مغلوب ساختن پیشی جستن تیم استفاده از بیمه گر به توزیع بازیابی بودجه می آید تحت بررسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک اقتصاددان ارشد در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی که نامزدی برای پست سرپرستي بیمه سلامت floundered در پی آیات خود را از وابستگی مالی به UnitedHealth Group در حال حاضر نقش کلیدی نظارت بر 30 میلیارد دلار بازیابی برنامه های در حال اجرا توسط UnitedHealth.

انتخاب UnitedHealth پیشرو بیمه بهداشت و درمان برای خدمت به عنوان یک مجرا در funneling میلیاردها دلار به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان تعجب بسیاری در مراقبت های بهداشتی از جمله کارکنان وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود که فرض بر این است که HHS خواهد اداره برنامه های خود را. هر چند UnitedHealth می گوید آن را بدون سود از این معامله نقش آن در توزیع میلیاردها فدرال دلار به بیمارستان ها می تواند به تقویت روابط خود با کاخ سفید و پر سر و صدا در طول یک سال و احتمالا آن را با ارائه با ارزش مراقبت های بهداشتی اطلاعات کارشناسان می گویند.

“من هرگز شنیده از هر چیزی شبیه به این. دولت ایالات متحده می پردازد بیمارستان ها در همه زمان ها. چرا که آنها نیاز به پرداخت یک سوم — یک به سود بیمه گر گفت:” وندل پاتر سابق شرکت بیمه کارکنان تبدیل صنعت منتقد.

استفان Parente یک اقتصاددان در شورای مشاوران اقتصادی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت مشاوره برنامه با توجه به سه نفر آشنا با کار خود را. یکی HHS رسمی توصیف Parente به عنوان یکی از سه کلید تصمیم گیران در تعیین چگونگی مراقبت عمل بازیابی پول خود اختصاص داده است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

به عنوان یک مینه سوتا مبتنی بر سلامت اقتصاددان قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Parente خدمت به عنوان مشاور به شرکت ها از جمله UnitedHealth که همچنین حمایت برخی از فعالیت های غیر انتفاعی. پنج ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Parente به HHS پست نظارت بر شرکت های بیمه سلامت در سال 2017 UnitedHealth اهدا $1.2 میلیون چند سال کمک مالی به یک مرکز تحقیقاتی است که Parente کارگردانی شدیم در دانشگاه مینه سوتا است.

پس از کاخ سفید خارج Parente را نامزدی در کنگره نگرانی در مورد روابط او با بهداشت و درمان صنعت-و UnitedHealth به طور خاص – و حذفیات در مورد امور مالی که Parente ساخته شده بود در افشای مالی فرم رئیس جمهور منصوب و او را به پست فعلی خود را که بدون نیاز به تایید.

یک سخنگوی CEA, Rachael Slobodien گفت که Parente شد مسئول انتخاب UnitedHealth برای مدیریت برنامه است. “Parente تا به حال هیچ نقشی ندارند در تعیین پیمانکاری تصمیم گیری در HHS نه برای بازیابی وجوه و نه هر قرارداد تا کنون,” او گفت:.

چون UnitedHealth بودجه Parente علمی مرکز و غیر انتفاعی و شرکت است نه یک کارفرمای سابق خود را در ارتباط با این پروژه نه در سطح آن ظاهر می شود به هر گونه نقض فدرال تضاد منافع دستورالعمل. علاوه بر این Parente مشاوره برای شرکت کار می کنند در سال های اخیر — که تمدید تا 2017, زمانی که او نامزد یک پست در HHS — به نظر نمی رسد که پرداخت می شود به اندازه کافی بزرگ مقدار پول در سال های اخیر به ماشه جنگ از منافع قوانین. اما اخلاق کارشناسان هنوز هم ابراز نگرانی در مورد نقش خود است.

“قطعا آن نوع از چیزی که شما می خواهم انتظار اخلاق مقامات به دنبال به گفت:” جنیفر Ahearn, سیاست مدیر در فدراسیون فوتبال شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است. “وجود دارد یک ضرورت بزرگ برای دریافت این پول از درب. اما وقتی که اتفاق می افتد زمانی که پادمان برای گرفتن این پول که در آن نیاز به رفتن تحت بیشترین فشار است.”

Slobodien شورای مشاوران اقتصادی به آدرس نیست که آیا Parente حال گفتگو با مقامات اخلاق قبل از کار بر روی این پروژه و یا اگر او تا به حال درخواست راهنمایی در مورد اخلاق کار بر روی یک پروژه مربوط به UnitedHealth. “همانطور که با هر CEA کارمند Parente ساخته شده بود آگاه از تعهدات اخلاقی از طریق اجباری آموزش” Slobodien گفت: در یک ایمیل.

Parente کاهش یافته است به نظر.

گرفتن بودجه برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بوده است رئیس ماموریت برای HHS در روزهای اخیر. کنگره را کنار بگذارند و در مجموع 100 میلیارد دلار برای این بخش توزیع به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای کمک به جلوگیری از ضرر و زیان از شیوع کروناویروس و بهداشت و مقامات شده اند به سرعت در حال تلاش برای تعیین چگونگی توزیع پول است. Parente ویلیام برادی و جیم پارکر دومی دو خدمت به عنوان مشاوران ارشد در HHS شده است پیشرو در فرایند تصمیم گیری و Parente تصمیم گرفت روش برای چگونه اولیه 30 میلیارد دلار در پرداخت HHS رسمی گفت.

در این روز پس از کنگره تصویب آن coronavirus امداد لایحه برخی از HHS کارکنان انتظار می رود این گروه به استفاده از آن به طور منظم مدیکر پیمانکاران که غالبا نظارت بر پرداخت به بیمارستان به توزیع پول با توجه به رسمی, اما در مارس 7, بردی اعلام کرد در یک تماس که UnitedHealth خواهد بود ساخت پرداخت به جای.

در حال حاضر وجود دارد طولانی سوال در مورد اینکه چرا UnitedHealth انتخاب شد به توزیع 30 میلیارد دلار در بودجه است.

به عنوان بزرگترین کشور مراقبت های بهداشتی بیمه UnitedHealth و یکی از شرکتهای تابعه آن Optum را به صورت نقدی و مالی زیرساخت ها به سرعت حرکت می کند 30 میلیارد دلار به بیمارستان طرفداران ترتیب می گویند.

“HHS در نظر گرفته شده تعدادی از عوامل از جمله این که آیا شرکای بالقوه تا به حال یک سیستم در حال حاضر در محل است که می تواند رسیدگی به توزیع و چگونه به سرعت توزیع می تواند رخ دهد” این HHS سخنگو گفت: در یک ایمیل. “UnitedHealth Group قرار شد به منظور تسهیل در تحویل فوری با بیش از 85 درصد از بودجه امروز.”

جداگانه HHS مقام همچنین گفت که HHS سلامت منابع و خدمات دولت ساخته پیمانکاری تصمیم گیری است و در حال اجرا برنامه. “UnitedHealth برداشت شد چرا که آن را بهتر و بیشتر مقرون به صرفه برای دریافت پول از درب سریع تر از گزینه های دیگر که ما در نظر گرفته شود” این مقام گفت.

اما بودجه اضطراری لزوما نیاز به ارسال از طریق یک شرکت خصوصی, یکی از دولت اوباما منصوب گفت: یادآوری است که توزیع بودجه اضطراری برای ارائه دهندگان خدمات در طول بحران ابولا به کار گرفته شد در وزارت بهداشت.

در حالی که UnitedHealth تا به روابط مالی با بسیاری از بیمارستان ها که خود را بیمه مدیکر را روابط گسترده تر به عنوان آن است که توسط اکثریت قریب به اتفاق از بیمارستان در سراسر کشور است.

UnitedHealth را 1 میلیون دلار هزینه برای اجرای این برنامه و استفاده از آن برای راه اندازی یک صندوق امداد برای اعضای خانواده UnitedHealth کارکنان که می میرند از Covid-19 گفت: UnitedHealth سخنگوی مت Wiggin.

“این یکی از تعدادی از چیزهایی که ما انجام داده ایم برای حمایت از هر ذینفعان در سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان ما را از طریق این هم” Wiggin گفت. Wiggin گفت که Parente “نبود درگیر در قرارداد است که ما امضا [با HHS] هر چند ما کار کرده اند با یک گروه گسترده ای از مردمی بیش از وجود دارد.”

UnitedHealth و Optum نیز تقویت پروفیل های خود را در طول یک سال و زمانی که شرکت های بیمه می تواند بعدا در صورت موشکافی بیش از خود را در دست زدن به هر دو coronavirus صورتحساب و پزشکی حق بیمه است که آنها در حال جمع آوری به عنوان بسیاری از بیمارستان ها در صورت ضرر و زیان است. توزیع بودجه فدرال نیز ممکن است قادر به شرکت ها برای جمع آوری داده های اولیه در مورد ارائه دهندگان که در حال حاضر در شبکه خود را. UnitedHealth در حال حاضر روابط با هشت در 10 بيمارستان در ایالات متحده Wiggin گفت.

“این کاملا یک تبلیغات برای مردمی در Optum و پدر و مادر خود را در ایران برای خود اندازه و مقیاس” گفت: یکی از مراقبت های بهداشتی لابی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل UnitedHealth به موقعیت برجسته در فضای بهداشت و درمان.

قبل از او توسط نامزد برنده برای بالا و سیاست در HHS, Parente تا به حال ساخته شده است تا سودآور علمی و مشاوره ای حرفه ای در حال اجرا است که شامل یک مرکز در دانشگاه مینه سوتا را کارلسون دانشکده مدیریت به نام صنعت پزشکی رهبری موسسه است که عمل بر هدیه از شرکت های بزرگ اهدا کنندگان از جمله UnitedHealth.

Parente و دیگران تا به حال تهدیدی UnitedHealth در سال 2017 برای 1.2 میلیون دلار کمک مالی که با موفقیت از طریق بعد از Parente نامزد یک پست در HHS. اعطای بزرگترین در مرکز تاریخ است. UnitedHealth گفت: سیاسی در آن زمان که بودجه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با Parente ممکن است نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و Parente از مرخصی گرفته از این مرکز است.

“استیو یک عضو هیات علمی و مدیر گفت:” میشل بخواهد مدیر امور مالی برای کارلسون دانشکده مدیریت. “او یک مقدار زیادی از چیزهایی برای مدرسه.”

فرد دیگری می داند که Parente اما صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن نام او را “یکی از باهوش ترین اکثر مردم نجیب من ملاقات کرد در این شهر” و گفت: “او سزاوار نیست تلخه او رفت.”

در علاوه بر این به در حال اجرا مرکز Parente به عنوان مدیر مراقبت های بهداشتی هزینه موسسه که تاسیس شد و با کمک های مالی از UnitedHealth, Aetna Humana و Kaiser Permanente. او همچنین مشورت با UnitedHealth و مراقبت های بهداشتی دیگر شرکت ها از جمله شرکت Pfizer.

در یک ویدئو او را برای آموزش آنلاین شرکت Coursera قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Parente صحبت در مورد “پنج کلاه” او در خود نگه می دارد زندگی از جمله شرکت مشاوره و با برخی از تصاویر اشاره کرد که او زندگی می کردند در “دریاچه زیبا” در مینه سوتا یک قایق بادبانی در کارائیب و “کوچک کلبه” با WiFi در اسکاتلند ارتفاعات مشرف به اقیانوس است.

“این عجیب و غریب, ترکیبی,” او گفت: صحبت کردن در مورد زندگی خود را. “اساسا قهوه چسب كمبود پایین. اما گاهی اوقات بزرگ سودمندی از آن رخ می دهد. گاهی اوقات آن را فقط نا امیدی کامل اما این زندگی است و ما سعی کنید به آن را به خوبی زندگی می کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>