مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد پست الکترونیکی-در رای گیری نارضایتی به میشیگان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میشیگان مایکل. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد میشیگان در روز پنج شنبه به جشن یک بیماری همه گیر داستان موفقیت — تولید کننده خودرو است که بازرسی و نگهداری خطوط تولید خود را به بوسیله اسباب گردنده از هواکش و ماسک میان وخیم هشدار از بلندی کمبود.

هنگامی که وجود دارد, اما مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت خود را برای پاسخ دادن به شخصی دشمنی او راه اندازی شد و با مقامات محلی و حسابداری برای تصمیم گیری خود را به یک ماسک با وجود درخواست از مقامات دولت است.

پس از گوش دادن جلسه با رهبران آمریکایی از دولت — که در آن گروه مورد بحث نامتناسب تاثیر این بیماری تا به حال در میشیگان, سیاه, جمعیت — گفتگو بلافاصله تبدیل به تهمت تازه تهدید به خودداری از بودجه فدرال از میشیگان اگر آنها حرکت رو به جلو با یک پست الکترونیکی-در رای گیری طرح است. مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد سوال خبرنگار در مورد این مسئله پس از صرف چند دقیقه با شرح مناجات فرضی پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات نمونه بدون ارائه مدرکی که چنین تخلف رخ داده است.

“چه کسی می داند که امضای آن ؟ چه کسی می داند که آن را به خانه خود را ؟ چه کسی می داند که اگر آنها نمی دزدان دریایی ؟ ” او گفت:. “بدیهی است که وجود دارد رفتن به تقلب. ما نه بچه ها.” اما تهمت کاهش یافته است به آنچه وجوه او ممکن است از خودداری از میشیگان.

بعد در حالی که تور Ford Motor Co. گیاهی است که تا به حال تبدیل شده به دستگاه تنفس مصنوعی و ماسک تولید مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند به پوشیدن ماسک نادیده گرفتن درخواست میشیگان مقامات پیش از سفر خود. وقتی پرسیده شد که در مورد انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او عینک یک ماسک در یکی دیگر از منطقه که در آن آنها آن را ترجیح داده است.” او سپس حذف آن را در عمومی بخشی از تور از آنجا که او گفت: “من نمی خواهم به را فشار دهید لذت بردن از دیدن آن است.”

رئيس جمهور در بازدید از آخرین تهمت سری از تلاش برای خارج شدن از واشنگتن به عنوان او تلاش می کند را به نفع خود بیش از حمایت دولت خود را از دست داده و از شیوع کروناویروس که کشف و ضبط شده جهان برای ماه می باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن هدف این است که برای قرار دادن یک نور افکن در مشارکت بین دولت و شرکت های خصوصی که خود را دگرگون خطوط مونتاژ به نفع کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران است.

او ساخته شده است که مشابه نوسانات از طریق متحده مانند پنسیلوانیا که در آن او تور یک تجهیزات پزشکی کارخانه و آریزونا که در آن او با بررسی یک کارخانه ساخت ماسک.

اگر چه بازديد رسمی کاخ سفید در حوادث آنها در زمان گرفته شده در ویژگی های یک 2020 کمپین تجمع با مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا راک آهنگ ها وافغان از سخنرانان قبل از او می گوید. او همچنین با استفاده از رویدادها برای حمله به رقبای سیاسی خود از جمله احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن با مگس کش زدن و کردن منتقدان و متهم شدن رئیس جمهور در واکنش به آرامی در مراحل اولیه coronavirus و عدم سرعت ارائه تست و تجهیزات پزشکی.

میشیگان — مانند کشورهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید کرده است به تازگی یک دولت مهم در سال 2020 برای رئیس جمهور تهمت و او به دقت برنده در سال 2016. او در حال حاضر نظر سنجی در پشت بایدن در دولت است.

میشیگان بوده است در میان سخت ترین ضربه متحده در طول شیوع کروناویروس با یکی از بزرگترین caseloads و مرگ در مجموع همراه با نرخ بیکاری 22 درصد — بالاتر از بیکاری کشور رقم 14.7 درصد است.

آفریقایی آمریکایی جامعه متحمل فشار از همه گیر برجسته دولت نژادی و نابرابری. آمریکایی های آفریقایی تبار به نمایندگی از 40 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در میشیگان حتی اگر آنها حساب برای کمتر از 14 درصد از کل جمعیت.

فقط به عنوان دیترویت کارخانه های افزایش طول بحران لحظه به ساخت بمب افکن و تانک در جنگ جهانی دوم, فورد Rawsonville اجزای گیاه همکاری با جنرال الکتریک بهداشت و درمان برای تولید هزاران هواکش مورد نیاز برای کمک به بیماران تلاش برای تنفس به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

“رئیس جمهور تهمت می خواهد به جشن این کارگران و بی روح و تعهد در خط مقدم این جنگ برای نجات زندگی” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت: پیش از سفر.

تلاش شد بخشی از یک تلاش در سراسر کشور به سطح شیب دار بالا ونتیلاتور تولید پس نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی هواکش برای مطابقت با افزایش coronavirus بیماران. این ها رو ذخیره است که منجر به در حال حاضر یک نقطه از غرور و افتخار برای دولت است. رئیس جمهور است و خود را به نام “شاه از هواکش” و برنامه ریزی برای ارسال برخی از ماشین های گران قیمت به کشورهای دیگر در مواجهه با کمبود. این Rawsonville کارخانه وعده داده است به تولید 50,000 هواکش ژوئیه 4.

در عین حال این بازدید که بدون جنجال.

در روزهای منتهی به آن سوال مطرح شد در مورد اینکه آیا یا نه رئیس جمهور می پوشیدن ماسک در حالی که تور تسهیلات به عنوان فورد گیاه نیاز به دلایل ایمنی. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تصمیم به پوشیدن ماسک در سفر هفته گذشته به تجهیزات پزشکی کارخانه در پنسیلوانیا است.

فورد در ابتدا منتشر شد بیانیه ای گفت این گیاه اطلاع کاخ سفید از آن ماسک مورد نیاز و سپس بعد از روشن تصمیم خواهد بود سمت چپ به کاخ سفید است. میشیگان دادستان سپس نوشت: در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور گفت: آن او بود “مسئولیت حقوقی” به پوشیدن لباس های محافظ در صورت پوشش داده شده فعلی در دستور دولت است.

“من می پرسند که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش” نوشت: دادستان کل دانا Nessel.

در روز پنج شنبه فورد با صدور بیانیه ای گفت: مدیر عامل شرکت بیل فورد “تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک هنگامی که او وارد شدند” و این که رئیس جمهور پیروی “در طول یک مشاهده از سه فورد GTs از بیش از سال است.”

این بیانیه افزود: “رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

رئیس جمهور همچنین lobbed سیاسی نارنجک در میشیگان رهبران دموکرات در اوایل این هفته.

در چهارشنبه تهمت و تهدید به خودداری از بودجه فدرال از میشیگان پس از آنکه دولت بدون شواهد از “غیر قانونی” ارسال رای غیابی به رای دهندگان.

“این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

بعد او اصلاح خود را به صدای جیر جیر — دولت ارسال فقط در برنامه های کاربردی به صورت غیابی نه واقعی آراء — و گفت: آن را نمی ممکن است لازم به خودداری از هر گونه وجوه. اما او هنوز هم ابراز خشم بیش از دولت استراتژی در پنجشنبه ادعا و بدون شواهد و مدارک در نقاط مختلف است که این امر منجر به تقلب.

“ما نمی خواهیم هر کسی که به انجام پست الکترونیکی-در برگه های رای گفت:” قبل از ترک کاخ سفید است. “در حال حاضر اگر کسی به پست الکترونیکی آن در چرا که آنها بیمار یا راه را از آنجا که آنها زندگی می کنند در کاخ سفید و آنها را به رای دادن در فلوریدا و نمی شود آنها را در فلوریدا و وجود یک استدلال برای آن که خوب است.”

در این بازدید رئیس جمهور نیز می آید در پر بار برای دولت به عنوان Midland County واقع در شمال دیترویت فاجعه بار جاری شدن سیل است که هزاران نفر مجبور به تخلیه خانه های خود. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه را شامل نمی شود مراجعه به ویران منطقه است. و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دعوت به دیدار با رئیس جمهور در حالی که او بر روی زمین در میشیگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ارائه شده اطمینان داد که دولت فدرال پشتیبانی محلی بازیابی از جمله با سازمان مدیریت اضطراری فدرال کارکنان.

“ما قرار داده اید ما بهترین مردم را به میشیگان و ما با استعداد ترین مهندسین و طراحان” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از ترک برای دولت است. “ما به دنبال در سیل. ما باید مردم ما از سپاه مهندسان ارتش وجود دارد ما FEMA وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اشاره کرد به او گفته بود با Whitmer روز قبل از.

“ما بسیار خوب درک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Whitmer یک دموکرات بوده و در دو بخش ملی و ویژه در ماه های اخیر به دلیل پاسخ به کروناویروس بحران است. توجه به یکباره او را به سمت بالای لیست به بایدن را در حال اجرا همسر, اما آن را نیز قرار داده و او را در مغلوب ساختن پیشی جستن تیررس. او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این گیر و در عوض تهمت به اندرز او را بر دولت سخت stay-at-home سفارشات.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن حتی egged معترضان در میشیگان در توییتر تماس با آنها را به “آزادی میشیگان.”

کمیته ملی حزب جمهوری خواه نیز تجدید حمله Whitmer در روز پنج شنبه تنها چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن چپ کاخ سفید انفجار یک ایمیل با موضوع خط: “از کجا است Whitmer???”

“Whitmer بوده است در نزدیکی حضور ثابت در تلویزیون ملی تستها به VP با وجود این ادعا به صرف ‘100% از انرژی و تمرکز در میشیگان” این ایمیل به عنوان خوانده شده در حالی که شعار لوازم پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت حمل شده به دولت در طول این بیماری همه گیر.

Whitmer اعلام کرده است قصد دارد به استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات در بخش هایی از دولت جلوتر از آخر هفته روز یادبود.

رئیس جمهور تهدید و نکات سیاسی تبدیل شد و علوفه پیش از سفر.

“در پی فاجعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به ما نشان داد که او را تهدید به جلو و بودجه فدرال و تشویق بخش” بایدن در بیانیه ای گفت. “میشیگان است که در مبارزه از زندگی خود را به عنوان آن جنگ این بیماری همه گیر و جاری شدن سیل فاجعه و در حال حاضر بیش از هر زمان رهبری و همدلی مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>