مغلوب ساختن پیشی جستن تیم وعده کافی تست برای بازگشایی, با وجود گزارش ها از کمبود

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت ایالات متحده به اندازه کافی coronavirus تست ظرفیت برای بازگشایی این کشور حتی به عنوان متحده می گویند که آنها در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

“ما بهترین دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان ارزیابی است که امروز ما باید یک مقدار کافی از تست برای دیدار با الزامات از مرحله یک بازگشایی اگر دولت فرمانداران باید انتخاب کنید برای انجام این کار” پنس گفت: در طول یک مطبوعاتی کاخ سفید جلسه اشاره به اولین قطعه از اداره ارشاد به استانها در مورد نحوه بالابر اجتماعی فاصله گرفته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که ایالات متحده به اجرا 3.78 میلیون آزمون تا کنون — “بیش از هر کشور دیگر.” او تبلیغ تلاشهای دولت به طور چشمگیری سطح شیب دار تا پس از تست اولیه rocky rollout در اولین ماه از شیوع کروناویروس.

با وجود افزایش اخیر در تست در سراسر کشور گسترده کمبود در تست مواد و نیروی کار مسائل را فلج متحده تلاش های گسترده آزمایش مردم است. بسیاری از کشورها به جای مجبور به جیره بندی آزمون با اولویت دادن به کسانی که در بیمارستان بستری هستند و جمعیت مانند افراد مسن در معرض خطر بالا.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان رئیس انجمن فرمانداران ملی گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در حال حاضر این است که “بدترین زمان ممکن” برای بازگشایی, و اشاره کرد که دولت باید به “صورت تصاعدی گسترش آزمایش ظرفیت” قبل از بلند کردن اجسام اجتماعی آن فاصله دستورالعمل.

کشورهای دیگر’ مقامات بهداشت عمومی نیز اذعان تست نیست و در سطح آن نیاز به بازگشایی این کشور هر چند در بسیاری از کشورهای در حال با توجه به مراحل آنها می توانند به بلند مستند سفارشات با خیال راحت و بدون گسترده تست.

“این کمبود در تست لوازم و کمبود PPE برای مردم انجام آزمایشات گفت:” مایک فریزر مدیر اجرایی انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی. “بزرگ وجود دارد قطع ارتباط با آنچه که کاخ سفید می گوید و آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین در متحده است.”

Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص اذعان کرد مسائل موجود با تست زنجیره تامین, اما گفت که آنها در حال اصلاح شود.

“من می دانم آنچه در آن به معنی زمانی که کسی به شما می گوید” شما باید آنچه شما نیاز دارید و شما به اطراف نگاه کنید و شما می گویند: “شاید شما فکر می کنم من باید چه چیزی نیاز دارم اما من واقعا از آنچه که من نیاز,'” Fauci گفت: در جلسه کاخ سفید. “بنابراین ما باید به شکل از چگونه ما نزدیک است که فاصله?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>