مغلوب ساختن پیشی جستن تیم توطئه کاهش مالیات و مقررات تعلیق به افزایش coronavirus بازیابی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه ترجیح داده به بازی تشویق کننده به جای حامل اخبار بد.

و او آماده به صرف هفته های آینده تشویق برای سریع اقتصادی جستن به عقب از coronavirus — راه اندازی طرح های جدید برای سرعت بخشیدن به بازیابی با وجود ناآرامی در میان کارشناسان بهداشت و درمان در مورد مقیاس تست مداوم نگرانی از بسیاری از کارگران و کسب و کار و مرگ و میر نگه می دارد که گرفتی خود انتظارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن لگد هفته با دو ساعت فاکس نیوز مجازی تاون هال برای اعتیاد به مواد مخدره اولیه بازگشایی اقتصاد در بیش از یک دوجین متحده حتی به خود کارشناسان بهداشت عمومی و مشاوران مطرح نگرانی های تازه در مورد ادامه گسترش و عدم شرکت کنترل بیش از Covid-19.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به باید یک سال بعد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از یادبود لینکلن. “ما در حال رفتن به رفتن به یک انتقال در سه ماهه سوم و ما در حال رفتن به دیدن چیزهایی اتفاق می افتد که نگاه خوب است. من واقعا بر این باورند که. من احساس خوبی از این مسائل است.”

این یک کلاسیک تقسیم صفحه نمایش لحظه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با رئیس جمهور با تکیه به شدت در اقتصادی پیام که نگرانی های بهداشتی اطراف جهانی همه گیر به نظر می رسد ثانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb هشدار داد یکشنبه بالقوه انفجار جدید موارد اگر متحده اجازه محل کار و مدارس یا دیگر مناطق عمومی به “اجازه گارد خود را.” گوتلیب تحویل یادآوری پیام به عنوان برگ برنده در بازگشت از تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید که در آن او بود احاطه شده توسط برترین مشاوران از جمله در قانون Jared کوشنر و شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow که در حمایت از رئیس جمهور اقتصادی فشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال آماده سازی یک پیشنهاد برای مالیات و تغییرات قانونی برای تقویت اقتصاد آن طور آزمایشی برنامه ای برای انتشار در پایان این هفته با توجه به مصاحبه با هشت سابق و فعلی ارشد دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید است.

رئیس جمهور صرف تعطیلات آخر هفته با وزن توصیه های خود را بالا مشاوران که در مورد سیاست اهرم کاخ سفید باید فشار به آب اقتصاد در سه ماهه سوم و چهارم — یک لیست توسط رئیس ستاد علامت مراتع کوشنر, Kudlow مشاور اقتصادی کوین Hassett و معاون رئیس ستاد کریس لیدل.

“رئیس جمهور مشتاق به چوپان این اقتصاد دوباره گفت: Bryan لانزا سابق top رسمی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. “آن را کنار یک دسته از غیرمنتخب دانشمندان و در حال حاضر او است که به دنبال در آن به عنوان یک فرصت برای انجام آنچه امریکا استخدام او را به انجام: عمل به عنوان مدیر عامل و راهنمای این توده بزرگ از بوروکراسی از طریق این زمان به چالش کشیدن.”

ترویج آینده رونق اقتصادی حمل خود خطرات سیاسی برای رییس جمهور و رییس coronavirus تلفات soars بالاتر از 60 ، 000 مردم — با هیچ واکسن انتظار می رود در ماه های آینده از بازگشایی. روز یکشنبه رئیس جمهور گفت: coronavirus پاسخ در نظر گرفته خواهد شد یک موفقیت اگر 80000 تا 90000 نفر در حال حرکت هدف پست پس از سیگنالینگ در هفته های اخیر یک تعداد مرگ در زیر سطح فعلی.

رئیس جمهور می بیند فوری اقتصادی عمل به عنوان مهم به عنوان ویرانی اقتصادی وسیعتر در سازمان دیده بان خود را. رشد اقتصادی سقوط کرده است از تیز قلاب در هزینه های مصرف کننده و سازندگان: میلیون ها نفر از کسب و کار از جمله رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی ها و هتل ها.

حدود 30 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در شش هفته. وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه منتشر خواهد شد آخرین اندازه گیری نرخ بیکاری کشور که Hassett هشدار داده است می تواند به عنوان بالا که 16 درصد نسبت به ماه مارس نرخ بیکاری از 4.4 درصد است. برخی از خصوصی انتظار می رود که این رقم به در آمده و نزدیک به 20 درصد است.

بسیاری از کسب و کار و کارگران در حال نیروبخش برای این بیماری همه گیر به سنبله دوباره پاییز امسال در کنار فصل آنفولانزا حتی به عنوان بسیاری از مناطق کشور در تلاش برای دریافت فاز کنونی شیوع بیماری تحت کنترل است. این نگرانی ها می تواند به جلوگیری از هر گونه تجدید حیات اقتصادی و یا ضربه زدن به بازار سهام سخت تر فقط پیش از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

آسیب اقتصادی است که انتظار می رود آمار به مراتب سخت تر در سه ماهه دوم از اولقرار دادن تمام سال در مسیر به صورت یک رکود عمیق حتی اگر نیمه دوم سال ارائه می شود افزایش تهمت پیش بینی. کارشناسان بهداشت گفت: واکسن بعید است که برای رسیدن تا سال آینده اگر یکی حتی ظهور هر چند تهمت بارها و بارها گفت: به اعتقاد او وجود خواهد داشت یک واکسن تا پایان این سال است.

گریم های اقتصادی است آتش تهمت و دولت برای در نظر گرفتن یک قایق از ایده های برای تحریک اقتصاد است که مشاوران را به عنوان رئیس جمهور قوی ترین گروههای پیام. در میان آنها یک کاهش در مالیات حقوق و دستمزد و یا تعلیق در دسترس نباشد — یک ایده از رئیس جمهور دفاع و پشتیبانی برای ماه اما یکی که نیاز به تصویب یک تقسیم کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز تاون هال که حقوق و دستمزد کاهش مالیات خواهد بود لازم است بخشی از آینده کنگره بسته است.

“آنها را از دست داده است شور و شوق خود را برای حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی” گفت: Rohit Kumar, رهبر PwC واشنگتن مالیات خدمات و سابق سیاست داخلی مدیر برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اشاره کرد که تهمت می خواستم چنین ارائه در فاز سه coronavirus نجات بسته است.

کاخ سفید و مشاوران نیز به طور جدی مورد بحث و گسترش کسب و کار-هزینه کسر و یا اجازه می دهد کسب و کار به نوشتن کردن سرمایه گذاری های جدید از جمله به عنوان هزینه تجهیزات.

آنها نگاه کرده ام ایجاد یک اعتبار مالیاتی برای تشویق شرکت ها برای بازگشت تولید به آمریکا, یک پیشنهاد بلند و پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت گورو پیتر ناوارو.

برای مالیات دهندگان فردی و مشاوران باید بحث ارسال یک محرک چک در بالای 1200 دلار در هر فرد است که بسیاری از آمریکایی ها شروع به دریافت در هفته های اخیر.

آنها همچنین وزن, آیا برای تمدید مهلت به فایل مالیات تا زمانی که این سقوط. IRS در حال حاضر تمدید مهلت ارسال آثار به فایل مالیات سه ماه تا جولای.

مشاوران باید به میدان فرستاد طیف گسترده ای از ایده ها را از کارشناسان سیاست مقامات آژانس و جامعه کسب و کار به عنوان آن را در تلاش برای حل و فصل در بهترین دوره از عمل است.

در جلو نظارتی مشاوران از کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه و مشاور دفتر در حال بررسی راه هایی برای سرعت بخشیدن به تکمیل نظارتی کاهش در حال حاضر در خط لوله.

طرح منتشر شده توسط بنیاد میراث ملی Coronavirus بازیابی کمیسیون جلب توجه دستیاران کاخ سفید با آن 47 پیشنهادات خود را برای بازگشایی اقتصاد است. کسانی که عبارتند از: کاخ سفید نه اجرای قوانین و مقررات برای کسب و کارهای کوچک و دائمی برخی از مقررات ترفند دولت فدرال ساخته شده در طول Covid-19 در FDA و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و یا سازمان حفاظت محیط زیست.

کاخ سفید و مشاوران و می خواهید آینده کنگره بسته شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار است که کارکنان خود را به محل کار خود را یک حرکت مک کانل قرار دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ابراز خوش بینی یکشنبه شب مورد از جمله زیرساخت هزینه های احتمالی کنگره قانون از آنجا که در طول تاریخ آن را تا به حال از حمایت هر دو حزب.

اکتشاف طرح های جدید می آیند به عنوان رهبران کسب و کار اصرار کاخ سفید برای ارائه بیشتر و راهنمایی های خاص در بازگشایی اقتصاد از ترس هرج و مرج از چهل تکه از روش در حال حاضر در جریان است.

“مهم نیست که چقدر خوب هر شرکت انتقال طرح … اعتماد عمومی تضعیف خواهد شد و سرعت بازگشایی خواهد شد به طور چشمگیری کند, اگر همه ما در حال انجام کارهای مختلف” جاش Bolten, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کسب و کار میزگرد و رئیس سابق کارکنان به جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: در رویداد هفته گذشته است. “در حال حاضر ما فکر می کنم از آنجایی که ما در حال حاضر در آستانه بسیاری از مکان ها در حال آماده شدن برای بازگشایی کامل ما فکر می کنم بیشتر راهنمایی های خاص مورد نیاز است.”

در حال حاضر متحده به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط خود را به فرمانداران — بنابراین چه چیزی است که توصیه می شود در اوهایو ممکن است متفاوت از فلوریدا و یا آلاباما و می گوید لزوما پس از دولت فدرال پیشنهاد برای فاز اول دوباره باز کردن.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در “فاکس نیوز روز شنبه” است که کسب و کار از قبیل سالن و چشمه های معدنی نباید بازگشایی در گرجستان و کشورهای دیگر به دلیل آن را هنوز هم بیش از حد به زودی.

اما بیش از آخر هفته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشان داد او در آستانه پاکسازی سالن و آرایشگاه به رزومه, کسب و کار به عنوان دولت آفتاب آغاز می شود فاز اول آن از بازگشایی در روز دوشنبه.

خواه فرماندار گفت: تجدید نظر در آنچه واجد شرایط به عنوان “ضروری” کسب و کار, تماس فعلی تعریف “به سادگی ناکافی است.”

“اگر این است که کسب و کار شما را مطمئن شوید که به عنوان هک ضروری است برای شما” DeSantis گفت: نشستن در یک آرایشگر صندلی در یک رویداد در داخل یک اورلاندو سالن. “و اگر شما یک کار را در یکی از این صنایع است که برخی از مقام دولتی می گوید غیر ضروری, من کاملا مطمئنم که شما فکر می کنم که ضروری است بیش از حد.”

اندرو Atterbury کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر