مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را تهدید به قطع بودجه فدرال اگر مدارس را به طور کامل نمی جسمی بازگشایی, افزایش فشار در آموزش و پرورش رهبران به عنوان برگ برنده دولت تشدید آن رانندگی به کودکان و نوجوانان در کلاس های درس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز چهارشنبه توییتی “در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی. این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

در سه شنبه شب DeVos گفت که او “بسیار جدی” به دنبال خودداری بودجه فدرال از مدارس که باز نمی شود درهای خود را در این پاییز.

“بچه ها باید برای ادامه یادگیری,” او گفت: فاکس نیوز’ Tucker Carlson طی مصاحبه ای در اواخر روز سه شنبه. “مدارس کردم به باز کردن وجود دارد به تلاش هماهنگ برای رسیدگی به نیازهای همه بچه ها و بزرگسالان است که از ترس و بهانه ای به سادگی باید برای جلوگیری از انجام آن و به نوبه خود توجه خود را بر آنچه که حق است برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

بودجه فدرال برای K-12 مدرسه شامل میلیاردها دلار برای مدارس کم درآمد و به ویژه آموزش و پرورش است. اما آموزش و پرورش رهبران بلافاصله سوال که چگونه دولت خواهد پیشنهاد برای کسانی که بودجه و یا دیگران است.

“روشن شود: وجود دارد هیچ ساز و کاری که توسط آنها می توانید تصمیم بگیرید که به طرزی جادویی خودداری بودجه بدون مجوز کنگره ایم” ساشا Pudelski حمایت مدیر AASA مدرسه Superintendents انجمن.

اوان Hollander سخنگوی خانه تخصیص بودجه کمیته در بیانیه ای گفت که برنده ندارد خودگردان را به خودداری از بودجه فدرال.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تکرار همان اشتباهات را ساخته اند که امریکا coronavirus همه گیر بدترین ها در جهان, تلاش برای نادیده گرفتن علم در جستجوی سیاسی مزیت” Hollander گفت. “وقتی که می آید به ما مدارس کنگره بودجه فدرال برنامه های آموزش و پرورش است که در خدمت برخی از آسیب پذیر ترین افراد جوان در کشور ما است. رئیس جمهور حق ندارد به قطع کمک های مالی برای این دانش آموزان و تهدید به انجام این کار برای سرپا نگه داشتن خود را آور, کمپین توهین آمیز است.”

این DeVos مصاحبه به دنبال حوادث در کاخ سفید سهشنبه در بازگشایی مدارس به عنوان برگ برنده های کمپین نیز صفر در موضوع تصرف در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت از اتحادیه های معلمان و درخواست او که آیا او را متعهد به کمک به والدین کودکان خود را به مدرسه است.

در طول یک کاخ سفید میزگرد بحث تهمت هشدار داد که او را “اعمال فشار” بر تمایلی فرمانداران.

DeVos, صحبت کردن در فاکس نیوز گفت: “هیچ بهانه ای” برای مدارس به بازگشایی و برای بچه ها به یادگیری دوباره تمام وقت.

“این بیشتر یک مسئله از بزرگسالانی که بیشتر علاقه مند به مسائل خود را از آنها در مورد خدمت به دانش آموزان خود را,” او گفت:.

کارلسون فشرده DeVos در مورد اینکه آیا او اداره خواهد خودداری بودجه فدرال و DeVos اشاره کرد که بیش از 90 درصد از پول برای مدارس می آید از دولت های ایالتی و محلی.

دوباره پرسید در مورد قطع کمک های مالی او گفت: “ما به دنبال این بسیار جدی است.”

DeVos خود را تکرار ستایش فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران برای صدور یک “بسیار جامع” بازگشایی در ماه اوت برنامه ریزی برای حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان است. و او لعنتی یک مدرسه در منطقه حومه, d. C. — احتمالا Fairfax County, Va. — برای داشتن “مطلق فاجعه” در بهار و با ارائه یک انتخاب فقط صفر یا دو روز در فرد آموزش این سقوط.

“این نه یک انتخاب” او گفت:. “این یک ادعای یک انتخاب است. بنابراین بیشتر و بیشتر خانواده ها در یک نقطه و خواستار آن است که بچه های خود را می تواند و قادر به ادامه یادگیری و آنها می خواهند بیشتر گزینه ها و انتخاب ها برای بچه های خود را بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>