رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در شب جمعه که Rep. علامت مراتع را تبدیل به جدید کاخ سفید رئیس ستاد چشمگیر reshuffling از دستیاران ارشد خود را در میان رشد coronavirus بحران مؤثر در ایالات متحده و جهان است.

مراتع محافظه کار جمهوری خواه کارولینای شمالی که به سرنگونی یک جمهوری خواه بلندگو در نظر گرفته خلاص شدن از دیگری تحت فشار قرار دادند و تهمت به یک فاجعه خاموش کردن دولت بیش از بودجه خود را در مرز دیوار خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم رئیس ستاد در بیش از سه سال در دفتر.

میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد برای 14 ماه گذشته تبدیل خواهد شد ایران به ایرلند شمالی است.

آن را بیشتر قابل توجه نوبه خود برای 60 سال مراتع که در چشم مخالفان او چند شرایط برای این پست علاوه بر استعداد برای اختلال انسداد و مبهم و تاریک کردن. در عین حال برای جمهوری خواهان او را به مبارزه برای — خانه آزادی حزبی که او بنیانگذار و مغلوب ساختن پیشی جستن — بهتر وجود دارد مدافع یا استراتژیست را در کنار خود.

صعود به کاخ سفید رئیس ستاد اوج سر خوراکی-افزایش مراتع اعلام کرد که در ماه دسامبر بود که او بازنشسته در پایان این مدت در کنگره است. مراتع بود و اولین انتخاب در سال 2012 تشکیل آزادی حزبی با تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) در سال 2014 بود و مردی که رفت به طبقه به دنبال حذف جان بونر از speakership در تابستان 2015.

“علامت گذاری به عنوان مراتع هوشمند است, وفادار, a true patriot. او یک مرد خوب و بهترین دوست من,” اردن گفت در توییتر دنبال برگ برنده را اعلام. “نمی توانست برداشت هر کسی بهتر برای این کار است.”

“علامت گذاری به عنوان مراتع شده است و یک مدافع قوی برای رئیس جمهور و “امریکا و اولین دستور کار از شروع” اضافه شده خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.). “تبریک علامت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره مراتع’ کار جدید در یک سخنرانی به اهدا کنندگان در روز جمعه شب در فلوریدا سخن گفت و به شدت از او با توجه به دو شرکت کنندگان. رئیس جمهور خطاب به حضار گفت که مرغزار می تواند “من جیمز بیکر.”

وجود گمانه زنی های گسترده که مرغزار می توان شنود گذاشته به جای Mulvaney زیر کارولینای شمالی حزب جمهوری خواه اعلام کرد که او نمی خواهد در حال اجرا برای انتخاب مجدد. اما مراتع را تکذیب کرد در این زمان او تا به حال چشم خود را بر بالای کاخ سفید شغل کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن حال شده است با توجه به جایگزین Mulvaney در طول چند ماه گذشته و شروع به بحث در مورد حرکت جدی در چند روز گذشته از جمله مشاوره متحدان در کاپیتول هیل در مورد اینکه آیا برای سرنگونی Mulvaney و جایگزین کردن او با مراتع با توجه به توافق قانونگذاران و دستیاران.

در Mulvaney شده بود تا حد زیادی کنار در بسیاری از تلخ استیضاح مبارزه است. به بسیاری از جمهوری خواهان Jared کوشنر — ارشد مشاور ریاست جمهوری و تهمت و پسر-در-قانون — پدید آمده است به عنوان دومین قدرتمند ترین رقم در کاخ سفید پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

به تازگی کارکنان کاخ سفید تا به حال فکر کرده اید که بخش خصوصی در مورد Mulvaney حرفه ای برنامه پس از او انجام شده بود یک مقدار گسترده ای از سفر و دیده شده بود در اطراف بال غربی به عنوان اغلب. یکی دیگر از نشانه های ثبتشده از کاهش وضعیت خود اختصاص صندلی در اخیر عروسی در کاخ سفید و مشاوران و استفان و کتی میلر: Mulvaney نمی شد نشسته در همان جدول مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک واقعیت اشاره کرد زیادی در کادر از دستیاران کاخ سفید در حضور.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مراتع چندین بار در هر روز و مشورت با او را در یک طیف گسترده ای از مسائل است. مثلا مراتع با حضور در جلسه با مجلس نمایندگان و سنا توافق رهبران در اوایل این هفته در دفتر بیضی به بحث در مورد با عبور نمود از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند.

و در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح حماسه مراتع یکی از سرسخت ترین مدافعان در تلویزیون است که یک مزیت بزرگ برای یک رئیس جمهور که جوایز تلویزیون-دوربین-آمادگی بالا تقریبا تمام دیگر صفات.

اگر چه آنها تا به حال هیچ رابطه ای قبل از اجرا خود را برای کاخ سفید هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016 مراتع تبدیل به رئیس خود را مدافع و استراتژیست یک مرد که سعی در کانال های پوپولیستی خود غرایز به قانون. او اغلب ارائه شده خود را به رئیس جمهور به عنوان رئیس سابق پل رایان فویل.

در پایان 2018 زمانی که رایان تلاش برای متقاعد کردن تهمت برای جلوگیری از تعطیلی دولت بیش از بودجه برای دیوار در مرز با مکزیک مراتع خواست او را به موضع قوی است.

“آن است که رفتن به تصمیم می گیرید چه چیزی اتفاق می افتد در دو سال آینده در این دولت است. پس از آن بزرگتر از دیوار” مراتع گفت: در مورد خاموش شدن در یک مصاحبه برای “تپه به مرگ در” یک کتاب توسط جیک شرمن و آنا پالمر در مورد کنگره در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر نانسی برنده او کنترل دو سال آینده و او آن را می داند. و اگر نانسی برد و او کنترل دو سال آینده رئیس جمهور می داند که. … ما در حال تلاش برای کشف کردن که رفتن به قدرتمند ترین فرد در واشنگتن و خط پایین این است که هر دو برای رفتن به نانسی پلوسی و یا آن را برای رفتن به Donald J. Trump. و این چیزی است که این پایین می آید.”

در بسیاری از مراتع است که یک زمین مناسب برای انتخاب رئیس جمهور است. هر رئیس ستاد سعی در تغییر مسیر رئیس جمهور تکانه ها یا تغییر در راه او. مراتع را در برخی از راه, مثل وزیر امور خارجه مایک Pompeo — یک دستیار که تلاش می کند تا به درک آنچه رئیس جمهور می خواهد و به نظر می رسد به کمک به او رسیدن به آن را از طریق هر وسیله ممکن است.

در طول نزدیک به yearlong تصدی در غرب بال Mulvaney تلاش برای آوردن تداوم به کارکنان roiled مکرر پرسنل تغییرات. او اقدام به تقویت روحیه با نصب یک دستگاه پاپ کورن در دفتر کار سوئیت و او مطمئن ساخته شده به Ivanka Trump و کوشنر بسیار بیشتر انحراف در دولت از سلف خود ژنرال جان کلی بود.

اما حتی این بی بند و مداخله نگرش ‘اجازه تهمت تهمت بود به اندازه کافی برای نگه داشتن او در کار خود را در دراز مدت.

رئیس جمهور در نهایت خسته از Mulvaney فقط به عنوان او تا به حال با کلی و اولین رئیس ستاد Reince Priebus همه از آنها حمایت بسیار سبک مدیریت متفاوت است.

Mulvaney بود به خصوص افشای پیگیری آمریکا برای خرابکاری در روند استیضاح به عنوان تهمت به جای تکیه بر دیگر کاخ سفید مشاوران و خارج از متحدان خود را به درایو توهین آمیز علیه دموکراتها پرس و جو. روشن بود که در پایان دسامبر 2019 که Mulvaney احتمال ترک کاخ سفید پس از این مجلس با استیضاح محاکمه به پایان رسید و موشکافی شدید در غرب بال فروکش کرد.

Mulvaney وارد در غرب گرا در Dec. 2019 به عنوان ‘اقدام’ رئیس ستاد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم انتخاب برای این کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در نظر گرفته شده برای موقعیت نیک Ayers, معاون رئیس جمهور, مایک پنس سابق رئیس ستاد کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی و مراتع.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا کار ارائه شده بداهتا به Mulvaney در اواخر بعد از ظهر جمعه در جلسه ای در کاخ سفید اقامت هنگامی که دو تن از آنان در برنامه ریزی برای رفتن بیش از بودجه مسائل از جمله بودجه برای مرز دیوار. Mulvaney پذیرفته شده اما هرگز قادر به رها کردن ‘بازیگری’ از عنوان خود را.

اگر چه او موفق به تصویب برخی از سیاست محافظه کار برنده در حاشیه کاخ سفید و سیاست را چند محافظه کارانه فکر دستیاران به کاخ سفید او نیز چند اشتباه جدی در طول تصدی خود از جمله دفاع از طولانی ترین تعطیلی دولت در تاریخچه و دادن یک فاجعه نشست خبری در اوکراین رسوایی که تنها ارائه علوفه برای دموکراتها تحقیقات.

قبل از او رئیس ستاد کار Mulvaney خدمت به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه و سرپرست از مصرف کننده حمایت مالی اداره است. او پیوست تهمت تیم در ماه دسامبر سال 2016 به عنوان برگ برنده را انتخاب کنید برای بودجه مدیر حتی اگر او تا به حال نشده آوازی طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات.

مراتع’ استعفای از خانه باز خواهد شد تا خود را به غرب کارولینای شمالی خانه صندلی تنها چند ماه قبل از انتخابات امسال. بازنشستگی خود را در ماه دسامبر گذشته — تنها چند روز قبل از آخرین مهلت تشکیل پرونده برای اجرا به صورت صندلی — roiled دولت اوباما در صحنه سیاسی با برخی از جمهوری خواهان بینی او ممکن است بهنگام خود را اعلام مانع قانونگذاران ایالتی از در حال اجرا و سود مورد نظر خود را جایگزین یک شارژ مراتع مورد مناقشه است.

Meridith McGraw, Alex Isenstadt, Steven شپرد و متحد Mutnick کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de