مغلوب ساختن پیشی جستن sours در یادگیری آنلاین است که دولت او وامی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور اهانت به آموزش آنلاین است تیز خروج از آنچه دولت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به مدت طولانی و پشتیبانی در شرایط سیاست در آموزش مجازی.

به عنوان او پرس مدارس و کالج ها به لحاظ جسمی بازگشایی درهای خود را در این پاییز برگ برنده است را رد کرد و آموزش آنلاین به عنوان یک استراتژی قابل قبول است که آموزش و پرورش محلی رهبران استخدام می تواند به عنوان آنها به صورت فزاینده coronavirus موارد در بسیاری از نقاط کشور است.

“در حال حاضر که ما شاهد آن در مقیاس بزرگ صورت و دست اول آموزش مجازی ثابت کرده بود وحشتناک نسبت به در مدرسه و یا در محوطه دانشگاه, یادگیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته. “حتی نزدیک! مدارس باید باز در پاییز.”

در حوادث و رسانه حضور بیش از چند هفته گذشته کاخ سفید و مقامات دولت بارها و بارها اصرار داشت که ملت مدارس و کالج ها باید از لحاظ جسمی بازگشایی کلاس و آموزش آنلاین به طور کامل و یا جزئی نیست یک جایگزین مناسب. آنها را تهدید به استفاده از بودجه فدرال به عنوان یک اهرم به prod مدارس به لحاظ فیزیکی بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن شده است که این نگران است که مدارس باقی مانده بسته خواهد بود کشیدن در بهبود اقتصادی که رئیس جمهور بانکی در پیش از انتخابات ماه نوامبر. “اگر ما نمی بازگشایی مدارس خواهد بود که یک شکست برای درست اقتصادی” لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: در این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی لس آنجلس مسئولان مدرسه در اوایل این هفته برای “وحشتناک تصمیم” برای حفظ کشور دومین منطقه مدرسه آنلاین-تنها زمانی که شروع کلاس ها در چند هفته. بسیاری دیگر از بزرگ مدارس در سراسر کشور نیز هجوم تهمت را به خواسته های جسمی بازگشایی شده است.

“این یک موضوع اگر مدارس باید بازگشایی آن را به سادگی یک ماده از چگونه” DeVos دارای چندین بار تکرار در هفته های اخیر به عنوان او تبدیل به یک سخنگوی اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی مدارس است. مدارس و او گفت: “باید به طور کامل باز است و آنها باید به طور کامل عملیاتی است.”

اما برگ برنده دولت را تمرکز بر فرد آموزش در مدرسه سنتی ساختمان استارک تغییر برای DeVos که مدت طولانی است که یک طرفدار سرسخت مجازی مدارس و فردی دیجیتال گزینه های آموزش برای دانش آموزان است.

به عنوان وزیر آموزش و پرورش او نیز اقدام به ترویج آنلاین آموزش در K-12 مدرسه و آموزش عالی فرمان پول و کمک های مالی به سمت دیجیتال آموزش گزینه ها و پوسته پوسته شدن پشت فدرال مقررات به منظور ترویج آموزش از راه دور.

DeVos سال گذشته سفر کشور در یک “تجدید نظر در آموزش و پرورش” تور که در آن او بارها و بارها به نام برای آموزش رهبران به سوال دیرین مفروضات در مورد آنچه K-12 و بالاتر در آموزش و پرورش به نظر می رسد که او اشاره کرد تغییر زیادی نکرده در چندین قرن.

“از آن زمان گذشته به درخواست برخی از سوالات است که اغلب به عنوان برچسب” غیر قابل مذاکره “و یا فقط نمی خواسته در همه” DeVos گفت: در طول یک سال 2018 گفتار. در میان آنها: “چرا دانش آموزان باید برای رفتن به یک ساختمان مدرسه در وهله اول؟”

DeVos همچنین تبلیغ “با کیفیت بالا و مجازی منشور مدارس” به عنوان “ارزش” گزینه در تایید روند. او و شوهرش قبلا سرمایه گذاران در K12 Inc., یکی از بزرگترین کشور مجازی مدرسه شرکت.

کوین Chavous های دیرین دموکراتیک آموزش و پرورش اصلاح طلب که قبلا خدمت در هیئت DeVos’ مدرسه انتخاب سازمان حمایت آمریکا فدراسیون برای کودکان است که در حال حاضر بالای اجرایی در K12.

دولت به طور کلی است حمایت از پدر و مادر انتخاب” Chavous گفت: اما او اذعان کرد که پیام “احساس می کند بیشتر درهم هنگامی که شما سعی می کنید به حذف گزینه های انتخاب به یک یا/و یا تصمیم” بین به طور کامل آنلاین و آجر و ملات و گزینه های.

“مدارس می توانید پیدا کردن یک راه برای باز کردن در پیدا کردن به طور کامل گزینه های آنلاین در فکر کردن راه و یا حاوی گزینه های بسته به وضعیت این ویروس در خود صلاحیت” او گفت:. “ما واقعا باید خیاطی رویکرد ما در یک راه حل راه به جای داشتن برخی از سیاسی و گفتگو است.”

“اورژانس به صورت آنلاین و یا از راه دور یادگیری به عنوان آن اجرا شده است توسط برخی از مدارس نیست همان مدارس آنلاین تجویز توسط افرادی که می دانند چه آنها در حال انجام,” او گفت:.

Chavous گفت: K12, Inc. دیده می شود “بی سابقه” بهره از مدارس و پدر و مادر از زمان شروع این بیماری همه گیر و اضافه کرد که این شرکت به دنبال استخدام 1,300 جدید معلمان است.

جان بیلی که در خدمت به عنوان یک کاخ سفید سیاست داخلی مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفته است گیج کننده قطع ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از مدارس امید بستن برای آموزش آنلاین و آموزش و پرورش بخش قبلی جشن محلی را انتخاب کند.

“من می توانم آن را احساس نمی از آن به دلیل آن را فقط نشان می دهد کاملا ناکارآمد دولت فدرال گفت:” بیلی است که یک شخص در Chan زوکربرگ ابتکار و American Enterprise Institute. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با انتقاد از آموزش آنلاین در روزهای اخیر شده است یک “انحراف” برای مدارس است که فقط چند هفته از چپ به برنامه ریزی برای سقوط.

به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در بسیاری از نقاط کشور بیلی گفت که او انتظار می رود که بسیاری از مدارس اتخاذ خواهد شد برخی از نوع مخلوط آنلاین و حضوری آموزش در این پاییز.

“هر کس می داند که آموزش آنلاین بود برای بسیاری از معلمان و دانش آموزان و در بهار” او گفت:. “تمرکز در حال حاضر نیاز به در مورد چگونه ما ارائه بهترین ترکیبی یادگیری و آموزش آنلاین — نه بحث باید به مدرسه باز باشد و پنج روز در هفته یا نه؟'”

به عنوان مثال بیلی گفت: عمده مشکل این بهار بود و کمی وقت معلمان و دانش آموزان تعامل از طریق سیستم عامل آنلاین. وی با ذکر آمار نشان می دهد که داده های مجازی آموزش در خانواده های آمریکایی به طور متوسط فقط تعداد انگشت شماری از ساعت در هر هفته. “ما باید incentivizing بیشتر آموزشی زمان بازگشایی مدارس,” او گفت:.

در آموزش عالی بیش از حد DeVos صرف بیشتر وقت خود را در دفتر به دنبال پیشبرد آنلاین آموزش و پرورش به عنوان یک روش ابتکاری برای آوردن هزینه های کالج پایین است.

DeVos جدید پیشنهاد تنظیم آنلاین یادگیری در آموزش عالی — که رونمایی شد و در میان همه گیر شده بود اما در این آثار بیش از یک سال قبل آن را آسان تر برای کالج های آنلاین برای دسترسی به کمک های فدرال دانشجویی.

“این بسیار روشن است که شعارهای ما در حال شنیدن در حال حاضر به طور کامل با انگیزه های سیاسی به دلیل چگونه متناقض است با آنچه دولت انجام شده است” گفت: کلر McCann, معاون فدرال آموزش عالی سیاست جدید امریکا است.

مک کین که او نیز مشغول به کار در اوباما وزارت آموزش و پرورش بوده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت deregulatory رویکرد به یادگیری آنلاین — همانطور که دیگر منتقدان و گروه های مدافع مصرف کننده که استدلال می کنند که وجود دارد بیش از حد چند فدرال guardrails کیفیت در برنامه های.

کسانی که منتقدان دیدن طنز در مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی نقد بر کیفیت آموزش از راه دور به عنوان او عجله برای بازگشایی مدارس است. “شکی نیست که آموزش آنلاین است که واقعا سخت به انجام حق” McCann گفت. “در همان زمان با کیفیت است و نه یک نگرانی بزرگ از این دولت وقتی که می آید به آنلاین آموزش و پرورش است.”

فراتر از آن به دنبال تغییر مقررات DeVos نیز انداخت تاسیسات به یکی از نقاط کشور از برجسته ترین مدارس آنلاین, Western Governors, دانشگاه در رد یک بازرس به طور کلی پیدا کردن که مدرسه فرار گرفتار قانون فدرال چقدر و چگونه اغلب مربيان و دانش آموزان باید با تعامل به واجد شرایط برای کمک به دانش آموز. نهایی آنلاین مقررات DeVos نهایی نیز برطرف که نیاز “به طور منظم و اساسی” تعامل بین مربیان و دانش آموزان رفتن به جلو.

در ماه مارس وزارت آموزش و پرورش همچنین با استفاده از قدرت اضطراری برای نرم کردن قوانین برای چه accreditors می تواند تایید آنلاین یادگیری در آموزش عالی — گفتن کالج ها آنها را لزوما نیاز به اتخاذ استادانه درست شده سیستم عامل آموزش آنلاین را به نفع خود تصویب.

در طول بحث در مورد بازگشایی مدارس در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در این هفته DeVos زده بیشتر مراقب تن در نقش یادگیری آنلاین است که مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان به عنوان ناکافی است.

“در حالی که آموزش از راه دور با این نسخهها کار به خوبی برای برخی از بچه های آن کار نمی کند به خوبی برای دیگران” DeVos گفت: در طول یک میزگرد بحث و گفتگو با معاون رئیس جمهور مایک پنس. “به همین دلیل من همیشه اعتقاد بر این است که آموزش و پرورش نیاز به پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان, نه راه دیگری در اطراف.”

آنجلا Morabito بخش سخنگوی تاکید کرد که DeVos می خواهد مدارس به طور کامل بازگشایی شد در پاییز اما اذعان دارد که “ممکن است برخی از این قاعده استثنا بسته به شرایط محلی وضعیت سلامت.”

DeVos متمرکز شدن مدارس به ارائه “یک سال کامل تحصیلی از یادگیری” است که احترام هر دانش آموز را از شرایط منحصر به فرد او گفت:. “همه هیبرید برنامه نه برابر خلق شده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>