مغلوب ساختن پیشی جستن چوب با مثبت پیام به عنوان coronavirus بدبختی شمع تا

حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه و عفونت تاخت و تاز به کاخ سفید و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حفظ خود شادمان پیام در مورد بازگشایی این کشور و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مارک لحظه “انتقال به عظمت” گری خود را به عنوان یک “جنگ به رئیس جمهور” و آمریکایی ها به عنوان رزمندگان در نبرد حماسی در برابر یک بیماری است که برای آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن.

اما با نرخ بیکاری در یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ تعداد Covid-19 مرگ و میر در بیش از 80 ، 000 و نظرسنجی ها نشان اکثریت آمریکایی ها هنوز هم با احتیاط از رفتن به مغازه ها و رستوران های رئیس جمهور و دولت او خود در حال تلاش برای افزایش اعتماد به نفس مردم به هر حال.

بخشی از کاخ سفید استراتژی به نظر می رسد آمده از Trumpian راهکار overstating یک برنامه به طور بالقوه بد نتیجه و پس از آن جشن کمتر-فاجعه منجر شود. پرتاب کردن تعداد زیادی — مثل یک آینده 25 درصد نرخ بیکاری و یا 2 میلیون مرگ و میر ناشی از کوروناویروس — می تواند به نوبه خود را ارقام کمتر به نظر می رسد مانند یک تسکین.

این واکنش در میان دستیاران کاخ سفید روز جمعه به 14.7 درصد نرخ بیکاری: خوشبختی است که این رقم نیست به عنوان بالا به عنوان آن می شده اند. مشاوران نیز heartened توسط آمار که حدود 18 میلیون نفر از 23.1 میلیون بیکار آمریکایی ها گفت: آنها به طور موقت گذاشتهمعنی آنها هنوز هم تا به حال برخی از اتصال به مشاغل و شرکت هایی که آنها می خواهم امیدوارم بازگشت یک روز.

اقتصاددانان تا حد زیادی سهم نیست رئیس جمهور گلگون مشاهده و نه او اطمینان داد که سوم و چهارم از سال 2020 به طور خودکار انتقال به اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

“من به یاد داشته باشید کار در کاخ سفید در سال 2009 و احساس جهان شد پایان دادن به زمانی که ما از دست داده و حدود 700,000 کار یک ماه” گفت: Jesse Rothstein سابق اقتصاددان ارشد در دولت اوباما است که در حال حاضر یک استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “در حال حاضر ما از دست داده و 20 میلیون شغل در یک ماه. وجود دارد فقط هیچ مقایسه ای.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن محوری به اقتصاد یک پیام بازی خود را برای کاخ سفید میراث و دوباره انتخابات. اگر او می تواند به بازیگران خود را به عنوان رئیس جمهور زمان جنگ که احیا اقتصاد از یک بیماری همه گیر است که به مراتب بهتر سیاسی روایت از یکی از دموکرات ها در حال هل دادن: که تهمت underplayed ویروس تهدید و نظارت آگهی تک کاره و بد بخت پاسخ تلاش است.

رئیس جمهور و کاخ سفید به دنبال راه هایی برای افزایش رشد اقتصادی را با اصرار آمریکایی ها برای بازگشت به کار و همچنین با توجه به کاهش مالیات برای آینده بسته امداد محدود لطفا به وال استریت و غاز بازار سهام که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیدگاه خود را در قالب رای گیری.

بسیاری از جمهوری خواهان به کاخ سفید بخش خصوصی بر این باورند که بازار دوباره بجای اول برگشتن خواهد طولانی قبل از اشتغال اعداد انجام دهید. یک جمهوری خواه نزدیک به دولت گفت که کاخ سفید است “در انکار” در مورد مقیاس واقعی از قتل عام به بازار کار با توجه به مصاحبه با شش ارشد مقامات دولت و مجلس مشاوران.

علنا مقامات کاخ سفید در حال نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینانه پیام بهبودی در طی دو سال چهارم حتی اگر آن بعید به نظر می رسد که آمریکایی ها می خواهند به طور کامل به شرکت در حوادث در مقیاس بزرگ مانند کنسرت و یا ورزشی و یا شرکت در جشن از ناهار خوردن و یا حتی سفر.

“ما درک می کنیم چرا که اقتصاد در حال کاهش باشد. و ما انتظار داریم که ما می تواند آن را” مشاور ارشد کوین Hassett گفت: در CBS’ “چهره ملت است.” “در حالی که در افسردگی وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر بسیاری از خطاهای سیاست و غیره ساخته شده است که همه چیز را بکشید.” همچنین در روز یکشنبه, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد که نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 25 درصد است.

“اگر شما نگاهی به دفتر بودجه کنگره” او افزود: “آنها در حال حاضر پیش بینی است که در نیمه دوم سال خواهد بود یکی از بازیابی. شما می دانید انشالله که چه اتفاقی خواهد افتاد. و من فکر می کنم که این نظر که خیلی به اشتراک گذاشته شده توسط کاخ سفید است.”

محافظه کار و گروه های سیاسی و اقتصاددانان شده است بازتاب این پیام در روزهای اخیر خواهان کنگره برای قطع یا تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد در کنگره بسته و حرکت به استراحت اجتماعی-فاصله دستورالعمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در یک تماس خصوصی با محافظه کاران در هفته گذشته مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlow پیش بینی شده است که ایالات متحده را یک جهش اقتصادی در ماه های تابستان و استدلال کرد که کاخ سفید در تلاش برای حرکت از مرحله نجات اقتصاد برای تقویت و incentivizing رشد گفت: یک شخص در تماس — حتی اگر به خودی آن را احساس مانند اقتصاد بود و هنوز هم در حال سقوط آزاد است.

“نرخ بیکاری بالا تنها افزایش ریسک برای گرفتن اقتصاد باز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” استفان مور, رسمی, مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید قدمت آن به سال 2016. “ما در حال شروع به دیدن قربانیان خاموش کردن. چه داده است به ما می گوید این است که مردم گذاشته بودند کمترین درآمد و حداقل دستمزد کارگران است. که باعث می شود آن را از همه بیشتر ضروری به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله بسیاری از مقامات بهداشت موافق نیست ناگهانی بازگشایی اقتصاد بدون ظرفیت بیشتری برای تست آمریکایی ها برای ویروس و یا ردیابی مسیر عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن را بالای مقامات بهداشتی تا حد زیادی از بین رفته از رویدادهای عمومی و جلسات.

“این غیر واقعی است که وجود خواهد داشت برخی از نوع اقتصادی bounce-back” گفت: Rothstein این استاد اقتصاد و سابق اوباما رسمی. “این که آیا آن را می تواند در سه ماهه سوم بستگی به رئیس جمهور انجام کار خود را در برخی از نقطه و گرفتن بهداشت عمومی بخشی از این انجام می شود. ما نمی به نظر می رسد هر مطلب آماده بازگشایی از ما دو ماه پیش.”

حتی کاخ سفید با آن برتر منابع و متخصصان پزشکی است و تلاش برای مهار این ویروس پس از یکی از رئيس جمهور valets و معاون رییس, سخنگوی آزمایش مثبت برای Covid-19 هفته گذشته, تشخیص, که نگران بالا مقامات دولت که در محله های نزدیک و حضور در جلسات بدون پوشیدن ماسک.

Hassett روز یکشنبه به نام کاخ سفید یک “ترسناک” جایی برای رفتن به کار در حال حاضر و معاون رئیس جمهور مایک پنس تصمیم گرفتند برای جلوگیری از کاخ سفید بیش از آخر هفته بعد از بالا, سخنگوی آزمایش مثبت است. پنس تست شد برای coronavirus روز یکشنبه یک مقام گفت و آن را به عقب آمد منفی است.

معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت که “در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر مهمان.”

شیوع کروناویروس در بال غربی است نه کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی پیام, اما, به عنوان او آماده برای دیدار با استانداران در کاخ سفید این هفته و سفر به فیلادلفیا.

“این رئیس جمهور که در مواجهه با این تصمیم دشوار برای قرار دادن مکث در داغترین اقتصاد در تاریخ مدرن گفت: آمریکا زندگی می کند مهم ترین است. و این چیزی است که او” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در یک جلسه در روز جمعه. “و من می توانم به شما بگویم این است: رئیس جمهور است که ما را به داغترین اقتصاد در تاریخ مدرن او انجام شود آن را یک بار و او می تواند دوباره آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر