صدای شیپور شیپور خاموشی اقدام سیاست داخلی رئیس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام Derek Lyons سر از اقدام کاخ سفید در سیاست داخلی با توجه به چهار نفر آشنا با این تصمیم از جمله دو مقامات کاخ سفید.

لیون است در حال حاضر کاخ سفید, کارکنان, وزیر با نفوذ اما تا حد زیادی ناشناخته نقش حمل اسناد و مدارک تهمت می بیند از جمله کسانی که از رئیس جمهور نشانه. لیون است انتظار می رود برای حفظ این شغل زمانی که او موفق جو Grogan به عنوان مدیر داخلی شورای سیاستگذاری با توجه به دو مقامات کاخ سفید. Grogan به تازگی اعلام کرد استعفای خود را.

لیون یک وکیل شروع به کار خود را به عنوان یک کارمند قانون به برت Kavanaugh زمانی که دادگاه عالی عدالت هنوز یک قاضی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر. او بعد از کار در کاپیتول هیل و جب بوش را به ریاست جمهوری 2016 اجرا قبل از پیوستن به کاخ سفید است. لیون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. کاخ سفید نیز پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

آینده سیاست داخلی رئیس — مغلوب ساختن پیشی جستن سوم است که انتظار می رود نقش مهمی در رئيس جمهور در تلاش برای بازگشایی این کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر. اگر تهمت برنده دور دوم در ماه نوامبر DPC سر خواهد کمک به شکل دادن به سیاست اهداف از 100 روز اول یک معیار برای یک رئیس جمهور به نمایش گذاشتن اولویت های خود را.

در طول سال خود را-به علاوه به عنوان DPC سر Grogan ظهور به عنوان یک تاثیر گذار شکل در اکثر کلیدی مراقبت های بهداشتی سیاست از جمله قیمت گذاری مواد مخدر و تلاش برای ممنوعیت “تعجب” صورتحساب های پزشکی.

سابق top رسمی در دفتر مدیریت و بودجه Grogan اخیرا شده است کمک کاخ سفید در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. او تحت فشار قرار دادند و او در اتاق را شامل می شود در تصمیم گیری های بیش از مسائل مانند تست کمبود گهگاه مبارزه با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. به عنوان یک نتیجه, برخی از مقامات بهداشتی باید سرزنش Grogan برای یک سری از آسیب رساندن نشت در مورد آذر رهبری در طول این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>