مغلوب ساختن پیشی جستن خیره پایین تیک تاک اقتصادی زمان بمب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را در زمان بحران برای موضوع کلیدی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و مشاوران بر این باورند تعیین سرنوشت خود در ماه نوامبر.

کشش از مهم گیری از اواسط ماه جولای تا روز کارگر را پایه و اساس آنچه که اقتصاد ایالات متحده را مانند نگاه در اکتبر قبل از رای دهندگان خود را در تصمیم گیری نهایی. و مقامات کاخ سفید در حال تقلا برای جلوگیری از خطرناک pileup.

فرمانداران باید اهلی مواج Covid-19 شیوع بیماری در سراسر جنوب و غرب برای جلوگیری از تلو تلو خوردن به یک رکود اقتصادی عمیق تر. آیا شهرها و ایالات متحده بازگشایی مدارس خود را در برنامه تعیین خواهد کرد که آیا بسیاری از پدر و مادر خود را می توانید از بازگشت به کار. و رهبران کنگره شروع به بحث یک چهارم بسته نجات اقتصادی برای سرپا نگه داشتن یک لرزان recovery — در حالی که رئیس جمهور مانیتور نشانه ها از بازار سهام یکی از مورد علاقه خود را barometers از موفقیت است.

این یک خطر ناک ترکیبی از چالش هایی برای یک رئیس جمهور که به طور کلی تصویب رتبه بندی در حال غرق شدن — اما کسانی که هنوز هم به طور منظم سنجی بهتر در اقتصاد از خود را دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. اخیر وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان داد 54 درصد از رای دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد — حتی خود را به عنوان تایید امتیاز کاهش یافته و به 42 درصد و او سوار بایدن در سراسر کشور 11 درصد است.

“اگر رئیس جمهور می خواهد اقتصاد را در مسیر رو به بالا در اوایل ماه اکتبر با رای گیری اولیه و سپس گرفتن سیاست درست در ماه های ژوئیه و اوت بسیار مهم است” گفت: Michael فشار مدیر سیاست های اقتصادی مطالعات در سمت راست متمایل American Enterprise Institute.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان می خواهید را به استفاده از این پنجره به عنوان بهترین آنها می توانند و آنها را بعد از شش هفته به عنوان مهم به این تلاش.

آنها فشار شهرها و ایالات متحده برای پیدا کردن یک راه برای بازگشایی مدارس با تمام وقت در کلاس های حضوری — حتی به عنوان عمده مدارس از ساحل به ساحل اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک مدرسه مجازی سال است. رئیس جمهور بالای اقتصادی دستیاران شروع مذاکرات با نمایندگان مجلس به فشار برای مالیات بر حقوق برش و اقدامات دیگر است که کارفرمایان به نگه دارید تا استخدام با وجود نشانه هایی از مشکلات اقتصادی در برخی از coronavirus نقاط داغ.

مقدار پول کنگره تصمیم می گیرد به پمپ به اقتصاد به عنوان بخشی از بسته کمک را بزرگ جلوه در بیکار آمریکایی که با تکیه بر گسترش منافع در ماه های اخیر و در دولت های ایالتی و محلی در تلاش برای شناور ماندن با خود مالیات بر درآمد بود.

بیشتر مدارس در شکل برای باز کردن با روز کارگر است که شاید مهم ترین. “شما نمی توانید به یک اقتصاد باز و بسته مدارس” فشار گفت. “دولت و سیاستگذاران محلی به نظر می رسد می خواهم به هر دو در همان زمان و آن است که فقط یک گزینه نیست. کارگران نمی توانند به کار در بسیاری از موارد اگر بچه ها در خانه هستند. برای کسانی که کار در خانه با بچه ها مشغول به کار هستند کاهش می یابد برنامه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و کمپین باید تکیه سخت در روزهای اخیر به ایده بازگشایی مدرسه مشاهده آن را به عنوان یک کلید کمپین پیام به درخواست تجدید نظر به حومه زنان و استرس پدر و مادر — با وجود طیف گسترده ای از دیدگاه ها در میان معلمان و مقامات بهداشتی.

مقامات دولت تشخیص جمهور است و چند ابزار به زور متحده و مناطق تحت کنترل محلی برای بازگشایی, به غیر از استفاده از قلدر منبر کاخ سفید با توجه به مصاحبه با نیم دوجین فعلی و سابق دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید است.

ارشد مقامات دولت در حال بررسی راه هایی برای تشویق متحده و شهرستانها برای باز کردن در هدایت منابع مالی و یا دادن پول اضافی به ولسوالی و یا تخصیص بخش آینده بسته محرک اقتصادی برای دولت های محلی و کمک به صرف هزینه های مرتبط از باز شدن مدارس در طول یک بیماری همه گیر.

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی منتشر داخلی مختصری در هفته گذشته نشان داد که یک سال از تحصیل محروم مانده منجر به 7 تا 11 درصد مداوم قطره در آینده درآمد. مختصر همچنین بررسی چگونگی تعطیلی مدارس صدمه دیده اند مادران تنها که با مته سوراخ کردن بار بسته مدارس در قالب کمتر امنیت شغلی و پایین تر پرداخت.

برخی از دستیاران ارشد فکر می کنم کاخ سفید شد سرمایه گذاری در مسئله خیلی دیر پس از تمرکز در طول زمستان در بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای کوچک در سراسر متحده — زمانی که مدارس باید خود را اولین اولویت است.

در حال حاضر مدرسه reopenings را بدل به یکی از نقاط صحبت کردن برای رئیس جمهور و دستیاران خود را — اغلب درمان این مسئله به صورت مجزا از انفجار Covid-19 موارد هسته راننده مقامات محلی’ نگرانی.

“رئیس جمهور گفت: جملهای است که او می خواهد مدرسه به بازگشایی” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در یک جلسه پنج شنبه. “هنگامی که او می گوید او به معنی باز کردن و تمام بچه ها که قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را. علم باید در راه ایستاده از این است.”

McEnany گفت: مطالعات اخیر نشان می دهد که کودکان و نوجوانان هستند کمتر در معرض خطر افتادن بدحال از Covid-19 که در مقایسه با آنفلوانزای فصلی. دیگر کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که علنا هیچ کس هنوز به طور کامل درک خطر این ویروس ارائه شده برای کودکان از مدارس و اردوگاه های روز را تا حد زیادی بسته شده است از ماه مارس زمانی که همه گیر شد و در مراحل ابتدایی خود را در ایالات متحده آمریکا است.

در حالی که بحث یک تاسیسات اقتصادی برای میلیون ها نفر از خانواده ها را در تعادل آویزان در روزهای آینده — با گسترش مزایای بیمه بیکاری انقضای در کمتر از 10 روز.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از مشاوران اقتصادی مانند استفان مور از میراث پایه خواسته اند که کاخ سفید برای پایان دادن به عمل در حال حاضر از دادن بیکار آمریکایی اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در بالا به طور منظم دولت بیکاری کمک از دیدن آن به عنوان یک عامل بازدارنده به یک جهش اقتصادی.

“شما رو به 600 $در یک هفته جدول و بازگشت به سنتی بیکاری سیستم گفت:” مور که با ارسال یادداشتی به کاخ سفید این هفته با ترسیم این مشاوره. “شما نمی تواند نگه داشتن پول دادن به مردم به کار نمی کند.”

“رئيس جمهور انتخاب مجدد سرنوشت بستگی به گرفتن این حق و تنظیم صحنه برای قوی بازیابی در پاییز” مور اضافه شده است. “او را مجددا انتخاب اگر اقتصاد در حال بهبود است در یک سرعت خوب اما این است که مشخص نیست در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر علنا پخش ایده های بیشتر از جمله پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان مسئولیت حمایت از کارگران و کسب و کار هزینه های زیربنایی و هدفمند ایالتی و محلی کمک برای Covid-19 پاسخ تلاش. کاخ سفید گفته است که امیدوار است که دهها میلیارد دلار خواهد شد در آینده coronavirus بسته کمک به اطمینان از معلمان با خیال راحت می توانید به بازگشت به کار و دانش آموزان می توانند به مدرسه بازگشت.

“ما همچنان به دیدن چالش های پیش روی میلیون ها نفر از آمریکایی ها با بستن بزرگترین اقتصاد در تاریخ ما اما به عنوان کشور باز می شود تهمت و دولت را اولویت بندی pro-رشد اقتصادی سیاست ها و مشوق های است که تشویق به کسب و کار برای بازگشایی و حرکت به امن re-اشتغال — حرکت زحمتکش آمریکایی از مزایای بیکاری برای افزایش دستمزد گفت:” جاد Deere کاخ سفید معاون وزیر مطبوعات. “رئیس جمهور ساخته شده است بیشتر فراگیر اقتصاد در تاریخ ما کم, مالیات, مقررات زدایی متقابل تجارت و استقلال انرژی که به ما داده است یک پایه محکم برای این انتقال به عظمت و او را از انجام این کار دوباره.”

اقتصادی مقامات در داخل دولت هستند و افتخار این کار آنها را در مراقبت عمل یک بسته کمک مالی است که به طور گسترده ای اعتبار — همراه با فدرال رزرو اقدامات گسترده — برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی به عنوان خاموش شدن ناگهانی مارس آغاز شد. نرخ بیکاری در ایالات متحده نیست افزایش یابد به عنوان بالا به عنوان برخی از مقامات بالا دور از انتظار بود و بسیاری از مشاوران در سراسر دولت احساس می کنم نا امید از مقامات بهداشت عمل نیست با کارایی مشابه به کنترل Covid-19 مشاهده دو عنوان جداگانه مشکلات در آهنگ های مختلف.

دیگر دستیاران در داخل کاخ سفید می گویند سرنوشت اقتصاد در هم تنیده شده با چگونه به خوبی ایالات متحده آمریکا است که کنترل این ویروس. به فکر می کنم در غیر این صورت به چشم پوشی جهانی همه گیر این مشاوران می گویند — و توزیع کردن بیش از حد مسئولیت متحده برای حل آن را در خود نمی خواهد کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی هنوز اقتصاد به عنوان بهترین پیام برای رئیس جمهور این سقوط پس قبل از این ویروس او ریاست بیش از یک لحاظ تاریخی نرخ بیکاری پایین. آنها برنامه ریزی برای ساخت کمپین در اطراف این ایده به عنوان اغلب به عنوان ممکن است به منظور جلب یک کنتراست با بایدن اقتصادی طرح.

“وجود دارد یک قوی تر شانس بهبودی با مغلوب ساختن پیشی جستن از با بایدن گفت:” جمهوری خواه نزدیک به مبارزات انتخاباتی. “این پیام نیاز به تقویت شده و هر روز را به آن شماره 1 چیزی که در ذهن مردم است. مردم instinctually او مقصر نیست برای اقتصاد توفنده. آنها را سرزنش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>