مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می خواستم در سراسر کشور دسترسی به مالاریا مواد مخدر, رییس واکسن رئیس ادعا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند به صورت سراسری دسترسی به مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک Covid-19 درمان “با محدود پزشک نظارت” با توجه به یک فرد آشنا با این اتهامات از دکتر ریک روشن HHS واکسن رئیس که سرنگون شد از موقعیت خود را در اوایل این هفته.

روشن احساس مانند یک حرکت خطرناک بود و در پاسخ به فشار بیشتر برای آزمایش های بالینی فرد گفت: اما تحت فشار از مافوق خود در وزارت بهداشت و درمان در نهایت توافق کردند که برای ثبت نام در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز است که اجازه تهمت مدیریت برای به دست آوردن ده ها میلیون دوز از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و توزیع دارو برای برخی از بیماران بستری برای Covid-19.

روشن بود که تحت فشار قرار دادند در این هفته به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که در حال حاضر ادعا که او در کنار پس از هل دادن به عقب در برابر دولت خواسته است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر. سیاسی ماه گذشته گزارش کرد که مقامات بهداشت حرفه ای در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را تثبیت در مالاریا مواد مخدر بود و تضعیف این کشور در پاسخ به Covid-19 شیوع و این که کاخ سفید بود و فشار مقامات بهداشت حرفه ای به اولویت بندی این دارو با وجود اندک شواهد. این دارو نیز پشتیبانی توسط تهمت متحدان مانند اوراکل لری الیسون بنیانگذار و آرایه ای از فاکس نیوز همکاران.

روشن وکلا در روز پنج شنبه گفت که آنها به زودی فایل whistleblower شکایت با HHS بازرس کل و تقبیح آنچه به آنها گفته بودند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای تضعیف روشن اعتبار.

“ما در پرونده ما را روشن است که دکتر روشن بود کنار یک دلیل و فقط به خاطر او در برابر تلاش برای ارائه دسترسی نامحدود به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر از جمله کلروکين مواد مخدر ترویج شده توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که تست نشده و احتمالا کشنده استفاده می شود که نادرست” دبرا S. کاتز و Lisa J. بانک در بیانیه ای گفت. “حقایق و نگرانی های مطرح شده توسط دکتر روشن و قانع کننده هستند و به خوبی مستند شده است و به زودی آنها خواهد بود ،

مقامات دولت مورد بحث بود حذف روشن از پست خود در سال گذشته در میان مدیریت شکایات با توجه به مصاحبه هایی که سیاسی انجام شده در ماه ژانویه قبل از Covid-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>