مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند دعاوی بیش از مولر پروب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تهدید به فایل تلافی جویانه پرونده های حقوقی “همه جا” به صورت خسارت او ادعا می کند که وارده به عنوان یک نتیجه از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

در چند پست صبح توییتر درد دل رئیس جمهور به شدت محکوم کرد 22-ماه پروب به دخالت در انتخابات 2016 و همچنین به نظر می رسد وزن در یک بار دیگر در فدرال پرونده جنایی علیه دیرین خود را مشاور سیاسی راجر سنگ.

“این شد Mueller دادستان و کل مولر بررسی شد و به طور غیر قانونی راه اندازی بر اساس ساختگی و در حال حاضر به طور کامل بی اعتبار جعلی پرونده دروغ گفتن و جعل اسناد و مدارک به دادگاه FISA و بسیاری از چیزهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “همه چیز نیاز به انجام با این جعلی بررسی است که به شدت آلوده و به نظر من باید پرتاب کردن.”

رئیس جمهور در ادامه به متهم مولر از دروغ گفتن به کنگره زمانی که او گفت: نمایندگان مجلس با او مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست برای شغل مدیر FBI به tweeting: “کل معامله شد و در مجموع کلاهبرداری. اگر من رئیس جمهور من می خواهم به تحت پیگرد هر کس همه جا. اما شاید من هنوز هم خواهد شد. شکار ساحره!”

مغلوب ساختن پیشی جستن پست آمد و در یک گردباد سه شنبه در طی آن رئیس جمهور اعلام شده خود را به کشور “رئیس مامور اجرای قانون” اصرار بر حق خود را به دخالت در پرونده های جنایی مربوط به همکاران نزدیک خود را اعلام کرد موجی از بحث عفو و commutations و اذعان کرد که او ساخت خود دادستان کل کار سخت تر است.

رئیس جمهور قانونی تهدیدات نشان دهنده آخرین توسعه در تمدید حمله علیه مولر که تشدید هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز مخالفت دادستان فدرال اولیه برای صدور حکم پیشنهاد برای سنگ.

سابق مشاور ویژه کار منجر به سنگ دستگیری در ماه ژانویه 2019 و کیفرخواست در هفت اتهام جنایت. دو تن از وکلای مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ مورد قبلا خدمت در Mueller تیم از محققان. واشنگتن داوران در بر داشت سنگ گناه در تمام فقره در ماه نوامبر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سه شنبه گذشته که دادستان’ پیشنهاد هفت به نه سال حبس برای سنگ بود “سقط جنین از عدالت” وزارت دادگستری ارائه شده تجدید نظر تشکیل پرونده ارائه شده است که هیچ اصطلاح خاص برای سنگ جمله اما اعلام کرد که دادستان’ پیشنهاد “می تواند به عنوان بیش از حد و بی دلیل است.” چهار وکیل مدافع که تا به حال shepherded سنگ را تعقیب و سپس انصراف از مورد در اعتراض.

دادستان کل ویلیام بر تایید کرد در مصاحبه روز شنبه که او شخصا شفاعت به راه رفتن در سنگ سفت صدور حکم توصیه می گویند که او تا ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اعتراض خود را. بار نیز نامیده می شود بر رئیس جمهور “برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” و خواست او را به محدود کردن خود در رسانه های اجتماعی فعالیت است.

“به اظهارات و توییتهایی دربارهی این بخش در مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش در مورد قضات قبل از آنها ما موارد” Barr گفت: باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان و اداره است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

با وجود دادستان کل سرزنش تهمت توییتی جمعه که او “حق قانونی” به تقاضا که بر اقدام در فدرال پرونده و اقدام او در توییت خود روز شنبه به بدنام “مولر دادستان” اختصاص داده شده به سنگ مورد.

پرداختن به خبرنگاران در روز سه شنبه بعد از ظهر در پایگاه مشترک اندروز رئیس جمهور در دفاع از خود با استفاده از توییتر در حالی که با دقت sidestepping هر گونه انتقاد مستقیم از دادستان کل.

“هر کس حق دارد که برای خود صحبت می کنند ذهن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بر اذعان کرد که “من کار خود را سخت تر است. من موافق با آن است. من فکر می کنم که درست است. او بسیار راست تیرانداز. ما یک دادستان عمومی و او در حال کار بسیار سخت است.”

تهمت نیز برچسب خود را “رئیس افسر اجرای قانون کشور” — یک عنوان به طور معمول این سایت متعلق به دادستان کل — و گفت: “اجازه داده می شود کاملا درگیر” در وزارت دادگستری امور. وی افزود که “انتخاب من نیست درگیر شود.”

بالا کنگره جمهوری خواهان در روز سه شنبه پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش Barr با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) و قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام (R-S. C.) توصیف او به عنوان “مرد از بالاترین شخصیت و غیر قابل انکار صداقت.”

“پیشنهاد از خارج از گروه است که دادستان کل کاهش یافته است کوتاه از مسئولیت دفتر بی اساس هستند. دادستان کل نشان داده است که او متعهد است بدون صلاحیت برای تامین عدالت برابر بر اساس قانون برای همه آمریکایی ها” نمایندگان مجلس در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد: “ما انتظار داریم که مثل همیشه تلاش برای ارعاب دادستان کل سقوط خواهد کرد محزون می خوانی کوتاه است.”

به غیر از مولر رئیس جمهور در روز سه شنبه نیز استناد در توییتر ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون که قرار است به جمله سنگ در روز پنج شنبه و نظارت چند تن دیگر Mueller-موارد مربوط به.

به ظاهر به نقل از سخنان فاکس نیوز’ اندرو ناپولیتانو در یک سری از توییت مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال فشار جکسون به افتخار سنگ پیشنهاد برای یک محاکمه جدید افشا در حکم دادگاه جمعه. جکسون در روز یکشنبه دستور دفاع و دادستان در سنگ مورد برای شرکت در یک تلفن شنوایی سهشنبه برای بحث در مورد وضعیت.

در ضمن ملی فدرال قضات انجمن بنا به گزارش رسیده به نام یک جلسه اضطراری برای مدتی این هفته به آدرس نصب نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و بر مداخلات سیاسی در موارد حساس. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام روز سه شنبه در دفاع از رئيس جمهور در تفسیر عدالت در اداره امور.

“رئیس جمهور روشن ساخته است و موقعیت خود را در بسیاری از موارد مختلف اما او برگ AG بار به انجام کار خود را. او روشن ساخته است که دو چیز جدا از هم هستند,” او گفت: فاکس نیوز در مصاحبه صبح روز سه شنبه. “اما رئیس جمهور خواهد همیشه بگوید مردم آمریکا آنچه در نظر او است.”

فشار بر رئیس جمهور توییتهایی شنبه و خود را به مرجع بالقوه قانونی اقدام گریشام توصیف او به عنوان “نا امید” و ترویج اخبار و گزارش از اتهام ضد تهمت تعصب توسط forewoman از هیئت منصفه فدرال که شنیده سنگ مورد.

“این فقط یک مثال دیگر از رگبار گلوله ثابت از فساد است که رفته است در برابر این رئیس جمهور. و البته با وجود این که او همچنان به انجام کارهای بزرگ” او گفت:. “اما او نا امید شده است, بدیهی است, و چه کسی می داند آنچه که او را تا پایان انجام می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به اختیار داشت دادخواهی به عنوان یک چماق برای چندین دهه طول دوره خود را املاک و مستغلات حرفه ای و ادامه تهدید به پرونده های حقوقی در برابر درک سیاسی دشمنان در طول زمان خود را در اتاق کار — که بسیاری از آنها fizzled از.

Myah بخش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>