کاخ سفید در حال ارائه یک هشدار شدید به مغان: یک حرکت اشتباه و بهار خود را می تواند خراب لکه استیضاح.

با آخرین آیات از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در حال تلاش برای نگه داشتن بیشتر جمهوری خواهان از غارنوردی به خواسته های دموکرات ها که می خواهند شاهد در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه. گرفتن این گام می تواند کشیدن رسیدگی برای هفته اگر نه ماه با توجه به حقوقی دعوا با توجه به پنج نفر آشنا با این وضعیت و در عین حال هنوز تا پایان با همان حکم: تبرئه.

“ما می توانید تنظیم مجدد دومینو در هیئت مدیره. نتیجه نیست و تغییر گفت:” اسکات جنینگز که مشغول به کار تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن ، “این همه مانور — هیچ نقطه وجود دارد. این یک محتاطانه مسیر رو به جلو برای رئیس جمهور.”

بسیاری از جمهوری خواهان مشتاق به نتیجه رسیدن استیضاح دادگاه که می تواند نتیجه این هفته اگر سنا نیست و تماس شاهدان و بازگشت به طور منظم کسب و کار قانونی که به عنوان یک انتخابات فصل است.

کاخ سفید به سناتورهای است که اگر آنها نمی, مقاومت در برابر تماس برای شاهد اقدامات می تواند “به نوبه خود آن را به کامل دادگاه با چند شاهد در هر دو طرف و کشیده از جنگ قانونی در مدارک مسائل و افتخار گفت:” یک جمهوری خواه به کاخ سفید است. که “می تواند همه چیز کشیدن برای ماه” و تبدیل شدن به “سخت در تمام امتیازهای تا برای گشتند.”

فشار آمدن از مغلوب ساختن پیشی جستن مقننه و ارتباطات کارکنان نه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا با توجه به یک فرد آشنا با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی استراتژی است.

هنوز کاخ سفید استراتژی در شهود ممکن است طنین انداز با چند آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه در حال اجرا برای گروههای از جمله بهداشت ، سوزان کالینز از مین که احساس فشار به نشان می دهد رای دهندگان به خانه که آنها در حال تلاش برای نگه دارید تهمت پاسخگو باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دفاع تیم به این نتیجه رسیدند افتتاح آن اظهارات روز سه شنبه در کاخ سفید فرستاده نقاط صحبت کردن به عملیاتی قانونگذاران و کاپیتول هیل مشاوران تاکید بر نیاز به یک سریع حکم به “بازگشت به کار مردم آمریکا.”

“آمریکا باید تلف ماه تنها با تمرکز بر این حزبی استیضاح مسدود کردن نیازهای مهم مردم آمریکا” با توجه به صحبت نقاط reviewed by سیاسی. “در حالی که دموکرات کنگره باید نگاه راه دیگر کار بیشتری مورد نیاز است به امن ما مرز پایان مخدر و بحران و بازسازی زیرساخت های ما کاهش قیمت مواد مخدر و بیشتر است.”

در طول استیضاح محاکمه تهمت بسته بندی شده برنامه های خود را با اعلام مدتها در انتظار صلح خاورمیانه, طرح امضای موافقتنامه تجارت آزاد بین کانادا و مکزیک, مبارزات انتخاباتی, تظاهرات و بازديد از رهبران خارجی.

کاخ سفید و مشاوران و گفت: آنها راضی بودند با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم باز, اظهارات, به خصوص singling از سخنان اواخر روز دوشنبه توسط Alan Dershowitz که استدلال در میان چیزهای دیگر که ادعا می کند در بولتون کتاب منتشر نشده — اگر درست باشد — آیا تشکیل یک impeachable دفاع.

“استاد Dershowitz ساخته شده آن را بسیار روشن شب گذشته حتی اگر همه چیز را که در مقاله نیویورک تایمز درست شد وجود دارد خواهد بود یک impeachable جرم و من فکر می کنم اصل اساسی باقی می ماند که آن را نیست نقش سنا در حال حاضر به شروع به گرفتن جدید گواهان هنگامی که خانه نیست و حتی به دنبال یک حکم” یک مقام رسمی از رئیس جمهور را قانونی تیم به خبرنگاران گفت:. “که اساسا تغییر رابطه بین مجلس نمایندگان و سنا در این نوع از اقدام.”

پس از بولتون مقاله داستان ظهور و مشاوران در ابتدا می ترسید بسیاری سناتور جمهوریخواه خواستار شاهدان جداگانه مقام کاخ سفید درگیر در روند استیضاح در مصاحبه ای گفت:. اما “حتی با همه جدید بولتون چیزهای که آمد شما را نمی بینم دریا بزرگ تغییر” در امان نظرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده بیش از یک بار که او را به استناد اجرایی امتیاز — برای حفاظت از رئیس جمهور توانایی دریافت محرمانه مشاوره و به تجارت views آزادانه با مشاوران او — اگر سنا تلاش می کند به تماس با سابق خود را و یا در حال حاضر دستیاران از جمله بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

“شما می توانید آن تماس بگیرید ریاست جمهوری حق” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته طی سفر خود به داووس سوئیس. “راه من را در آن نگاه کنید من تماس آن امنیت ملی است. اجرایی امتیاز آنها می گویند. بنابراین جان قطعا مناسب به آن است. هنگامی که شما یک مشاور امنیت ملی … من فقط فکر می کنم آن را بسیار سخت است.”

معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin گفته سناتور که دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده است که “محرمانه بودن ارتباطات … اساسی برای این عملیات از دولت,” او گفت:. “این یک استاندارد, اصل, اظهار داشت دولت از هر دو طرف. آن است که یک حزبی مسئله است.”

هیچ تصمیم گیری شده است اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی اجرایی امتیازدیوان عالی کشور قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه می تواند قانون منوط به درخواست تجدید نظر به مجلس سنا. اما تهمت می توانید سعی کنید برای گرفتن اختلاف به دادگاه پر کردن حرکت به سرکوب این احضاریه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن است که می تواند در نهایت به پایان رسید تا قبل از کامل دیوان عالی کشور است.

“وجود دارد مفاهیم حقوقی برای اعضاء در نظر بگیرید از جمله پرسش های اجرایی امتیاز” گفت سران ایران aide. “من نمی دانم چقدر صبر وجود دارد در میان سناتورها به انتظار در اطراف.”

اگر آنها رای در برابر شاهدان سناتور خطر بالقوه برای اخبار بیشتر به سطح پس از محاکمه است که می تواند نشان می دهد که آنها ساخته شده اشتباه تماس بگیرید. برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر حس یک بلندی دموکراتیک طرح به تدریج انتشار مطلب اوکراین bombshells به عنوان برگ برنده مبارزه برای انتخاب مجدد.

نیویورک تایمز منتشر شده جزئیات یکشنبه از یک پیش نویس از بولتون جدید خاطرات که در آن او می گوید: تهمت به او گفت در ماه اوت که دولت باید همچنان خودداری صدها میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد و کمک ها و تحقیقات با هدف قرار دادن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات ها. بولتون گفته او شهادت خواهد داد اگر سنا احضاریه او را.

تهمت هم پیمان شده اند اصرار رئیس جمهور برای فشار به شهود در دادگاه پس از جمهوری خواهان می تواند تماس بایدن پسر شکارچی, خانه, استیضاح مدیر آدام شیف یا حتی ناشناس whistleblower که شکایت موجب استیضاح شد. حتی آنها را در درک دلیل برای کاخ سفید استراتژی است.

“کاخ سفید در حال پخش است بیشتر سیاسی دقیق دست است که در دسترس به آنها را در حال حاضر گفت:” جیسون میلر مشاور ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 است که برای دفاع از شاهدان در برنامه رادیویی روزانه او co-میزبان “اتاق جنگ: استیضاح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم مطبوع میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و همچنین به عنوان یک مقدار مورد نظر کاخ سفید برای ملاقات با رهبر کشور در کیف راه اندازی رسیدگی به Bidens. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش ادعا می کنند که مورد نظر پروب بخشی از یک تلاش گسترده برای از بین بردن فساد و کشف خارجی تخلف در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری نه تلاش برای تضعیف پتانسیل 2020 رقیب.

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن بر این طرح تصویب دو مقاله: یک ادعا سوء استفاده از قدرت و از سوی دیگر ادعا انسداد کنگره اما حذف توسط سنا را حداقل 20 خواهان.

سنا می رود که برای رای دادن بعد از این هفته در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان. دموکرات ها نیاز به حداقل چهار هستهای همکاران برای رای دادن با آنها به نیروی شهود.

جاش گرشتین و دارن Samuelsohn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im