و غیر نظامیان را به اتهام رهبری گروه باید به خوبی واجد شرایط. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و علامت Esper باید خودرا برای امتحان اماده در بی حد و حصر و نامناسب نامزد به خصوص Islamophobic پردازان توطئه مانند آنتونی تاتا” گفت: سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.).

سیاست فروشگاه که تاتا می تواند تجربه کرده است و سطح بالایی از اونا در ماه های اخیر. John Rood که تایید شد به عنوان معاون امور دفاعی برای سیاست در سال 2018 مجبور شد با کاخ سفید در ماه فوریه بیش از سبک مدیریت و مشارکت در تصویب کمک نظامی به اوکراین است. در حالی که کاخ سفید فشار قانونگذاران برای تایید تاتا با وجود رزرو خود را در مورد پس زمینه خود جیمز اندرسون که تایید به عنوان معاون سیاست است و خدمت در موقعیت های بالا در یک اقدام ظرفیت.

علاوه بر دانیل سبز که انجام وظایف معاون پالیسی به تازگی برای نقش خود را دست زدن به استراتژی و نیروی توسعه پریچارد گفت. Victorino Mercado که دسته استراتژی برنامه ها و قابلیت های است که در حال حاضر پر کردن در برای سبز.

کاخ سفید نیز نصب شده وفاداران در سطح معاون و اغلب shuffles آنها را در اطراف هر کجا که آنها مورد نیاز است. برای مثال مایکل Cutrone که قبلا معاون رئیس جمهور مایک پنس بالا South Asia, رسمی, وارد پنتاگون در ماه مه به تمرکز بر روی همکاری های امنیتی (و هنوز هم به عنوان ذکر شده از جمله در DoD وب سایت) است اما در حال حاضر کار بر روی امنیت بین المللی امور با توجه به پریچارد. این است که مجلس سنا-را تایید کرد اما شماره 1 موقعیت دستیار وزیر دفاع برای امنیت بین المللی وزارت امور است و همیشه پر از اکتبر سال 2018 است.

Cutrone تضعیف اصل معاون موقعیت پس از کاخ سفید در اصل مجبور سلف خود, کتی Wheelbarger برای کافی وفاداری به رئیس جمهور.

این غیر معمول نیست که در پایان یک دوره ریاست جمهوری برای اجرایی برای نصب جوانتر مقامات به جای کسانی که در حال تبدیل شدن به فصل آنها را برای آینده نقش تاونسند گفت. تفاوت در اینجا این است که مردم در حال نصب هستند به گزارش به کاخ سفید چه می شود گفت در راهرو او گفت:.

“این نیست bright-eyed انبوه دم جوان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر فرستاده شده بیش از به دست آوردن برخی از تجربه” تاونسند گفت. “آنها در حال آمدن به یاد میکنند و در آینده نیز به کاخ سفید رو به جلو — رو به جلو عامل پایه است.”

در مثال دیگر عزرا کوهن-Watnick یک دستیار سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است که در خدمت به عنوان مدیر ارشد هوش برنامه در شورای عالی امنیت ملی کارکنان اخیرا به نقش اداره مبارزه با مواد مخدر و تهدید جهانی است. اما او نیز در عملیات ویژه/کم شدت درگیری پریچارد گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای معرفی لو برمر یک بحث سابق نیروی دریایی مهر و موم برای شماره 1 کار دستیار وزیر دفاع برای عملیات ویژه/کم شدت جنگ است. در ضمن کریستوفر میلر که اخیرا به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و مدیر ارشد برای مبارزه با تروریسم و تهدیدات فراملی در شورای عالی امنیت ملی در حال انجام وظایف است که نقش.

و تام ویلیامز که به تازگی به اتمام واگذاری موقت به عنوان سرپرست و مدیر ارشد اروپایی و امور روسیه در شورای امنیت ملی در کاخ سفید در حال حاضر بازگشت به موقعیت خود را کار بر روی استراتژی های برنامه و قابلیت های.

آنچه غیر طبیعی است در مورد وضعیت این است که چگونه بسیاری از این افراد شده اند در نقش بازیگری و چگونه بسیاری از مردم شده اند حوصلگی در اطراف به موقعیت های مختلف کوهن گفت.

“این کاملا طبیعی برای یک رئیس جمهور به رئیس جمهور می خواهند خود را به مردم وفادار خواهد بود اما در راه است که بسیاری از روسای جمهور این است که آنها انتخاب مردم در بالای سازمان [و] اجازه دهید کسانی که مردم انتخاب افرادی که با آنها کار می کنند و در زیر آنها” کوهن گفت. “این دولت را مسدود کرده است تعدادی از سطح پایین تر قرار ملاقات خود را که دبیر می خواستم به خاطر وفاداری و … آن را نسبتا غیر معمول است.”

حرکت آمده به کاخ سفید پرسنل انجام مصاحبه با گروه های سیاسی برای انتصاب مشاغل در دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت از جمله سطح بالا undersecretaries مانند الن خداوند پنتاگون ارشد سلاح های خریدار به گفته یک مقام دفاعی و دو نفر از مقامات دفاعی.

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن اشاره کرد که مصاحبه با کاخ سفید ریاست جمهوری و کارکنان اداره تنظیم شد و توسط DoD “به طوری که ما سیاسی انتصاب می تواند بحث در مورد دوره دوم فرصت ها در این بخش و در سراسر دولت است.”

زمینه و سطح تجربه از رهبران پنتاگون در حال رشد منطقه از نگرانی برای سیاست دفاعی جانبازان که نگران باشید که به عنوان چالش های پیش روی نظامی رشد وجود دارد کمی بیش از حد تمرکز بر توسعه چاشنی رهبری تیم است که می تواند با هم کار کنند برای مقابله با آنها.

گزارش های صادر شده در این هفته توسط مرکز امنیت نوین آمریکا بود که co-نوشته شده توسط Michele Flournoy این وزارتخانه دفاع از سیاست دولت اوباما گفت: پنتاگون نیازهای رهبران با یک رکورد “عمق تخصص و شایستگی در حوزه مسئولیت; رهبری ثابت در توانمند سازی تیم ها, گوش دادن به متنوع انداز تصمیم گیری دشوار و ارائه نتایج.” و آنها باید “قادر به کار در یک تیم قوی همسالان.”

در یک مصاحبه Flournoy اصرار داشت که این گزارش “نبود نقد این دولت به طور خاص” اما گفت که او می بیند یک عدم قدردانی چقدر مهم است برای تعیین ارشد مقامات پنتاگون که “باید شخصیت و collegiality به کار به طور موثر است.”

“بسیاری از پروژه های دولتی بنیانگذار shoals شخصیت درگیری میان همسالان,” او گفت:. “ضرورت این کار و خطرات ناشی از شکست بیش از حد بزرگ به چشم پوشی که بعد از مشکل است. و به همین دلیل ما آن را به نام ، شما می توانید صرف راه بیش از حد در زمان مبارزه با جنگ های چمن و شخصیت مبارزات قدرت به جای گرفتن ماموریت انجام می شود.”

کانر اوبراین و برایان بندر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>