مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به موکول کردن کنگره به فشار از طریق نامزد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به استناد هرگز قبل استفاده از قدرت به فشار از طریق ده ها تن از اجرایی-شعبه نامزد در حالی که کنگره در خارج از واشنگتن به دلیل coronavirus بحران است.

این حرکت بود مسلما تنظیم کردن یک نبرد قانونی بین کاخ سفید و کنگره بیش از محدودیت های قدرت ریاست جمهوری.

شکایت که حزب دموکرات با استفاده از به اصطلاح “طرفدار forma جلسات” برای جلوگیری از او را از ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات تهمت و تهدید به طور رسمی موکول کنگره و نصب خود را نامزد بدون رای. کسانی که نامزد بالقوه می تواند در خدمت هر چند پایان 2021.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus همه گیر آورده به استارک امداد سنا شکست به تصویب تعداد زیادی از خود میدهد و وی بی سابقه “انسداد” توسط دموکرات ها بیش از سه سال به مدت خود را به عنوان دلیل بالقوه برای باز کردن این جبهه جدید در بسیاری از جنگ حقوقی با کنگره است.

“اگر آنها نمی کنند در این افراد مورد تایید — ما نیاز به آنها را به هر حال — اما ما به خصوص باید در حال حاضر به دلیل همه گیر ما می رویم به انجام کاری … من ترجیح می دهم به انجام اما من باید انجام دهید و من انجام خواهد داد اگر من به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری.

“آنها هشدار داده شده است و آنها در حال هشدار داد در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “ما احتمالا در دادگاه به چالش کشیده و خواهیم دید که چه کسی برنده است.”

مقامات کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “بسیار جدی” در مورد این اقدام بی سابقه ای اگر چه آنها هشدار داد که رئیس جمهور است و برخی از زمان برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن به جلو با آن است یا نه.

سنا کامل نمی بازگشت به واشنگتن حداقل تا مارس 4, اگر چه بدن است برگزاری pro forma جلسات در ضمن در قسمت برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تلاش برای موکول کردن کنگره است که می تواند محل حداقل 10 روز قبل از سنا به عقب در طول زمان است که می comport 2014 با تصمیم دیوان عالی کشور در موضوع مدیریت منابع پیشنهاد شده است.

سناتور از هر دو حزب به طور سنتی با احتیاط از تعطیلی قرار ملاقات و دیدن آن را به عنوان یک تخلف در بدن قدرت به تصویب اجرایی شعبه نامزد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) پیوست بیش از 40 دیگر جمهوریخواهان در چالش قانونی به سه نفر از رئیس جمهور سابق باراک اوباما زنگ تفریح قرار ملاقات به ملی روابط کار هیئت مدیره در سال 2012.

جمهوری خواهان به پایان رسید تا برنده این صورت پس از دادگاه عالی حکومت به اتفاق آرا در سال 2014 است که اوباما تا به حال تجاوز اقتدار خود را. دادگاه عالی گفت که تنها سنا — رئيس جمهور نیست — می توانید تصمیم بگیرید زمانی که آن را در جلسه.

مک کانل را نمی نظر به طور مستقیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن adjournment, تهدید فراتر از آن گفت: رئیس جمهور و مجلس نمایندگان آمریکا صحبت کرد روز شنبه در مورد این موضوع از دموکرات ها در ادامه به filibuster نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا خواهان استفاده از “گزینه هسته ای” برای تغییر قوانین مجلس سنا در سال 2019 به نیاز اکثریت به تصویب نامزد و سپس با استفاده از قدرت است که به همه فشار از کابینه میدارد به بیش از 150 فدرال قضات تا حد زیادی در خط حزب رای.

“مک کانل رهبر در حال گفتگو امروز با رئیس جمهور به بحث در مورد حزب دموکرات’ بی سابقه انسداد رئیس جمهور نیز واجد شرایط نامزد مشترک خود را ادامه نا امیدی با این روند گفت:” یک سخنگوی مک کانل. “[مک کانل] متعهد به پیدا کردن راه هایی برای تایید نامزد در نظر گرفته ماموریت حیاتی به COVID-19 همه گیر اما تحت قوانین مجلس سنا است که به رضایت از رهبر شومر.”

تحت قانون اساسی رئیس جمهور باید قدرت را به کنگره موکول اما تنها تحت محدود و شرایط خاص. مقاله دوم بخش 3 قانون اساسی آمده است که رئیس جمهور “ممکن است در شرایط فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان Adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.”

بدون رئیس جمهور است و هر استفاده از این اقتدار و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان را به شدت شی.

اما تهمت و دستیاران ارشد خود را باور رهبران کنگره در حال سوء استفاده از قدرت خود را با اجازه دادن به کنگره برای ترک واشنگتن به طور رسمی و بدون recessing. اگر کنگره به انجام این کار و که زنگ تفریح شد و بیش از 10 روز تهمت سپس می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات.

2014 تصمیم دیوان عالی کشور هم “ترک باز این احتمال که برخی از شرایط غیر معمول — یک فاجعه ملی, مثلا, که ارائه سنا در دسترس نیست اما خواستار پاسخ فوری — می تواند تقاضا ورزش از زنگ تفریح-انتصاب قدرت در طول یک استراحت کوتاه” با توجه به نظر.

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>