صدای شیپور شیپور خاموشی یک بار تبعید 29 ساله دستیار به او کمک کند پاکسازی دشمنان و ناظران از دولت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

حتی در میان همه گیر جهانی و فروپاشی اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شارژ جلوتر بر روی ماموریت خود را برای پاکسازی دولت از ناظران که وظیفه افشای زباله های تقلب و سوء استفاده است. و به عنوان او می رود در مورد این ماموریت او با تکیه بر یک 29 ساله وفادار پس از تبعید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای گزارش مشکل قمار و همچنین به عنوان یک کادر از محافظه کار آتشپاره ایی که باید تغذیه خود را پارانویا که دولت کاریریستها در حال تلاش برای نابود کردن او.

اوایل این ماه ناروا اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی که خواسته شده بود برای رسیدگی به ناشناس whistleblower شکایت سال گذشته است که باعث شده رئیس جمهور را استیضاح در دست آمریکا. روز دوشنبه رئیس جمهور استفاده روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید به ابجو بد و کم مایه در کریستی گریم های وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل پس از خواسته بودن در مورد او گزارش مستند “شدید کمبود تست لوازم” در برخی ایالات متحده بیمارستان در طی coronavirus بحران است. در روز سه شنبه این خبر را شکست که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال جایگزین گلن خوب یک اقدام پنتاگون بازرس کل که تا به حال اختصاص داده شده برای نظارت بر 2 تریلیون دلار در coronavirus امداد پول است.

این اقدامات فقط آغاز از مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به بازسازی بسیاری از دولت فدرال با انتصاب مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت هواداران از جمله به بازرس کل پست چهار اداره منابع می گویند. و آنها منعکس کننده درجه که رئیس جمهور وسواس با پالايش و بدنام خود را درک دشمنان در درون دولت همچنان به تحریک و تشجیع او حتی در حالی که کاخ سفید در تلاش برای پاسخ به کروناویروس شیوع بیماری و افزایش تعداد مرگ و میر در سراسر کشور است.

برای این کار تهمت است به طور فزاینده تکیه بر فراز کاخ ریاست جمهوری پرسنل دفتر (PPO) به رهبری اخیرا rehired تهمت دستیار جان McEntee. در دو ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و McEntee باید در مورد موضوع جایگزینی بازرسان general—یک تعداد که نامزد نیاز به تصویب سنا همراه با انواع دیگر موقعیت خود را در دولت فدرال است. رئیس جمهور روشن ساخته است که او مصمم است در مورد سرعت پر کردن این پست (وجود بیش از 70 چنین ناظران در سراسر دولت) با کسانی که بیشتر به او و برکناری انتصاب او اغلب baselessly lambasts به عنوان “فاسد” به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

McEntee تهمت سابق ریاست جمهوری در بدن مرد و یک کمپین 2016 کهنه کار اخراج شد و دو سال پیش از کار کاخ سفید پس از آن رئیس ستاد جان کلی گزارش شده برای بیش از حد آنلاین قمار عادت و مرتبط با مسائل مالیاتی که تا به حال مانع او را از گرفتن امنیتی مناسب ترخیص کالا از گمرک.

IGs قرار نیست به کارکنان سازمان نسبت ناروا. اما روشن است که رئیس جمهور فکر می کند که آنها باید… این چیز عجیب و غریب.

هنوز هم او با توجه به یک فرود نرم در سال 2020 تهمت مبارزات انتخاباتی باقی ماند و محبوب توسط رئیس جمهور تهمت و خانواده و ارشد تهمت کارکنان در نظر گرفته که او را بخشی از “اصل” یک اصطلاح محبت استفاده می شود برای توصیف دیرین خواص و مشاوران. در اواخر سال گذشته گزارش شد که McEntee خواهد سر به کاخ سفید برای او جدید فرفره با کلی طولانی خارج از تصویر. و او با توجه به گسترده حکم با برگ برنده هنگامی که او وارد نیروی انسانی با کسانی که او مورد اعتماد از جمله کالج ارشد به عنوان یکی از معاونان رئیس.

حتی در آن دسته از “اصل” رئیس جمهور views McEntee به عنوان یکی از مورد اعتماد ترین lieutenants و به طور خاص وظیفه او را با یک نقطه در کارکنان تصفیه برای حداقل بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول ، و McEntee طول می کشد به درک بی وفایی به رئیس جمهور فقط به عنوان شخصا و یا شاید بیشتر از آن از رئیس جمهور خود را. بر خلاف تهمت که می تواند یار با دموکرات ها و خبرنگاران و حتی به عنوان او برنامههای آنها برای عموم McEntee ندارد خاموش سوئیچ کسانی که می دانند او می گویند.

“هجوم مطبوعات است که مد روز در Trumpworld اما بسیاری از مردم آن را تقلید می کنی. نه جانی. او واقعا معتقد است تنها دستور کار است که مصرف پایین مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سابق کاخ سفید رسمی.

کار انجام شده توسط رئیس جمهور McEntee و دیگر مقامات بالا را آغاز کرده است ارسال تکان طریق مختلف سازمان های فدرال و ادارات. دو مقام با آگاهی از وضعیت بگویید روزانه وحش است که مشاهده آنها کاخ سفید را به تلاش برای هدف قرار دادن بازرسان به طور کلی به عنوان بخشی از یک جریان مبارزات انتخاباتی برای ریشه کن کردن افراد تصور می شود بی وفا به مغلوب ساختن پیشی جستن. “IGs قرار نیست به کارکنان سازمان نسبت ناروا” یکی دیگر از ایالات متحده به مقام گفت. “اما روشن است که رئیس جمهور فکر می کند که آنها باید… این چیز عجیب و غریب.”

به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای جمع آوری اطلاعات در گفته بی وفا دولت مقامات McEntee است با اتکا در خارج مشاوره و تحقیقات از فعالان محافظه کار و مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان که در مورد بازرسان کل و مقامات ارشد به نگاه به منابع اضافه شده است. McEntee را نیز رسیده به دفاتر توافق قانونگذاران در کاپیتول هیل برای راهنمایی یکی از این مقامات گفت.

پالايش بازرسان به طور کلی نشان می دهد که کافی سرسپردگی به ناروا بوده است دیرین وسواس چند کلید تهمت متحدان. ناگهانی یک جناح راست فعال شبکه به رهبری فعال Ginni توماس دیوان عدالت کلارنس توماس ” همسر تحت فشار قرار دادند تا یادداشت به رئیس جمهور با پیشنهادات خود را برای او چگونه می تواند به بازسازی دولت فدرال توسط نیروی انسانی آن را به دسته شمشیر با مغلوب ساختن پیشی جستن malaysia. تونی شیفر یک سرهنگ بازنشسته و عضو تهمت 2020 رسانه های مشورتی هیئت مدیره ارسال شده به توییتر گفت: “خوب & اتکینسون در حال پشتوانه عمیق دولت… همه آنها نیاز به جا شود.”

و تام Fitton که هلمز جناح راست دیده بان گروه قضایی سازمان دیده بان کمک آن طرح دعوی در دادگاه در ماه دسامبر خواستار ایمیل ها و متون از اتکینسون. Fitton یک مهمان عادی در برخی از فاکس نیوز نشان می دهد که تهمت اغلب ساعت و از آن او طول می کشد نشانه. پرسید: اگر او می خواهم در ارتباط با بوده است PPO یا هر کس دیگری در کاخ سفید Fitton انرا تایید یا رد “هر گونه گفتگو با کاخ سفید است که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق افتاده اند” اما گفت که در یک مصاحبه کوتاه در روز پنج شنبه که این نظر است که “رئیس جمهور تهمت باید آتش تمام IGs او را تعیین کند.” Fitton اضافه شده است که آن را خود بخوانید که رئیس جمهور می خواهد “خون تازه” و سزاوار به مدیریت کارکنان با بازرسان کلی که “بیشتر در هماهنگی با او و کسانی که به عنوان مهاجم به عنوان او است.”

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است که egged برای پیدا کردن “خون تازه” دیگران را در خود رشد عصبی در مورد برش از یکی از چند بالقوه ساز و کارهای نظارتی هنوز هم در وجود است. برکناری از اتکینسون در خصوص سوالات مطرح شده در مورد رئیس جمهور فکر و انگیزه در یکی از بدترین بیماری های همه گیر جهانی در تاریخ است.

بیش از گذشته چند روز رئیس جمهور کشیده شده موشکافی از دموکرات و جمهوری خواه قانونگذاران در کنگره از جمله سناتور. چاک Grassley (R-IA) که خواستار پاسخ از کاخ سفید در مورد اینکه چرا اتکینسون از کار اخراج شد. و این موضوع ممکن است پایان ندارد وجود دارد. دموکراتیک مشاور آشنا با این وضعیت گفت: روزانه وحش که چندین کمیته در روند استراتژیسازی در نظارت تلاش های مربوط به ناروا تلاش برای پاکسازی دولت را بالا ناظران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>