مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حرکت به قراضه برای حمایت از جامعه بیماران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به قراضه اوباما-دوران سیاست است که محافظت LGBTQ بیماران از تبعیض هشدار دهنده بهداشتی که کارشناسان هشدار می دهند که نظارتی عقبگرد می تواند آسیب پذیر مردم در طول یک بیماری همه گیر.

وزارت بهداشت و درمان نزدیک به نهایی آن طولانی-توسعه بازنویسی Obamacare بخش 1557 شرط که منع مراقبت های بهداشتی تبعیض بر اساس جنسیت و هویت جنسیتی. دولت قانون نهایی در روز پنج شنبه منتشر شد که در DOJ, یک گام به سمت عموم و انتشار قوانین و مقررات در روزهای آینده گفت: مردم با آگاهی از انتظار حکومت. کاخ سفید روز جمعه صبح نیز به روز رسانی نظارتی داشبورد نشان می دهد که حکومت تحت بررسی است. طرفداران ترس است که آن را اجازه می دهد بیمارستان ها و بهداشت کارگران به راحتی تبعیض علیه بیماران بر اساس جنسیت یا گرایش جنسی.

دولت اوباما نقل مکان کرد و برای ایجاد آن عدم تبعیض حمایت در پاسخ به طرفداران و کارشناسان بهداشت که گفته است که تجاوز بيماران در حال تبدیل شده به دور از مراقبت های لازم و یا ترس از به دنبال آن است. گسترده حکومت نیز ارائه شده خاص برای حمایت از تغییر جنسیت بیماران برای اولین بار و توسعه یافته برای حمایت از زنانی که سقط جنین. اما یک قاضی فدرال در سال 2016 مسدود کسانی که حمایت پس از طرح دعوی در دادگاه از گروه های مذهبی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور پیوسته کار می کرد به تضعیف حکومت قبل از آن می تواند اثر کامل.

در سال گذشته پیشنهاد وزارت بهداشت همچنین پیشنهاد تغییراتی که رفت و بیشتر از به سادگی عقب جدید اوباما, حمایت, حرکت, برای از بین بردن مشابه nondiscrimination حمایت برای تجاوز بيماران موجود در قوانین و مقررات دیگر.

“اگر حکومت نهایی است هر چیزی مانند قانون پیشنهاد شده HHS است اتخاذ تغییرات است که می تواند مضر در بهترین زمان اما که بی رحمانه ای به خصوص در میان همه گیر جهانی است که به طور نامتناسبی آسیب پذیر جوامع و تشدید نابرابری” گفت: کتی کیت, یک وکیل و استاد دانشگاه جورج تاون که دنبال حکومت.

HHS کاهش یافته است به نظر امکان در انتظار حکومت و یک دولت رسمی گفت که بدون حمایت به “قراضه” با توجه به این که تگزاس قاضی نی اوکانر پرتاب اوباما-دوران سیاست های سال گذشته است.

“یک دادگاه فدرال است خالی از هویت مفاد مقررات و ما مطیع که حکم دادگاه” یک HHS سخنگوی گفت. “ما نمی نظر در rulemaking روند و مراجعه شما به عمومی اخیر براده های ساخته شده توسط وزارت دادگستری قبل از دیوان عالی کشور در مورد آنچه به منزله تبعیض جنسی تحت حقوق مدنی قوانین.”

وزارت بهداشت بالا, حقوق مدنی, رسمی نیز در دفاع از این دولت رویکرد به جمعیت های آسیب پذیر. “همانطور که ما نشان داده اند در اخیر ما تلاش برای محافظت از افراد از ناتوانی و تبعیض سنی در طول همه گیر HHS را با شور و نشاط اجرای حقوق مدنی قوانین که توسط کنگره تصویب حين و بعد از هر rulemaking,” راجر سورینو این HHS حقوق مدنی ارشد در بیانیه ای گفت:. او افزود که دولت اوباما “کاهش یافته است به رسمیت شناختن گرایش جنسی به عنوان یک حفاظت شده تحت دسته Obamacare و HHS پیشنهاد به ترک است که قضاوت دست نخورده” در سال گذشته قانون پیشنهاد شده. سورینو فعال منتقد اوباما-دوران عدم تبعیض قوانین قبل از پیوستن به دولت.

هر قانون صادر شده توسط برگ برنده دولت در جامعه حمایت می تواند در کوتاه زندگی می کردند. دیوان عالی کشور است به حکومت در مورد اینکه آیا حقوق مدنی قانون محافظت LGBTQ کارگران است که می تواند ایجاد یک چارچوب قانونی و نیروی مقامات بهداشتی به سرعت بازگشت به تخته رسم.

در ضمن طرفداران می گویند آنها نگران است که LGBTQ بیماران می تواند منصرف از به دنبال مراقبت در طول بحران بهداشت عمومی. لیبرال متمایل به مرکز آمریکا انتشار یافته است که 8 درصد از همجنسگرا و دو جنسی بزرگسالان و 29 درصد از فراجنسیتی بزرگسالان گفت: آنها تبدیل شده بود توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی.

“من واقعا می ترسم در مورد آنچه در آن به معنی برای, تست, برای درمان, برای مردم آسایش-به دنبال مراقبت” گفت: Sharita Gruberg که نظارت کلاه کار در LGBTQ جمعیت. “این بار ما می خواهیم مردم را به جلوگیری از به دنبال مراقبت و درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>