مغلوب ساختن پیشی جستن تیم آرام آموزش قوانین پرستاری در خانه, کارکنان, فقط به عنوان همه گیر ضربه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مدت کوتاهی پس از اولین شیوع کروناویروس زده به یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و برای تحقق یک صنعت دیرینه هدف — waiving نیاز است که پرستار و دستیاران دریافت 75 ساعت آموزش و اجازه می دهد افرادی که مطالعه تنها هشت ساعت آنلاین برای تبدیل شدن به مراقبان در طول بیماری همه گیر.

این صنعت بوده است مبارزه برای سال کاهش نیازهای آموزشی گفت: آنها آن را سخت تر به استخدام کارکنان. روز بعد دولت اعلام کرد که تغییر صنعت نورد رایگان آنلاین برنامه های آموزشی برای صدور گواهینامه جدید نقش به نام “موقت پرستار دستیار” — است که پس از اتخاذ شده است حداقل 19 متحده است.

اکنون پس از بیش از 55 ، 000 ساکنان خانه سالمندان و کارگران در سراسر کشور فوت کرده اند از coronavirus طرفداران برای افراد مسن و خانواده های ساکنان می گویند که آنها از ترس تغییر زودرس و کمک به گسترش این بیماری است. پرستار مشاوران اغلب اصلی مراقبان از ساکنان برخی از آنها نیاز round-the-clock نظارت; پرستار و دستیاران نیز در خط مقدم در اجرای تمیز کردن و ضد عفونی شیوه های که جلوگیری از گسترش Covid-19.

“کار در خانه های سالمندان پیچیده است” گفت: Jesse مارتین, معاون رئیس جمهور از SEIU در کانکتیکات که نشان دهنده مراقبت های بهداشتی کارگران شده است و هل دادن به عقب در برابر خانه های پرستاری استخدام موقت پرستار مشاوران در دولت است. “شما PPE شما باید کنترل عفونت روش. کسی که قرار دادن نام تجاری جدید به مراقبت با Covid دستور غذا برای فاجعه است.”

“من یک عضو خانواده است که زندگی در یک خانه سالمندان است و Covid مثبت و تشکر از خدا او هنوز زنده است,” او اضافه شده است. “اما من نمی خواهم کسی کمتر واجد شرایط مراقبت از او.”

در مورد چشم پوشی برای پرستار دستیار آموزش یک سخنگوی مراکز مدیکر و مدیکید خدمات عنوان تغییر گفته کارگران هنوز نیاز به تکمیل 75-ساعت آموزش برای تبدیل شدن به یک certified nursing assistant پس از همه گیر شده است.

“سیستم مدیریت محتوا هنوز هم نیاز است که مشاوران باید به شایستگی به ارائه خدمات پرستاری و پرستاری خدمات مرتبط” سخنگوی گفت. “امکانات مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که پرستار دستیاران قادر به نشان دادن توانمندی در مهارت ها و تکنیک های لازم برای مراقبت از دستياران نیاز به شناسایی از طریق اقامت ارزیابی و توصیف در دستياران طرح مراقبت است.”

اما برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به کارگران موقت هشت ساعته آنلاین گواهینامه که معرفی شده توسط انجمن بهداشت آمریکا است و در حال حاضر در حال استفاده در کشورهای از جمله کانکتیکات مریلند و گرجستان آسان است به بازی.

وجود ندارد و نیاز است که دانش آموزان سازمان دیده بان مورد نیاز ویدئوها یا دانلود تکالیف در طول آموزش و وجود تنها یک untimed ارزیابی. یک خبرنگار سیاسی بود قادر به ثبت نام برای هشت ساعت برنامه و به دست آوردن موقت nurse’s aide گواهی استفاده از اینترنت برای نگاه کردن به تست پاسخ در کمتر از 40 دقیقه است.

خواسته در مورد دوره یک سخنگوی ahca صحبت گفت: “آموزش آنلاین است که انعطاف پذیر و به موقع و مقرون به صرفه راه برای کمک به ارائه یک افزایش موقت به نیروی انسانی در امکانات مراقبت طولانی مدت. آموزش جایگزین نیست بیشتر جامع دوره ای که آموزش افراد به صورت دائم موقعیت.”

“آنچه ما در حال حاضر نیاز است که برای هر کس به تجمع در اطراف خانه های پرستاری و کمک زندگی جوامع همان راه ما در اطراف بیمارستان” سخنگوی اضافه شده است. “ما مدیون بدهی قدردانی برای هر فردی از هر شغل است که مایل به گام به جلو و قرار دادن زندگی خود را در خط برای کمک به ساخت یک تفاوت در زندگی ساکنان است.”

مارتین که با این نسخهها کار برای SEIU در کانکتیکات گفت: پرداخت کم است که در پشت بسیاری از این صنعت مبارزات با کوروناویروس. اعضای هیات گاهی اوقات کار و مشاغل متعدد به پایان می رسد دیدار که در معرض آنها را به طیف وسیع تری از عفونت بالقوه. و خانه به نظر می رسد به مصرف اضافی با استفاده از فرصت به استخدام کمتر واجد شرایط کارگران در نرخ پایین. حداقل یک خانه سالمندان در کانکتیکات آگهی به صورت موقت جدید پرستار مشاوران و بعد از ارسال متوجه شد که در آن تخمگذار کردن کارکنان که به طور منظم نگه دارید گواهینامه, او گفت:.

Waiving قوانین فدرال شده است یک عمل مشترک در طول بلایای طبیعی مانند طوفان زمانی که خانه های سالمندان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمی تواند feasibly پیروی از مقررات دولت. اما دامنه و تعدادی از تغییرات ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا برخی از این چشم پوشی در نهایت خدمت پرستاری صفحه اصلی اپراتورهای بیش از ساکنان خود را منتقدان می گویند.

قبل از Covid-19 گروه صنعتی ahca صحبت استدلال کرده بود که مقررات فدرال در خانه های سالمندان هستند که بار تحت فشار قرار دادند و خانه های پرستاری تقریبا به نقطه unprofitability. که تمرکز یک نامه فرستاده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر سال 2016 در مدت کوتاهی پس از انتخابات خود را به عنوان رئیس جمهور.

“مردم آمریکا صحبت کرده است و ما مشتاقانه منتظر به کار با شما” ahca صحبت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت پارکینسون برند. “بخشی از پیام درخواست شد برای کمتر واشنگتن نفوذ مقررات کمتر و بیشتر توانمندسازی به بازار آزاد ساخته شده است که کشور ما بزرگترین در جهان است. ما را در آغوش که پیام و نگاه به جلو به کار با شما را به بهبود زندگی ساکنان در امکانات ما است.”

“مراقبت طولانی مدت حرفه ای است که در آستانه شکست است. که نه اغراق,” پارکینسون اضافه شده است.

خانه های پرستاری به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای laxer آموزش مورد نیاز است. Ahca صحبت را ویسکانسین فصل حمایت از یک سال 2017 لایحه که موجب کاهش تعداد ساعت مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک دستیار پرستاری خبره از 120 به فدرال حداقل 75 استدلال در بیانیه ای که 120 نفر-ساعت مورد نیاز کمک به یک “نیروی کار بحران است.” و صنعت پشت یک لایحه در کنگره که آن را آسان تر برای خانه های سالمندان که دریافت کرده اند قابل توجه فدرال مجازات به رزومه کاری خود را در خانه برنامه های آموزشی برای دستیاران پرستاری که آنها در حال حاضر در حال منع از برگزاری به مدت دو سال.

در اواسط ماه مارس اندکی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus بهداشت و درمان اضطراری — که به وزارت بهداشت و خدمات انسانی قدرت به طور موقت به حالت تعلیق در قوانین فدرال برای خانه های دریافت خدمات درمانی — دولت بخشیده آموزش مورد نیاز همراه با قوانین ساخته شده است که آن را سخت تر به ضربه ساکنان و مجبور است که خانه های سالمندان برای حفظ فصلنامه بهداشت گزارش وضعیت هر ساکن ،

در آن زمان از چشم پوشی coronavirus شد ravaging زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در واشنگتن و شروع به تشدید جاهای دیگر است اما در بسیاری از نقاط کشور هنوز به شناسایی یک مورد.

در حال حاضر منتقدان هستند سوال که چرا چشم پوشی اعمال شد تا به سرعت و به طور گسترده و به همین دلیل آنها ماندگار سال به این بیماری همه گیر که کمی شناخته شده است در مورد اینکه آیا وجود دارد در واقع بزرگتر از حد معمول کمبود کارکنان در خانه های سالمندان. آنها همچنین سوال حکمت waiving قوانین برای از بین بردن ساکنان و ساخت گزارش های سه ماهه خود را در وضعیت, که در میان بیش از دو دوجین مقررات به طور موقت به حالت تعلیق توسط دولت.

سه ماهه ارزیابی منتقدان می گویند به ویژه مهم است به سند و هشدار به خانواده ها به صورت بالقوه رکود نسبی خود را در وضعیت در زمانی که خانه های سالمندان مجبور به خاموش کردن بازدید از خانواده و دادآوران که در خدمت به عنوان مهم bulwarks در برابر غفلت و سوء استفاده است.

در همین حال منتقدان می گویند این تصمیم برای نرم کردن و به اصطلاح تخلیه قوانین مجاز است خانه به حذف بیمارانی که دشوار است برای مراقبت و یا در کمی درآمد. هر چند HHS قرار دادن برخی از شرایط آن چشم پوشی طرفداران برای افراد مسن می گویند این حرکت کمک کرده و به افزایش تعداد بیماران در حال offloaded: به طوری که تخت خود را می توان با توجه به Covid مثبت بيمار را به طور قابل توجهی بالاتر بازپرداخت فدرال.

مدافعان تغییر حکومت می گویند خانه های سالمندان نیاز به انعطاف پذیری برای اخراج ساکنان برای روشن کردن مناطق جداگانه برای Covid مثبت بیماران به قرنطینه و یا مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد تخت برای Covid مثبت ورود بیماران از بیمارستان.

اما در کالیفرنیا دولت-تحریم دادآوران گفت: سیاسی آنها را دیده ام یک چشم انداز مثبت در رسیدگی به شکایات در مورد افراد مسن مرخص شدن به غیر قانونی و غیر قابل تنظیم خانه شبانه روزی. در یک مورد یک خانه سالمندان فرستاده ناخواسته به ساکنان هتل اسپانسر شده از طرف “پروژه Roomkey,” کالیفرنیا برنامه طراحی شده برای افراد دچار بی خانمانی کردن خیابان ها.

“من فکر می کنم اولیه تغییرات ترشحات شد ارتجاعی, مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد تخت در بیمارستان” با ساخت مطمئن شوید که خانه های سالمندان می تواند در Covid مثبت بیماران گفت: مولی دیویس معاون رئیس جمهور از سانتا مونیکا-غیر انتفاعی بر اساس عاقلانه & پیری سالم فراهم می کند که بازرس خدمات در جنوب کالیفرنیا. “اما در این مرحله نیاز برای این نوع چشم پوشی غیر ضروری است. آن را بیش از حد عمیق یک عقبگرد.”

دیویس گفت: کارکنان معاملات با شکایت از ساکنان خانه سالمندان که به طور غیر منتظره تخلیه شده در روزانه.

“آن را با توجه به امکانات یک چک سفید به حرکت مردم در اطراف در هوی و هوس خود را و پنهان شدن در پشت [استدلال] که آن را Covid مربوط,” دیویس گفت:.

CMS سخنگوی مقابله که به تغییر قوانین برای تخلیه بیماران “منحصرا شامل شرایط برای cohorting ساکنان” یا جدا کردن کسانی که Covid مثبت “که نشان داده است به یک جزء حیاتی برای جلوگیری از گسترش Covid-19. این چشم پوشی تغییر نمی کند و یا استراحت هر یک از الزامات مورد نیاز برای حصول اطمینان از امن تخلیه ساکنان زمانی که مورد نیاز است. تخلیه ساکن در حالتی که به نا امن تنظیم خواهد بود نقض فدرال مورد نیاز است.”

CMS “در ادامه به نگاه به” مسئله خانه های پرستاری علاقه Covid مثبت ساکنان با افزایش نرخ بازپرداخت سخنگوی گفت.

این سخنگو گفت: “چشم پوشی “بحرانی شده است برای اطمینان از خانه های سالمندان می تواند همچنان به کار و مراقبت از ساکنان. همه چشم پوشی ارزیابی و سیستم مدیریت محتوا به طور مداوم به بررسی آنها برای تعیین ضرورت خود را برای کمک به حمایت از ارائه پاسخ به Covid-19.”

مردم در مراقبت از خانقاه و خانه بهداشت تنظیمات نیز تحت قوانین کمتری در طول همه گیر: HHS لغو یک قانون است که مستلزم آن است که یک پرستار ثبت شده بازدید از خانه بهداشت تنظیمات یک بار در هر دو هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به عقب کشیده و در یک چشم پوشی از آن اعطا شده به خانه های سالمندان اواسط ماه مارس. آن را به تازگی به پایان رسید یک توقف موقت در خانه های سالمندان گزارش داده حقوق و دستمزد کارکنان است که می تواند نشان می دهد کمبود و اینکه آیا به اندازه کافی حرفه ای پزشکی از جمله پرستاران و درمانگران فیزیکی استخدام شده اند به کار با کسانی که در نیاز.

آلیس بونر سابق, سیستم مدیریت محتوا, مدیر پرستاری در خانه, خدمات, تحت دولت اوباما در دفاع از او جانشینان تصمیم به چشم پوشی از قوانین در طول بیماری همه گیر.

“واقعیت این است که ما لازم نیست به اندازه کافی کارکنان و ما لازم نیست که به اندازه کافی آموزش” بونر گفت. “افرادی که در آنجا در حال انجام بهترین آنها می توانند.”

اما ریچارد Mollot مدیر اجرایی غیر انتفاعی مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف مقابله که آن را “نوع مسخره” دولت فدرال را گسترده و گریز به خانه های سالمندان برای چنین مدت زمان طولانی بر اساس کمی بیشتر از اطلاعات حدیثی.

“خانه های پرستاری نیست بيمارستان — باید وجود داشته باشد شرایط اضطراری برای ماه ها در پایان” Mollot گفت. “اگر شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به مردم و اگر شما لازم نیست که نیروی انسانی متوقف در ساکنان.”

راشل Roubein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>