مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به جلو و کنوانسیون حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز دوشنبه تهدید به حرکت اوت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی وجود دارد مگر اینکه تضمین دولت خواهد اجازه دهید همه شرکت کنند.

“من دوست دارم بزرگ ایالت کارولینای شمالی به طوری که من اصرار بر داشتن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت در پایان ماه اوت. متاسفانه دموکرات فرماندار @RoyCooperNC است که هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما اجازه خواهد داشت … ..حضور کامل در عرصه” او آغاز شد و در یک رشته از چهار توییتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “به عبارت دیگر ما خواهد بود صرف میلیون ها دلار در ساخت این عرصه به یک استاندارد بسیار بالا بدون دانستن حتی اگر دموکرات فرماندار اجازه می دهد که حزب جمهوری خواه را به طور کامل اشغال فضا.”

در مورد رای دهندگان در چرخش دولت ممکن است به جرم تهمت دو بار نشان داد “عشق” را برای دولت و مردم آن است. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در یک نبرد برای کارولینای شمالی 15 انتخاباتی رای.

این RNC قرار است برگزار شود در شارلوت در اوت. 24-27 کمتر از یک هفته پس از دموکرات ها در حال تنظیم برای قرار دادن تا خود را موکول کنوانسیون در میلواکی است.

صدای جیر جیر به مبلغ یک تهدید. ایران با کنوانسیون است که انتظار می رود به منظور جلب ده ها میلیون دلار به کارولینای شمالی اقتصاد است که ویران coronavirus. کوپر رو انتخاب مجدد این سقوط و دست زدن به او از این بیماری همه گیر و توانایی های خود را برای تقویت اقتصاد کشور — به احتمال زیاد به یک مسئله کلیدی است.

صبح روز دوشنبه توييتها متناسب با رئیس جمهور روند حمله متحده حکومت دموکرات ها از طریق توییتر بیش از محدودیت در کسانی متحده و درخواست برای کمک های فدرال. برجسته اهداف در هفته های اخیر شامل میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به مبلغ تغییر در این وضعیت. جمهوری خواهان گفته اند که آنها قصد جعل جلوتر با کنوانسیون شده اند و بالا بردن میلیون ها دلار مورد نیاز برای مرحله این رویداد است. حزب اتحاد تنظیم یک هدف بالا بردن $65 میلیون. رئیس جمهور باقی مانده است در تماس با مقامات حزب از جمله حزب جمهوری خواه رئیس کمیته ملی Ronna McDaniel و بخش خصوصی گفت: ما مصمم به برگزاری کنوانسیون.

جمهوری خواهان می گویند که آنها هنوز هم به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه: ساخت سایت-برای شارلوت رویداد نیست میله میله برای شروع تا اواسط ماه جولای.

ظاهر می شود در فاکس نیوز بعد از آن صبح روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس ذکر شده چندین ایالت این کنوانسیون می تواند نقل مکان کرد از جمله تگزاس و جورجیا و فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید ، آن سه متحده همه فرمانداران جمهوریخواه.

“چه شما در حال شنیدن رئیس جمهور گفت امروز فقط یک درخواست معقول و منطقی از فرماندار کارولینای شمالی” پنس گفت.

“ما همه می خواهم به در شارلوت, ما عاشق کارولینای شمالی اما داشتن یک حس در حال حاضر کاملا ضروری است زیرا بسیار زیاد فرآورده های آن درگیر هستند و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با رژیم صهیونیستی است. کوپر گرفتن سریع پاسخ و اگر نیاز بود حرکت ملی کنوانسیون به یک دولت است که دورتر همراه در بازگشایی و می توانیم با اعتماد به نفس که ما می تواند جمع آوری وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمده یک روز پس از ساکنان کارولینای شمالی به مبارزه طلبیده کوپر محدودیت برای تماشای مسابقه اتومبیل رانی در شهرستان Alamance. گزارش های مطبوعاتی حاکی است که حدود 4000 نفر در آن حضور داشتند. فرماندار بوده است اجازه تدریجی بازگشایی دولت اما تجمعات بودند قرار بود محدود به 10 نفر در داخل خانه یا 25 در خارج از منزل.

Mecklenberg شهرستان که شامل شارلوت پدید آمده است به عنوان یک نقطه داغ برای این ویروس و این منطقه گزارش شده است تعداد فزاینده ای از موارد.

در حالی که جمهوریخواهان مصمم به مرحله یک فرد در کنوانسیون دموکرات ها گفته اند آن است که به احتمال زیاد قابل توجهی از عناصر خود را مبنی خواهد بود برگزار می شود آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>