DES MOINES—در یک شب سرد در آیووا هزار بسته بندی شده به یک عرصه به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن یک رالی هشدار در برابر “رادیکال سوسیالیست دموکرات راست پایین خیابان.”

“ما در حال رفتن به برنده بزرگ ایالت آیووا. از آن خواهد شد یک تاریخی لغزش,” او گفت:. “اگر ما برنده مزارع خود را در حال رفتن به جهنم, من می توانم به شما بگویم که در حال حاضر!”

و پس از آن رفت و به عنوان پتانسیل دموکراتیک رقبای رهبری به این مهم آخرین روز از آیووا اولیه کمپین تهمت لگد به عقب و اجازه دهید شل در یک علامت تجاری هرزگرد رالی ترکیب برخی از های اخیر دستاوردهای, مانند جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق با greatest hits مانند 2016 انتخابات و قصه های مرگبار مهاجران غیر قانونی در حالی که همه شکایت در مورد استیضاح محاکمه شد که در جریان به عنوان او صحبت کرد.

در حالی که او نام بررسی چهار دموکرات که در حال حاضر پیشرو در پای صندوق های رای در آیووا—”دیوانه برنی” سناتور. برنی ساندرز (T-VT) “پوکاهونتاس” سناتور. الیزابت وارن (D-MA) و “بوت-Edge-لبه” سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg—او بارها و بارها در زمان هدف در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن چندین بار بازگشت به سوال خود حدت ذهنی.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بایدن برای گیج کننده آیووا و اوهایو—یک اشتباه او در نوامبر سال 2019.

“او همیشه می شود به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چند بار او آن را از دست رفته. او در آیووا او می گوید: عالی بود در ایالت اوهایو. آنها می گویند جو شما در آیووا. شما نمی توانید انجام دهید که. مهم نیست که چگونه بزرگ شما صحبت می کنند. اگر شما در حال وینستون چرچیل اگر شما اشتباه را که در آغاز گفتار خود آن را بیش از است.”

حرکتی به دوربین او افزود: “آنها را کاملا نابود می کنید. شما نمی توانید انجام دهید که. خواب آلود جو.”

بعد از بازگشت او به بایدن دوباره اعلام کرد که آن را “بیش از” برای معاون سابق رئیس جمهور.

“خواب آلود جو حتی نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. صادقانه میگویم که پسر فقیر است و بنابراین از دست داد. آن را بیش از برای او مدت زمان طولانی پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه. “در حال حاضر آن را بیش از.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند به عنوان استیضاح محاکمه محور در فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین چرخ دنده ها به صورت محوری رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه به اجازه می دهد شاهد به شهادت.

برای بسیاری از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به کارگردانی هواداران خود توجه هر نقطه اما وجود دارد.

به حدی وجود دارد که موضوع آن به هشدار در برابر سیاست های سوسیالیستی که رقبای خود را پیاده سازی اگر انتخاب شود.

“مردم خوب آیووا تا به حال یک صندلی ردیف جلو به دیوانگی و جنون کاملا بیمار چپ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از راه اندازی یک بار دیگر به یک مناجات از پیش بینی ها در مورد همه چیز دموکرات ها را دور باید آنها افزایش بازگشت به قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را لمس تنها لحظه ای در استیضاح اما ابراز اطمینان کرد در نتیجه.

“هیچ که نمی خواهد کار,” او گفت:. “سازمان دیده بان. فقط تماشا کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de