مغلوب ساختن پیشی جستن صرف عید پاک پرسیدن خواص ” چه شما فکر می کنم Fauci?’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف این آخر هفته عید پاک اولین عید پاک منزوی در کاخ سفید در میان جهانی همه گیر و توفنده اقتصاد و نه قابل پیش بینی و مد: کار بر روی تلفن های همراه و خشم-تویت نیویورک تایمز و مایک والاس ،

در یک نقطه, رئیس جمهور حتی ترویج یک پست توییتر خواستار شلیک خود را بالا بیماری های عفونی متخصص در وسط مرگبار آنفلوآنزای مرغی—چرا که او می گفت: چیزی به عنوان بی ادب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیش از آخر هفته رئیس جمهور تلفن را برداشت و شروع به شماره گیری های مختلف, از مشاوران و همکاران به درخواست آنها نظر خود را در مورد چگونه به زودی او باید “باز” اقتصاد ایالات متحده و تماس برای آمریکایی ها شروع به از سرگیری کسب و کار به طور معمول با توجه به سه نفر آشنا با مکالمات.

این موضوع از زمانی که به سهولت محدودیت ها و دستورالعمل ها به عنوان مرگ و میر افزایش یافته است در ده ها هزار نفر و فرمانداران و دولت فدرال باید تلاش برای مبارزه با کروناویروس شده است نقطه اصلی بحث در درجات بالایی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حالی که رئیس جمهور است و اغلب حمایت بسیار خوش بینانه و در زمان حتی غفلت موقعیت بحران برخی از اعضای کلیدی خود را coronavirus نیروی کار—از جمله دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—باید خواست بیشتر احتیاط, بیمار, روش, به ویژه در “بازگشایی” ایالات متحده برای کسب و کار.

و پس دکتر به نظر می رسد وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن این آخر هفته عید پاک.

“چه شما فکر می کنم Fauci?” رئیس جمهور بارها و بارها کار به او تلفن مکالمات طی چند روز گذشته سه منابع دانست و گفت: پالس خود را گسترده تر از شبکه رسمی مشاوران صنعت متحدان و زمان کارکنان در نظرات خود را در اخبار روز. در یک نقطه آخر این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که او ساخته شده Fauci یک “ستاره” و که به سختی کسی خواهد شناخته شده اند که دکتر نبود رئیس جمهور قرار دادن او را در جلو و مرکز در دولت coronavirus پاسخ تلویزیونی جلسات مطبوعاتی و رسانه ای استراتژی است.

“او نه صدا تلخ در مورد آن من نمی خواهم بگویم که” یکی از افراد آشنا با این نظر گفت. “این فقط صدا مانند او فکر آن را به ارزش یک یادآوری است.”

روز یکشنبه صبح دکتر Fauci به نظر می رسد در سی ان ان میزبان جیک Tapper را نشان می دهد و به نظر می رسید برای تایید جنبه های یک شنبه نیویورک تایمز داستان (که ظاهرا ناراحت رئیس جمهور) که او و دیگر مقامات تا به حال حمایت از اعمال محدودیت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل در فوریه اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل نمی کند در توصیه های خود تا حدود یک ماه بعد.

“ما یک پیشنهاد است. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. اما آن چه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر” Fauci گفت: وزارت امور خارجه اتحادیه لنگر. وقتی پرسید که توسط Tapper که آیا زندگی می تواند ذخیره شده و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات بالا گرفته بود و اعلام کرد کسانی که توصیه شده در فوریه دکتر پاسخ داد: “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن است.”

Fauci نظرات نمی تواند از بیش به خوبی با برخی از مقامات مشغول به کار در کاخ سفید و یا رئیس جمهور, کمپین با توجه به متعدد و مشاوران و یا با تهمت حامیان که علنا محافظ رئیس جمهور و تصویر خود را. “دکتر Fauci نیاز به دقت بیشتری در انتخاب کلمات خود را در #Coronavirus & اگر او برای رفتن به بحرانی را روشن آنچه که او شخصا می تواند انجام داده ام بهتر” جیسون میلر سابق ارشد تهمت مشاور ارسال شده به توییتر در روز یکشنبه.

یکشنبه بعد از ظهر برجسته تهمت متحدان و عملیاتی شد و در گردش لینک ها و اسناد و مدارک نشان میدهد که چگونه Fauci ناهماهنگ بوده و یا ساخته شده معیوب پیش بینی در مورد این ویروس در ماه های اخیر تشویق یکدیگر به اشتراک بگذارید و یا استفاده از آنها به عنوان نقاط صحبت کردن با توجه به تصاویر به اشتراک گذاشته شده با Daily Beast.

و یکشنبه شب رئیس جمهور در حال حاضر نقل قول-توییتی ارسال دعوت او به “#FireFauci” بیش از سی ان ان مصاحبه.

تهمت نیز صرف یک تکه از عید پاک یکشنبه پخش انواع دیگر نارضایتی در توییتر خود ترجیح رسانه اجتماعی محل است. چند پست شد تعطیلات-مرتبط است. “حزب مخالف (Lamestream رسانه ها) و خود را شریک رادیکال چپ هیچ چیز دموکرات قرار داده اند خود را بازی سیاسی برنامه ریزی در نوسان کامل است. ‘آیا او درست یا غلط مهم نیست. انتقاد از ‘تهمت’ برای همه چیز و اجازه ندهید عمومی دیدن بایدن. پنهان او” تهمت توییتی یکشنبه.

برای عید رئیس جمهور گفت که او خواهد بود livestreaming این رویداد صبح روز یکشنبه به میزبانی دالاس megachurch کشیش رابرت Jeffress یک فاکس نیوز عامل و یک کلید تهمت متحد در راست مذهبی. تهمت های اخیر تصمیم به پرستش از راه دور آنلاین با Jeffress’ کلیسای تعجب برانگیز بود و حتی به پاستور. “من نمی دانستم که او قرار بود به تنظیم تا زمانی که [جمعه] هنگامی که من از تماشای این جلسه و شنیده ام او را می گویند آن” Jeffress گفت: روزانه وحش.

اما یکشنبه شب تهمت بود به تمیز کاری, توییتر, retweeting نوشته های خود را در مورد درک دشمنان در FBI و افشاگری در مورد “خبر جعلی!” در CBS. تعطیلات آخر هفته آمد و رفت بدون رئیس جمهور درگیر شدن در یکی از مورد علاقه خود را پیام های جدید تاکتیک: روال کاخ سفید در نشست خبری با تهمت و coronavirus نیروی کار.

“از آنجا که T. V. اعتبار برای کاخ سفید در کنفرانس خبری که با بالاترین حزب مخالف (Lamestream رسانه ها) رادیکال چپ هیچ چیز دموکرات & البته معدود باقی مانده RINO را انجام می دهند همه چیز را در قدرت خود را برای بی اعتبار کردن و پایان آنها. صدای مردم!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه.

او را دوباره مرجع چگونه “فوق العاده” خود را در جلسات مطبوعاتی شده اند در روز شنبه از آخر هفته عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>